Отговори
# 720
  • Мнения: 699
Епизода много ми хареса. Нашите  прекрасни , красиви,естествени, влюбени. Заснемането на сватбата -чудесно , Приказка направо. На Ифакат ще и се наложи да се бори и с Нюкет. Сега да не излезе наяве и далаверата с отклонените пари . /ако сценаристите се сетят изобщо за това/. На Орхан му се смени боята направо.
А Халис - нямам думи. Толкова развълнуван и щастлив не съм го виждала досега. Да видим новия внук колко ще е достоен за фамилията Корхан. Като му гледам визията , няма да е много кротък. Ще има пак разни новини в пресата май.. Не видях Султан .
Стана тя една - дядовата ръкавичка направо. Остана и Суна пак да се нанесе там и ....

# 721
  • Мнения: 373
Серията много ми хареса макар че не разбирах почти нищо но беше бомба гиби !! 😍

# 722
  • Мнения: 2 302
Епизода беше върхът 🔥 и аз не разбирах нищо, но с вълнение го гледах.... Сейфер срещу всички в имението....
Мога да се обзаложа, че почти всички интимни сцени са импровизирани....
Изящество просто нямам думи ❤️
Мерт играе великолепно с ръката... 

Добрееее, това е нечовешко вече..... каква е тази харизма, тази красота бееее лелееее 😍😍😍😍

# 723
  • Мнения: 842
Ферит вече не е номер едно за дедето, а Халис да не се мъчи да прави новия такъв, естествено под негова команда...

# 724
  • Мнения: 1 300
Страхотен епизод за началото на сезона, направо залепнах за екрана. Накараха ни да преминем през най-различни емоции-от хващащи за гърлото, през сълзи, пълнещи сърцето и душата с любов...Аз също съм доволна от новите сценаристи и се надявам така да продължим и занапред. Много красиви и вълнуващи сцени със Сейферчетата.

# 725
  • Мнения: 707
Аз лично не харесах епизода. Няма логично продължение, наистина е като за край, а не като начало...или може би, начало..., но на друг филм 🤔

Прекрасни Афра и Мерт, само заради тях си струва да се гледа. Дано във втори епизод видим нещо повече.

# 726
  • Мнения: 1 757
За мен беше епизод точно за ново начало , надявам се сценаристите да продължат в този дух.

# 727
  • Мнения: 2 302
Очаква ни изненада от Емрулах и фрагман.......🎉🎉🎉

# 728
  • Мнения: 2 432
Вал.. Същото си мислех  и аз.  Много хубаво,не е на  хубаво. Но няма как без драма и сълзи,няма да  го  има сериала.

Много хубав епизод,щастливи и красиви.
Даже Кязъм пак го чукна нещо по-главата,станал памук. Имаше проблясъци в старите серии,че усети, що за кукувци са онези. Но не мога да забравя издънки му и тези  на останалите.

Новите не ми харесват и  грам. Внука, все едно не го е раждала майка му от реала.  Много ми е антипатичен Joy

Чакам война за любовта и парите на дядото. А той милия, Това май цели.
Супер започва сезона, завърнаха се с бомба епизод.Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 3 463
Хубава серия, всичко си имаше. Хареса ми и това, че чапкънското у Ферит сега се изразяваше в ухажването на Сейран в закачливи диалози. А Халис ми стана тотално непонятен. Този, който искаше внукът му да има семейство, наследници, да е щастлив, сега ... е непоносим. И само заради това, че не го слушат и защото не понася Кязъм? Строи средното поколение и ги нарече "нищо". Какво иска - не е ясно или необяснимо.

# 730
  • Мнения: 1 104
Ще ви питам нещо всички,аз започнах буквално да гледам сериала от 34 епизод и лятото го доглеждах. Както разбрах Халис преди е имал връзка с леля Хатуч или греша?? Възможно ли е нюкет да е от нея,пак ме поправте ако греша

# 731
  • Мнения: 3 463
Не е възможно. Хатуч не знае и до сега е твърдяла, че цял живот ечакала Халис и друг не е поглеждала.

# 732
  • Мнения: 842
Войната започва.

# 733
# 734
  • Бургас
  • Мнения: 851
Достойно начало! Смислени диалози, с присъщото чувство за хумор на Ферит и Кязъм и...една нова Сейран - уверена в себе си, окриляна от любимия, лъчезарна и с гордо вдигната глава. Нови настройки за повечето, дано сценаристите тръгнат в тази посока....като ще е ново да е ново, не ми липсват старите истории с Пело, Султан и разните там измикяри. Новите майка и син, са ми надежда за раздвижване на действието на друго, по-смислено ниво, а не махлянските истории кой с кого и как от 1-ви сезон.
Доволна съм...остава да не ни подведат!
Ейййй.....още другия петък ще започнат двубоите! Супер! И фрага обещава драма и действие, а Таро ми стои много добре като контрапункт на Ферит....ще става интересно!

Общи условия

Активация на акаунт