Кралски работи и клюки - септември 2023

  • 78 215
  • 1 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 026
Кой се оплакване, че не работят роялите. Ей ги на, че и на по две събития Grinning

# 76
  • София
  • Мнения: 10 060
Ааааа, чантата е убийствена. Само Максима може да е толкова оранжева и въпреки това готина.

На мен Мери ми харесва повече с тъмна блуза, но бялата блузка от средната снимка в  колажа с якичката много ми харесва. Ще си търся нещо такова.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 761
Роклята на Максима е разкошна, чантата обувките.....с удоволствие бих ги насила и аз.Blush
Много й отива този цвят

# 78
  • Мнения: 13 236
Какви са тези душмани?
Максима е често в оранжево, това е цвета, с който се идентифицира  Нидерландия. Харесва ми.

# 79
  • Мнения: X
Днес кралицата официално откри магазин за риба в Балатер.
Fish Shop празнува наследството и традициите на риболова в Шотландия, като същевременно демонстрира най-доброто шотландско майсторство.
По време на посещението си Нейно Величество се срещна с художниците и занаятчиите зад Fish Shop, както и с екипите на кухнята, ресторанта и търговеца на риба.


# 80
  • Някъде там
  • Мнения: 16 312
Вчера и Матилде и Филип са имали агажимент с младежи от католическата общност взела участие е в католическите световни дни на младежта в Лисабон.

Шарлийн в цял ръст. Много ми харесва.

Вчерашните тоалети
Скрит текст:
 










# 81
  • Мнения: 10 490

Днес Пипа има РД - 40* Balloon

# 82
  • Мнения: 3 693
Шарлийн Монакска има много величествена осанка!
Пипа Мидълтън няма и половината от красотата на сестра си - бъдещата Кралица!

# 83
  • Някъде там
  • Мнения: 16 312
Мери на първото събитие  за днес.
Връчва датската бизнес награда.
Много ми харесва новата ѝ рокля. Много бизнес стилно и елегантно, както винаги.
Акцента на колана много добре разнообразява роклята.



# 84
  • Мнения: 11 019
С хубава рокля е Мери.

Аз на Натан като съм разглеждала винаги са ми харесвали нещата и бих ги носила.
Не знам висшата му мода има ли цена на сайта, но ready to wear нещата имат

# 85
  • Някъде там
  • Мнения: 16 312
Рания днес на среща с млади предприемачи.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2023, 21:11 от bubanka

# 86
  • Мнения: 5 026
Ооо, има доста неща на Натан, които бих си взела, ако можех 💘
Мери е супер днес, коса и рокля много ми харесват. На Рания белите обувки и аксесоарите са ми не като цветове.

# 87
  • Мнения: 16 899

Не са, булката е приятелка на Пипа, работи като хранителен терапевт и инфлуенсър.
Ето и снимки и информация за сватбата:
https://www.dailymail.co.uk/femail/article-12477981/pippa-middle … mes-matthews.html

Пипа се наслаждава по време на ваканцията си на езерото Комо.


Пипа изглежда фантастичнои то след три раждания, близки по време Hands Clap

# 88
  • Някъде там
  • Мнения: 16 312
Птичко, Scuba е модната разновидност на добре познатия неопренов материал (известен също като хлоропренов каучук) . Двойна плетена тъкан, която обикновено е полиетилен, който е смесен с ликра или спандекс. Има много гладка текстура и фина нишка. Материала се използва и за водолазните костюми,за дрехите се добавя ликра и спандекс.
Преди време писах че Максима е с палто от такъв материал от Натан.
Той наподледък го използва много в колекциите си.
За обувките не знам новите модерни ли са, но са потресаващо грозни.

Втората рокля за днес не я харесвам, че е от дантела. Като модел и цвят да. Мери е много елегантна в нея,но дантелата не е моето. Носена е.
Пристига на премиерата на филма "Еренгард".
Феликс е болен и е отменил присъствието си.

Маргрете е страхотна. Много талантлива жена много.

# 89
  • Мнения: X

Не са, булката е приятелка на Пипа, работи като хранителен терапевт и инфлуенсър.
Ето и снимки и информация за сватбата:
https://www.dailymail.co.uk/femail/article-12477981/pippa-middle … mes-matthews.html

Пипа се наслаждава по време на ваканцията си на езерото Комо.


Пипа изглежда фантастичнои то след три раждания, близки по време Hands Clap

Не може да им се отрече, че двете с Кейт имат много добър ген. След три раждания да си в такава форма си е направо постижение, но те и двете са много спортни натури и определено храненето също оказва много голяма роля. Някой млади роялки определено трябва да вземат пример, че жени на 40+ изглеждат така и грам не варират от към килограми и се грижат за себе си.
На интересна снимка попаднах, че Пипа и Уилям имат еднакъв модел очила на Finlay and Co и двамата са ги носили на Уимбълдън.

Общи условия

Активация на акаунт