Звездни Компромати - Септември'23

  • 282 457
  • 2 720
  •   1
Отговори
# 2 700
  • Мнения: 18 768
Недка? Каквото и да говорите за жената, с първия съпруг съдбата я е наказала прекалено жестоко. Аз се у-жа-ся-вам от подобни мъже.

# 2 701
  • Мнения: 4 717
Певицата LP мастектомия ли си е направила?
Скрит текст:

# 2 702
  • Мнения: 5 851
Недка? Каквото и да говорите за жената, с първия съпруг съдбата я е наказала прекалено жестоко. Аз се у-жа-ся-вам от подобни мъже.
Мислех, че мъжете сами си ги избираме...

# 2 703
  • Мнения: 4 082
А Нина Добрев изглежда си е махнала имплантите
Скрит текст:
За сравнение преди 1- 2 години
Скрит текст:

# 2 704
  • Мнения: 3 112
Радост наистина беше юрисконсулт в СО, Дирекция Архитектура и градоустройство. Колко е работила, не знам. Колкото и тази, дето я отлюспихме. Пълни гъски, жени на мъжете си. Но ние съдим Амал Клуни де.

# 2 705
  • Мнения: 7 175
Според мен на Нина Добрев са същите гърдите, може да е била с подплънки на първата снимка с червената рокля.

# 2 706
  • на село
  • Мнения: 838
Тръпки ме побиват от жени, като Амал Клуни - подчертано слаба фигура, с нито грам излишна мазнина, всеки косъм - безупречно подреден, поведение и усмивка - сякаш тренирани за камера. Също толкова тренирано перфектна ми е Кейт Уелска. Последната си я представям как вечер, преди лягане, си оставя широката усмивка на нощното шкафче и гаси лампата.

# 2 707
  • Мнения: 3 112
Мен изобщо не. И кралица Летисия, и Рания, и много други жени го могат. Разбира се, има хора, които им помагат. Но имат тези умения като цяло.

# 2 708
  • Мнения: 1 436
Певицата LP мастектомия ли си е направила?
Скрит текст:
До сега! рових в нета за нея. Абсолютно никъде няма информация за рак или мастектомия, а изчетох не малко.
Има си жени с гърди почти само зърна, познавам такива

# 2 709
  • Мнения: 4 082
Ама тя LP иска да е момче

# 2 710
  • Мнения: 1 436
Не.
Иска и се обявява като полово-неутрална. От 2023 в биографията си се пише като "Те"

LP identifies as gender-neutral, stating in an 2018 interview: "I go by 'she' and 'her', but I honestly don't love it. But it would take me out of my life too much to insist on 'they'. But I respect people doing it." LP also stated they are "equally comfortable" being considered a "garden variety lesbian woman."[36] As of May 2023, LP's official bio uses the singular they.[37]

# 2 711
  • Glasgow
  • Мнения: 4 489
Аз все още не мога да разбера какви са they/them хората. Безполови ли, джендър флуидни ли...ако някъде го има обяснено на достъпен език ще ми е интересно да прочета.

# 2 712
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 066
Аз все още не мога да разбера какви са they/them хората. Безполови ли, джендър флуидни ли...ако някъде го има обяснено на достъпен език ще ми е интересно да прочета.
По скоро they/them се използва към човек за чийто пол не си сигурна, аз така го разбирам.

# 2 713
  • Glasgow
  • Мнения: 4 489
Това е така, имам предвид такива като Сам Смит или гореспоменатата/споменатите LP, които се идентифицират като they/them

# 2 714
  • на село
  • Мнения: 838
Мен изобщо не. И кралица Летисия, и Рания, и много други жени го могат. Разбира се, има хора, които им помагат. Но имат тези умения като цяло.
За мен Летиция и Рания имат съвсем друго излъчване. При Рания има една приятна мекота, а Летиция издава характер и красиво несъвършенство, макар да е фина като кукла. Абе, има нещо човешко в тях.

Общи условия

Активация на акаунт