Любители на котки - Тема 186

  • 22 423
  • 552
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 783
Лепенки? Какви лепенки?

# 91
  • София
  • Мнения: 29 005
На вратата.

# 92
  • Мнения: 10 783
Какви лепенки на вратата, извинете? Не съм живяла в България много години...

# 93
  • Мнения: 15 440
Лепенки? Какви лепенки?
Тъй като е починала у дома си, сама, се образува досъдебно производство в което да се установи естествено ли е настъпила смъртта или е престъпление. Докато Прокурор (в случая наблюдаващия такъв) не излезе със съответно Постановление, мястото се води "местопрестъпление" и се запечатва. С лепенки.

# 94
  • Мнения: 10 783
Flushed о, не знаех... Ами, тогава лесно можем да намерим адреса... Щом полицията е била там вече...

А, възможно ли е да са взели Мъри?

Ами тогава никой не може да влиза вътре?! Докато не излезе въпросното постановление?? Fearful

# 95
  • Мнения: 15 440
Не мисля, че са я взели. Поне не полицаите. А, ако бяха близките и, приятелката нямаше да се тревожи за котето и щеше да каже, че е добре и на сигурно място. Така мисля.

М, да, Ейми, никой не може, докато наблюдаващия Прокурор не се разпореди.

# 96
  • Мнения: 203
Светъл път на душата на Ралица!
Миличката Мъри, дано в понеделник да успеят да я измъкнат от апартамента. Аз също съм на линия и бих помогнала с каквото мога.

# 97
  • Мнения: 4 104
Не, Ами - никой не може да даде сведения по протичащо производство.

# 98
  • София
  • Мнения: 16 217
То всичко е възможно, но докато нямаме информация, няма как да знаем. Дежурният полицай не е казал да знае да са прибрали котка.

# 99
  • Мнения: 1 788
От кое районно е полицаят ?

# 100
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 222
На местопретъплението се работи. Не се запечатва и край никой няма да влиза в апартамента во веки веков. Ако са обработили мястото, значи са установили, че има живо същество там, което прави запечатването на жилището с него вътре пълен абсурд.

# 101
  • Мнения: 10 783
Ние може да нямаме информация, но можем, даже сме длъжни, да дадем информация на полицията, че са запечатали котка в апартамента.

# 102
  • Мнения: 15 440
На "местопрестъплението" никой не работи. След изнасянето на тялото, жилището се запечатва с оглед да се запази мястото, ако изскочи нещо непредвидено и се установи, че действително е "местопрестъпление". Иначе, нито някой влиза, нито някой излиза оттам. Просто са си свършили работата, тялото е било изнесено, котето скрито някъде, близката не се е усетила навреме да каже, че има животно и.. станалото станало, котето вътре, жилището запечатано.

# 103
  • София
  • Мнения: 29 005
И аз си мисля, че е станало нещо такова. А братовчедката може и да не е знаела, че ще запечатват жилището и да си е мислела, че може да отиде на следващия ден.

# 104
  • Мнения: 10 783
УжасТ! Тогава Мъри наистина е без храна и без вода, запечатана! Fearful

Ами, за колко време излиза това постановление? Квартален полицай има ли по райони в София?

Общи условия

Активация на акаунт