Звездни Компромати - Септември'23

  • 305 277
  • 2 720
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 708
Миранда Кер е бременна за четвърти път. Отново момче.
Скрит текст:


# 91
  • Мнения: 24 376
Simple Smile Много красиво момиче е тази Симона Кръстева, добре, че е темата, не бях чувала за нея.

# 92
  • Мнения: 1 560
Страхотна тази Симона, блестяща Александра, дано, дано такива примери видят младите момичета, които си тъпчат устните с промишлени разтвори. Всички по килимите имат корекции, не само нашите, но нека всичко с вкус да е.

# 93
  • Мнения: 46 012
Всички деца на Миранда ли са момчета?
Симона е страхотна с корекциите и определено е по- красива сега.

# 94
  • Мнения: 12 722
Е, дано петото да е момиче.

# 95
  • Мнения: 1 560
Кои са татковците, аз в някакъв момент изпуснах с кого е.

# 96
  • Glasgow
  • Мнения: 11 875
Аз мислех, че има 2 деца

# 97
  • Мнения: 21 524
Завиждам на хората, които могат да се впрегнат на съдържанието на тема във форума. Това значи, че си нямат истински проблеми в реалния живот.

Винаги ми е било все тая (може би само Тоца, след като излезе разследването на В.Ахчиева прави изключение) за кого ще се пише в темата, колко ще се изпише и колко ще изтрият модераторите. Ако ми е интересно чета, ако не, скролвам. В повечето случаи хич и не разбирам дали са ме затрили или не. Изключителна рядкост са стойностните постове, моите не са изключение, та да драматизирам за нещо изтрито. Както веднъж една съфорумка написа, не могат да изтрият токова, колкото можем да изпишем. Joy Дразнят ме само откровено злобни постове, без значение дали коментираната личност е харесвана или не.

Не мисля, че темата има значение за популяризирането на дадена личност честно казано, та дали ще пишем тук за Бачорски, Розовата фея или Тоца, е все тая за бройката им последователи в инстаграм или ютюб примерно. Отдавна форумът не е основна социална медия. Особено пък в клюкарската му част.

# 98
  • Мнения: 3 330
Дете на заможни родители, което си играе на водеща и арт експерт, за да не скучае. Иначе безспорно красива. Нямам идея дали има корекции Симона, но ми изглежда като актуален Инстаграм типаж (коса, форма на вежди и лице - имам чувството, че десетки момичета са в тая стилистика).

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 31 038
Не бих я разпознала сред масовката от подобни.
Нищо впечатляващо и отличително.

# 100
  • Мнения: 7 179
Е нали ви показах снимка на Симона "преди", носът е съвсем различен. Честно казано не я знаех, нито съм я виждала преди, просто сега й разгледах снимки и веднага ми направи впечатление, че носът й е коригиран. Вижда се веднага, личи си, но е добре направен, не като на Преслава и Камелия. Очевидно хирургът не е от Турция.

# 101
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 756
Тази Симона я научавам от темата. Харесва ми на снимката от червения килим.
На другите снимки не ми е така красива.

# 102
  • Мнения: 849


Честит рожден ден Джон Константин 🙂

# 103
  • Мнения: X
Симона води много луксозен начин на живот, може би са десетина не повече такива в страната. От къде - не се споменава.

# 104
  • Мнения: 6 168
Миранда Кер чака отново момче, да, четвърто ѝ е и четох, че е трето от настоящия ѝ мъж, а може би едното е от Орландо Блум.

Общи условия

Активация на акаунт