💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 1 (04.09 - 11.09) * Старт *

  • 109 807
  • 2 518
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 11 362
Е, Димо току що издаде кой е победител...

# 2 176
  • Мнения: 10 968
А бе как да подкрепят другия като храната им зависи от изхода, то егати лицемерието да подкрепят тоя,заради който могат пак да седят гладни.
Няма да им се схванат устите,  ако кажат едно браво

Ше му кажат, накрая Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 177
  • София
  • Мнения: 14 373
Браво на Фифо. Явно ще го гледаме в All stars.

# 2 178
  • Мнения: 1 286
Много тъпо е измислено. Да бъдат нахранени Амозонките е свързано с провала на Теодор. А от самите амазонки нищо не зависи.
Е, Амазонките залагат…  Между Филип, който всички знаем каква подготовка има и как се представя на арената и един непознат, който идея си нямат какъв е и как би се представил. Грам интрига нямаше тука.
Почвам да си мисля, че Фифо се е примолил да го пуснат още веднъж на арената, за да смени малко вкуса след загубата на финала Grinning

# 2 179
  • Мнения: 22 279
Така де - да залагаш не е същото като да участваш. Нищо не зависеше от тях. Със същия успех можеше и да не присъстват. Освен това реално те нищо не заложиха. Като правиш залог, рискуваш да го загубиш, а те имаха възможност за печалба или да не се променя нищо за тях.

# 2 180
  • Мнения: 2 121
Незнам , ама Момчи определено може да е достоен конкурент на Фифо. Само дано не му последва съдбата( или по- точно късмета спуснат от продукцията ):  ИВ 5 да победи някой връзкар като Алекса😬, а той за малко да остане втори.😔

# 2 181
  • Me? I'm a raging sea trapped inside of a raindrop.
  • Мнения: 21 571
Направо ми дожаля за Теодор. Сигурно е ужасно да се състезаваш, докато всички на терен викат за опонента ти.
Но защо така издъхна по едно време, сякаш му прилоша? Туньо по-добре се справи снощи като че ли.

# 2 182
  • Мнения: 13 883
Ех, Фифо Heart
За аутфитчето няма да кажа нищичко Close
Смях се как плетеше краци, но махаше на момичетата Joy
Момичетата няколко пъти окуражаваха Теодор, пляскаха му.
Пак да кажа, че играта ми се струва ненужно тежка.
И пак не пропуснаха да ни покажат Алекса, няма отърване от него, ей.

# 2 183
  • Мнения: X
Много маса е качил Фифо и е загубил от гъвкавостта си.

# 2 184
  • Мнения: 22 279
Теодор бе мотивиран, но наистина е гадно всички да са за конкурента ти. Фифо на моменти правеше показано, особено като седна да си върти кръста. Определено има проблем с мотивацията.

# 2 185
  • Мнения: 9 918
La vikinga пак ще трябва да пуска миналогодишния финал, за да оправи вкуса от победата на Филип днес 💀

# 2 186
  • София
  • Мнения: 2 074
Филип е ебати адската машина!!!

Искам мега сблъсък срещу Юли за абсолютния супер шампион за всички времена.

# 2 187
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 18 021
ненужна тежест в торбите. раменете им са белязани от въжетата им.

# 2 188
  • Мнения: 22 279
Абсолютно ненужно тежка битка. Предвид че основната цел бе да нахранят амазонките излишно ги накараха да треперят. Сигурен съм, със свито гърло са им треперели дупетата, „а дано да бие и да се нахраним“


Много нечестно е спрямо Теодор – билета ти за влизане да е да се биеш срещу един от най-добрите. Нечестно е и спрямо момичетата – те са длъжни да викат за Филип.


Салам, салам, салам

# 2 189
  • Мнения: 1 723
Рамената са им ожулени на Филип и Теодор. Евала на продукцията! Frowning

Общи условия

Активация на акаунт