За и против мокрите кърпички

  • 4 971
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Кърпички вече не ползваме. Мия дупе след всяко акане.

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
мия и до ден днешен след акане.
но не съм против Мокрите кърпички.

# 17
  • Мнения: 516
Кърпи4ки ползваме,само ако сме пишали,но ако сме се наакали,задължително го мия.Ние сме само на кърма и винаги след изхождане,положението е "мацано с тиква" Laughing просто няма как да използвам само кърпи4ки..

# 18
Аз съм за, ползвам ги постоянно,но когато ака( писала съм някъде ,че не ака в памперса с характер сме ,събличам памперса и тотгава ака) с водичка и памучен тампон.

# 19
  • Мнения: 1 517
Когато сме си в къщи винаги го мия,когато сме на вънка мокри кърпички Wink

# 20
  • Мнения: 193
аз съм "ЗА" мокрите кърпички. Ползвам ги откакто се е родила. Много удобни. Освен това са овлажнени с лосион, та не е необходимо допълнително да я мажа с нещо.

# 21
  • Мнения: 6 315
Ами аз му мия дупето след всяко наакване, защото ми се струва по-хигиенично. После хубаво намазвам с кремче и дупето си е ОК. Подсичал ми се е само при разстройство.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз ги ползвам само когато сме на вънка. Не мога да влача шишета с вода по градинките и да мия ръце.
А за дупе ползваме душа обикновенно Wink

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
За или против или по-скоро, ползвате ли или не?

Аз ползвам инцидентно, обикновено мия, особено след акане - задължително.

# 24
  • Мнения: 370
След аканици задължително мия дупето. Ако са само пишканици, или сме навън, сме на мокри кърпички... Или пък ако нямаме вода, а това при нас е често явление  Imp. От години знам, че превантивната мярка срещу поява на хемороиди е след... да се мие с вода.

# 25
  • Мнения: 5 250
За мокрите кърпички.Откакто се е родил ги ползвам и нямаме проблеми  #Milti

# 26
  • София
  • Мнения: 4 025
Kaто беше бебе ги ползвах при всяка смяна на памперса и не се е подсичала нито веднъж, откакто ползваме гърне  ги употребяваме само след акито.Ползвали сме различни видове.

# 27
  • Мнения: 2 609
За,ползваме ги постоянно,само като се наакаме мия дупето,но и тогава първо почиствам с кърпички Grinning

# 28
  • Мнения: 2 142
Аз мия дупето на Ема на чешмата при всяко наакване и дори при всяко сменяне на памперса, струва ми се по хигиенично, а може би вече е просто навик. Обаче естествено съм за мокрите кърпички, защото не винаги,когато се наложи смяна сме си в къщи, а има и "спешни" случаи! Ползвам кърпичките за мръсни ръчички и муцунка, а също и за пресни лекета, аи Ема много ги обича. Всъщност за дупето ги използвам вече по-често, защото седим на гърне и по-важното използваме го предназначение! /И аз да се похваля с нещо хубаво/
 [][/img]

# 29
  • София
  • Мнения: 2 493
ползвам ги при всяка смяна на памперса. вечер мия с къпането. Ако много се е оакала през деня и тогава мия, но досега сме имали само един такъв случай.

Общи условия

Активация на акаунт