дразните ли се от представителите на т.нар. естрада

  • 7 670
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 393
Не мога да ги слушам. Не знам някой от тях да пее "на живо". Да живее плейбека. Равни са ми с чалгаджиите.
Май не си много запозната и наистина не си ги слушала.Точно певците от старата школа имат глас и пеят на живо почти толкова добре колкото и на запис.За разлика от повечето си по-млади колеги.

# 76
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ти смяташ,че е изкуство. Аз смятам,че не смогват да си отварят устата в синхрон с плейбека.

Дори така да е, е грозно да обиждаш абсолютно непознати хора без видима причина.
Когото и да било.
Без значение.

# 77
  • Мнения: 3 423
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes

Внимавай.
Аз навремето си играх с нея и тя ми каза, че когато умра ще отида в Ада. Там ще се варя в казан с катран.


Ай стига бе  ooooh!

Reza как не ти е неудобно да лъжеш Shocked
никога не съм казвала подобно нещо на никой,първо защото съм нормална и второ защото никому не желая такива неща
или докажи думите си или се засрами
очаквам извинение,ако не то ще пиша на Мама що за лъжкиня-модераторка си


на останалите обиди в момента нямам време да отговарям а и не ми се занимава

# 78
  • Мнения: 677
Реза,видима причина има и тя се казва дълбока комплексарщина..

# 79
  • Мнения: 343
аз току що се регистрирах-темата ме провокира
на 30 години съм и мразя естрада и не чучела а динозаврите, които я представляват
смотли , които слушат естрада,Росица Кирилова,Васко Кеца и тем подобни помии ме отвръщават-задръстенячки са за мен,нямам такива познати
нито в клуб,нито в дискотека,нито на купон никъде не съм попадал на място където се слуша такава музика
ей на кой свят живеете
Прасенце-евалата,коте  bouquet
hahaha
Е, ама някои хора си мислят, че като напишат няколко обидни думички, и това вече е върхът на оригиналността и остроумието. Блажени са верующите...
Добре че нямам такива познати - комплексари като цитирания по-горе субект.

# 80
  • Мнения: 27 524
Реза,видима причина има и тя се казва дълбока комплексарщина..

... и простотия, Точка, простотия, а с нея няма смисъл да се спори  Whistling

# 81
  • Мнения: 1 002
защо "т.нар. естрада " - това си е естрада

по темата - не , не се дразня

от теб , Прасе , се дразня - в случай , че се интересуваш  Grinning

# 82
  • Мнения: 3 423
аз мога да обиждам също,но не ми се занимава  Mr. Greenдоста над това съм Mr. Green
мнението ви за мен и вкуса ми към музика ни най малко не ме вълнува,необръщам внимание на обиди от хора които не означават нищичко за мен
приятна вечер   bouquet

очаквам включване от Реза,защото едно са обиди-друго лъжа и клевета!
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes

Внимавай.
Аз навремето си играх с нея и тя ми каза, че когато умра ще отида в Ада. Там ще се варя в казан с катран.


Ай стига бе  ooooh!

Reza как не ти е неудобно да лъжеш Shocked
никога не съм казвала подобно нещо на никой,първо защото съм нормална и второ защото никому не желая такива неща
или докажи думите си или се засрами
очаквам извинение,ако не то ще пиша на Мама що за лъжкиня-модераторка си


на останалите обиди в момента нямам време да отговарям а и не ми се занимава

# 83
  • Мнения: 677
аз мога да обиждам също,но не ми се занимава  Mr. Greenдоста над това съм Mr. Green
О,така ли,я да видим сега кво си написала по-рано..И не е ли това груба и дебелашка обида,м?Интересното в случая е в качеството си на какво правиш ти тези изводи..Неуспял кадър на ара-аудио-видео ли си,кво ли?!
за мен представителите на така наречената Естрада са отвратителни,като чучела на соца Mr. Green
освен че изглеждат ужасно Sick
музиката им сякаш неможе да си намери мястото сега и или залитат към фолка или правят някакви жалки опити да продължават старомодното си звучене Joy
мнението ви за мен и вкуса ми към музика ни най малко не ме вълнува,необръщам внимание на обиди от хора които не означават нищичко за мен
Ми като не те интересува защо бре булка пускаш теми?!

# 84
  • Мнения: 3 423
Тони Сопрано едвам се въздържам да не ти тегля една майна Mr. Green

# 85
  • Мнения: 7 837
Хм, колко ли молби има вече за заключване на темата  Laughing
Госпожа Реза, сигурно си пие бирата на форумския купон  Grinning

# 86
  • Мнения: 677
Въздържаш?!Ми аз я прочетох между редовете,споко..
Наистина обаче бих искал,а сигурен съм,че не съм само аз,с какво се занимаваш ти и какво си постигнала в живота си?
Чакаме  Hug

Кейс,прасенце не е с италЯнско възпитание,тя е отзивчива и мила..
Не вярвам да иска да заключат темата и..Освен тва тя си постига целта с нея,ако ме разбираш все пак,а?

# 87
  • Мнения: 3 423
Въздържаш?!Ми аз я прочетох между редовете,споко..
Наистина обаче бих искал,а сигурен съм,че не съм само аз,с какво се занимаваш ти и какво си постигнала в живота си?
Чакаме  Hug

аз съм бивш фотомодел,щастливо омъжена и занимаваща се с живопис Peace

# 88
  • Мнения: 677
Е дай снимки де,твои и на живописта..
Пак чакаме  Hug

# 89
  • Мнения: 781
Не, не се дразня, слушам ги с удоволствие  и за разлика от теб- те никога няма да са бивши......

Общи условия

Активация на акаунт