дразните ли се от представителите на т.нар. естрада

  • 7 633
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
повод да пусна темата е темата за Васил Найденов -изумих се, колко млади хора го харесват Shocked
за мен представителите на така наречената Естрада са отвратителни,като чучела на соца Mr. Green
освен че изглеждат ужасно Sick
музиката им сякаш неможе да си намери мястото сега и или залитат към фолка или правят някакви жалки опити да продължават старомодното си звучене Joy
аз непознавам хора, които да ги слушат и винаги съм се чудела, кой им ходи по концертите newsm78

само аз ли не ги харесвам(меко казано,направо ме отвращават и ми призлява като ги чуя точно толкова колкото ако чуя мазна чалга)

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Аз пък ги харесвам. Не всички- разбира се, но има много хубави естрадни песни.  Много харесвам например Силвия Кацарова, Тоника, Тони Димитрова и много други.

Хиляди пъти повече ги предпочитам от чалгаджиите. Естрадните са много по-естествени, пеят много по-хубаво ( на живо) - не са еднакви като чалга певиците ( силикон в гърдите и устните, липосукции, руса дълга кода и т.н - и почти всички пеят на Плейбек).
Освен това естрадните песни обикновено са много стойностни, със много добри текстове.

Миналата година ходих на един сборен концерт по Коледа в НДК на естрадни певци и мога да ти кажа, че имаше много повече млади хора, отколкото очаквах. Явно младите също са започнали да разграничават стойностните от пошлите неща. Което може само да ме радва.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мернах само темата за Васил Найденов, но да ти кажа и на мен ми харесва музиката му. Верно, че естрадата е от времето на майка ми и точно този период не ми е любим, не мога на черното да кажа бяло и да не отчета хубавото в тоя стил. 
Виж Нели Рангелова напр. нещо не мога да я чуя  Confused

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 600
няма какво да си кривя душата.
Уважавам ги като певци и т.н. но не ги слушам. Thinking
така се получава че не слушам БГ музика -  Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 3 452
Хиляди пъти повече ги предпочитам от чалгаджиите. Естрадните са много по-естествени..........................................................
Таня, не искам да се заяждам, но естествени е последното, което мога да кажа за тях... Кой е естествен- Лили Иванова, Васко Найденов, Силвия Кацарова- да не продължавам.
Чалгата изобщо не я коментирам, но "осъвременяването" на някогашните естрадни хепи-соц изпълнители меко казано смятам за неуспешно.
Имат прекрасни песни, свързани с миналото, които свързвам с детството си, даже харесвам и някои от съвременните на Лили Иванова, примерно, но честно казано когато ги видя с неуместната им нова визия не съм очарована.

# 5
  • Мнения: 492
...
музиката им сякаш неможе да си намери мястото  ...
Тяхната музика отдавна си е извоювала място.Интересно ми е твоите фаворити с какво място могат да се похвалят?

# 6
  • Мнения: 3 423
...
музиката им сякаш неможе да си намери мястото  ...
Тяхната музика отдавна си е извоювала място.Интересно ми е твоите фаворити с какво място могат да се похвалят?

моите "фаворити"не ги мисли Joy

# 7
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Имат много хубави песни, такива каквито днес не можем да чуем и са останали в продължение на десетки години и затова младите хора ходят на концертите им, знаят ги наизуст и ги пеят. А ти какво слушаш и на какви концерти ходиш? newsm78

# 8
  • Мнения: 260
Обожавам много естрадни песни - на Лили Иванова, Леа Иванова, Васил Найденов, и още много. Смислени текстове и красиви мелодии - това, което толкова липсва на българската музика днес.

# 9
  • Мнения: 46 565
Харесвам повечето- Васил Найденов, Лили Иванова, Тоника, LZ, Михаил Белчев и много други, въпреки, че някои от тях доста са крали музика- Тоника май нямат авторкска песен, но пак си ги харесвам  Whistling

# 10
  • София
  • Мнения: 1 230
Харесвам повечето- Васил Найденов, Лили Иванова, Тоника, LZ, Михаил Белчев и много други, въпреки, че някои от тях доста са крали музика- Тоника май нямат авторкска песен, но пак си ги харесвам  Whistling
Това е музиката от моето детство, въпреки, че не харесвам особено Росица Кирилова, не мога да не запея "Боса по асфалта, вървя си, свиркам си и нищо не търся...", когато спомена нейното име или "Детелини" на Лили Иванова или "Живея на последния етаж, в една мансарда точно под звездите..." на Чочо Владовски /мир на праха му/. Мога още много песни да цитирам, ама дълго ще стане.
На 30 съм, миналата година ги навърших, и не смятам, че съм доста възрастна за да помня тези песни. Израстнах с тези песни, стоях пред огледалото с дезедорант "Ябълка" и пеех. Така и неуспях да отида на нито един концерт в НДК, но дано има още много. Не знам на колко години е авторката на темата, но може би това, че не ги харесва е защото не са били част от нейния живот, така както от моя и този на съпруга ми и на тези които пълнят зала 1 на НДК.
От днешните харесвам Остава, Нина Николина, Ъпсурд и още няколко, ама не си спомням в момента имената. Какво да се прави в майчинство съм и речника ми се изчерпва много бързо  Rolling Eyes Wink

# 11
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Да не бъркаме естрада с попмузика, плийз!

# 12
  • Мнения: 60
Ха-ха-ха!!!
Кой каза, че Тоника нямат авторски песни!? Naughty newsm78
Ако техните не са, то тогава едва ли има изпълнител с авторски песни в тая държава!
И само още нещо, по повод на външния вид на изпълнителите ни!
Не знам  що за хора могат да пишат че не ги харесват!
Ми като не ги харесвате не си губете времето с тях!
Не стига че родните ни добри изпълнители се броят на пръсти, ами остава и да ги плюем по форумите!
Браво на тези, които все още живеят и правят качествена музика тук в България!!! smile3501 smile3501 smile3501

# 13
  • Мнения: 4 555
Смислени текстове и красиви мелодии - това, което толкова липсва на българската музика днес.
Наистина е така!
Особено като ги сравниш с днешните поп-мелодии и то не само българските.

# 14
  • Мнения: 995
Не само не се дразня, а ги харесвам. Верно, повечето изглеждат смешно, но това не загрозява музиката, която са изпели. От детството ми са най-красивите песни, които знам. Освен това мисля, че най- стойностните неща се създават в робство.Сега всеки е свободен да твори, както пожелае, но резултатите не са чак толкова добри.

# 15
  • Мнения: 24 467
Ами мило Прасенце, аз пък така чувствам поп- фолк изпълнителите, при които за разлика от тази стара генерация на естрадните изпълнители не срещам стойностни текстове, както и оригинална мелодия, да не говорим за просташките изпълнения, визия и поведение на някои от тях. Освен това естрадата не е само Васил Найденов и акраните му. Има и друга БГ музика, която си е естрадна по своя характер, т.е. популярна, съвременна и доста стойностна.

# 16
  • Мнения: 3 251
Харесвам ги! Обичам да слушам "Телефонна любов " на Васко Кеца, "Хризантеми"-те на Лили, "Бяла тишина" на Жоро Минчев, да не забравяме и култовата "Моя България " на Емо Димитров и още и още незабравими мелодии..., които няма как да не затананикам, когато ги чуя. Слушам с удоволствие и Тоника, Тони Димитрова, Веселин Маринов-макар че, повечето го смятат за чалгаджия, но ако всичките чалгари пееха песни като неговите, едва ли щеше да има такова понятие като чалга...
Виж Бг поп музика не я долюбвам много , но и там има добри и мелодични парчета. И смятам ,че не е виновна визията или времето в което са се доказали / всеки е чувал Нийл Седака, нищо,че от време оно/, или в това, в което са се превърнали сега, а качествата им като изпълнители и стойността на текста и мелодията...

# 17
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
За това, че са чучела... няма да коментирам - хайде фолк-звездите какво са?
А за музиката - по-стойностна до момента още никой не е правил от днешните БГ изпълнители

# 18
  • Мнения: 5 393
Харесвам ги!Да, смешни са ми, като им погледна снимки и клипове от 80те години-но тогава просто модата беше такава и не пощади никого-всички изглеждат като палячовци.Но музиката е просто страхотна.И няма един ,който да не може да пее-гласовите им способности са несравними с тези на днешните певци(а пък за фолка въобще не говоря-от цялата сбирщина сигурно 2-3ма имат гласове )Та така-изобщо не ме дразнят, а точно обратното. Peace
И по въпроса за чучелата- наистина няма по-големи чучела от чалгаджийките-темите за звездните компромати са пълни с доказателства за тези ми думи. Whistling

# 19
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Най-отговорно заявявам, че харесвам естрада! Дали от възрастта ми /32 г/ или заради нещо друго - не ми пука, важното е, че има много стойностни песни, и като музика, и като лирика, което е трудно да се каже за новите неща, които излизат напоследък. Който не му харесва - да не гледа и да не слуша, но и да не плюе по хората. 

# 20
  • Мнения: 15 619
Не, не се дразня, напротив, харесвам много от песните им.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не, не ме дразнят, а ги харесвам. Хиляди пъти повече ме дразнят чалгарите Close

# 22
  • Мнения: 3 447
Дали ги харесвам или не, няма значение. Смятам обаче, че преди да напише нещо гръмко, човек трябва да спре за секунда и да помисли. Защото точно толкова "отвратителни чучела на соца" са и нашите родители, цялото им поколение...
Мислиш ли, че им е било лесно на средна възраст да се пренастройват на изцяло нова вълна? Да пеят по кораби (в добрия случай) или да продават в квартален магазин (в не толкова добрия)? На по 40-50 години да се опитват да влязат в MTV-калъп? Дори и да са смешни в момента, мисля, че им дължим малко повече уважение. Заслужили са си го.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
И аз ги харесвам,особено по-старите.Има песни,които никога няма да остареят.Аз ги слушам,не гледам изпълнителите.Външността на певеца не определя стойността на песента.
И кой не иска да изглежда винаги млад?Някои наистина попрекаляват,но това си е тяхна работа,все пак.

# 24
  • Мнения: 27 524
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes

# 25
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Тяхната музика отдавна си е извоювала място.Интересно ми е твоите фаворити с какво място могат да се похвалят?

моите "фаворити"не ги мисли Joy

Кажи ги тези, твойте фаворити, де! Хайде, моля ти се!

# 26
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Тя се опитва да се направи на интересна...Пък и въпрос на вкус.

# 27
  • Мнения: 3 447
Не е до вкус... по-скоро е до възпитание.

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Точно въпрос на вкус е. Аз също не харесвам тези изпълнители, не и като цяло. Аз наистина съм доста малка за да ги свързвам с някакви спомени, или за да ги разбирам, но ние и не говорим за преди 20 години, когато са били на върха на кариерите си. Има няколко песни, които обичам, но нито една от тях не е в УинАмпа ми, просто за мен те нямат стойността, която имат за вас. Не харесвам и външния им вид в момента, не им отива и не са интересни. Не мога да определя какво точно имате предвид под "Соц - чучело" или каквото там беше, но в момента не намирам нищо, което да ми привлече вниманието в тези изпълнители. Отново - въпрос на вкус е, уважавам ги, че са направили каквото са направили преди толкова години, когато е било хиляди пъти по трудно. Съгласна съм, че от сегашните изпълнители, дори такива като Ъпсурт и Каризма, които са най добрите в БГ в момента, много малко, да не кажа никой няма да остане и да прави музика след още 20 години, но просто мисля че времето за естрадата е отминало и сега единственото, което тя може да събуди са положителни емоции, породени от спомени.

Не виждам защо се заяждате с някого, само защото не е на вашето мнение.

# 29
  • Мнения: 27 524
Не виждам защо се заяждате с някого, само защото не е на вашето мнение.

Защото недоумявам как някой може да нарече Лили Иванова, Йорданка Христова или Васил Найденов соц-чучело, затова.
Потребителката, използвала подобни епитети, с какво оставила след себе си за България може да се похвали? Колко хора я познават? Познава ли т.нар. соц-чучела? Не става въпрос за различно мнение, а за невъзпитание, както казва Дона, и за обикновена елементарност. Имам право да си кажа мнението, недолюбвайки елементарността. И аз не харесвам много неща, но малко се замислям, преди да лепвам епитети. Не е толкова трудно  Wink

# 30
  • Мнения: 1 673
Тяхната музика отдавна си е извоювала място.Интересно ми е твоите фаворити с какво място могат да се похвалят?

моите "фаворити"не ги мисли Joy



А ти нашите какво си седнала да ги мислиш?




# 31
  • Мнения: 920

Не виждам защо се заяждате с някого, само защото не е на вашето мнение.

Заради начина, по който е изказано това мнение.
Прочети своето и после прочети прасешкото и ще направиш разлика. 

# 32
  • Мнения: 6 417
Прасе, ти на колко си години? newsm78

# 33
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
уважавам ги, навяват ми мили детски спомени. не ми харесва това, че някои се изживяват като институция. не признават чалга, поп музика, сякаш след тях нищо стойностно не е създадено, което е глупаво.
има страхотни песни, например В. Найденов.
 Прасенцето ми се струва леко неадекватно. сори, по принцип не се заяждам, но не се стърпях.. Sick

# 34
  • Мнения: 3 447
Не виждам защо се заяждате с някого, само защото не е на вашето мнение.
Аз също не ги слушам... но и през ум не би ми минало да нарека някого "чучело", още повече когато години наред се е трудил и е оставил нещо зад себе си. Независимо дали е Васил Найденов, Доли Партън или Майкъл Джексън.

# 35
  • Мнения: 27 524
Аз също не ги слушам...

Аз ги слушам!
Имат невероятни песни и неоспорим талант  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 239
Българската музика е жалка. Всичко. Едно време държавата е субсидирала естрадата. Когато едно нещо се субсидира то губи конкурентноспособност и с две думи запада ако се сещате. Естрадниците навремето са краднели от испански и италиански шлагери и грам развитие не са имали. Нямат и до днес. В наши дни реват, че биват пренебрегвани, а истината е, че субсидията спря и когато требе да се оправят се виде за кво говорим. Едно време истинската воля на народа беше да слушат сръбско и купуваха касетки като луди. Без субсидия и без комунизъм в музиката от мнооого време нашата мейнстрийм музика да е станала балканска и някак си по-автентична.

Менте културата у нас засяга и музиката ни. Казах, за естрадниците, които са краднели. Навремето Бийтълс (бръмбарите) са били топлата вода и хоп - у нас се появяват Щурците. Не бръмбари, а щурци все пак. Как е нямало глисти не знам, баце. След комунизма се появява новото поколение, което концептуално не се различава от старото с малката разлика, че се дели на поп и поп-фолк. Вместо да правят нещо като хората обаче, и двете гепят като за световно. Едните гепят и налагат американския и негърски музикален модел без да се усетят и за миг, че евентуално живеят в България, а другите вместо да направят автентична фолк музика краднат от гърци и сърби. Поп хората се изживяват като 'елитни' музиканти, а са обикновени копи катове гледащи твърде много МТВ. Не знаят и това, че в америка поп музиката обслужва класите, които обслужва тук нашата чалга. Тоест американската селска/тийнейджърска музика у нас вече я представяме като нещо елитно. Смях все пак, а?

Чалгарите ни са също толкова жалки, колкото са и поп хората с малката разлика, че правят пари докато поп смешниците се карат за 100 лева. Понеже търсенето у нас наистина е за нещо по-балканско нашите избират лесния път - ментето.

Когато си пиче си пиче и не можеш да скриеш, че не си. Колкото и грим да сложиш - сутринта истината лъсва. Ментето краткосрочно пичели, но в дълъг план е губещо ако се сещате за кои заведения говорим.

# 37
  • Мнения: 3 423
утрото, казват, било по-мъдро от вечерта

# 38
  • Мнения: 5 299
Дали ги харесвам или не, няма значение. Смятам обаче, че преди да напише нещо гръмко, човек трябва да спре за секунда и да помисли. Защото точно толкова "отвратителни чучела на соца" са и нашите родители, цялото им поколение...
Мислиш ли, че им е било лесно на средна възраст да се пренастройват на изцяло нова вълна? Да пеят по кораби (в добрия случай) или да продават в квартален магазин (в не толкова добрия)? На по 40-50 години да се опитват да влязат в MTV-калъп? Дори и да са смешни в момента, мисля, че им дължим малко повече уважение. Заслужили са си го.
Това се получава, защото форума е тотално пренаселен, и повечето, които искат да "блеснат" се правят на шутове. Wink
А по темата - не, не ме сразнят, но и не ги слушам.

# 39
  • Мнения: 7 122
Моля, кажете ми какво да харесвам. Не искам да тъна в невежество.  Embarassed
Искам да съм фиешън.  Praynig

# 40
  • Мнения: 239
Моля, кажете ми какво да харесвам. Не искам да тъна в невежество.  Embarassed
Искам да съм фиешън.  Praynig

Крейзи Фрог, Диджей Бобо, Устата. За фешън ценители от Люлин до Дружба.

# 41
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes

Внимавай.
Аз навремето си играх с нея и тя ми каза, че когато умра ще отида в Ада. Там ще се варя в казан с катран.

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
харесвам ги ...слушам старите им песни с носталгия ...новите им песни са кофти, тъпи текстове, клипове....музика , присъща за осемдесетте .....

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Дразнят ме някои, такива, които и преди и сега пак са смешни.
Не мога да сложа под общ знаменател Васил Найденов и Богдан Томов например.
Иначе харесвам хубавата българска естрада.

# 44
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Българската музика е жалка. Всичко. Едно време държавата е субсидирала естрадата. Когато едно нещо се субсидира то губи конкурентноспособност и с две думи запада ако се сещате. Естрадниците навремето са краднели от испански и италиански шлагери и грам развитие не са имали. Нямат и до днес. В наши дни реват, че биват пренебрегвани, а истината е, че субсидията спря и когато требе да се оправят се виде за кво говорим. Едно време истинската воля на народа беше да слушат сръбско и купуваха касетки като луди. Без субсидия и без комунизъм в музиката от мнооого време нашата мейнстрийм музика да е станала балканска и някак си по-автентична.

Менте културата у нас засяга и музиката ни. Казах, за естрадниците, които са краднели. Навремето Бийтълс (бръмбарите) са били топлата вода и хоп - у нас се появяват Щурците. Не бръмбари, а щурци все пак. Как е нямало глисти не знам, баце. След комунизма се появява новото поколение, което концептуално не се различава от старото с малката разлика, че се дели на поп и поп-фолк. Вместо да правят нещо като хората обаче, и двете гепят като за световно. Едните гепят и налагат американския и негърски музикален модел без да се усетят и за миг, че евентуално живеят в България, а другите вместо да направят автентична фолк музика краднат от гърци и сърби. Поп хората се изживяват като 'елитни' музиканти, а са обикновени копи катове гледащи твърде много МТВ. Не знаят и това, че в америка поп музиката обслужва класите, които обслужва тук нашата чалга. Тоест американската селска/тийнейджърска музика у нас вече я представяме като нещо елитно. Смях все пак, а?

Чалгарите ни са също толкова жалки, колкото са и поп хората с малката разлика, че правят пари докато поп смешниците се карат за 100 лева. Понеже търсенето у нас наистина е за нещо по-балканско нашите избират лесния път - ментето.

Когато си пиче си пиче и не можеш да скриеш, че не си. Колкото и грим да сложиш - сутринта истината лъсва. Ментето краткосрочно пичели, но в дълъг план е губещо ако се сещате за кои заведения говорим.

И аз доживях да се съглася с Жоро 01

# 45
  • Мнения: 2 759
            Не си ги пускам преднамерено, но ако ги чуя или гледам техен клип определено изпитвам удоволствие... От определени песни дори тръпки ме побиват - толкова много ми допадат. Хубаво е също, че мога да различавам без усилие изпълнителите.
            Иначе и аз като всички се потресох от Коцето-Калки на Евровизия. Такива едни неща ме оставят без дъх. Фолк не слушам - притеснявам се да не спра да дишам завинаги.

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 14:43 от MechoPuh

# 46
  • Мнения: 2 784
Не ги гледам, но ги слушам. Имам един диск с балади на Васил Найденов, който ми пълни душата. Даже сестра ми, дето почти няма спомени от соц-време си го мъкне по състезания. Ваня Костова като я чуя да пее направо ми иде да ревна- такъв глас, такова чудо нема. За едновремешните рок групи като Щурците, ФСБ, Тангра, Сигнал(не знам дали прасенцето ги включва в понятието "естрада") какво да кажа. Ами това е рок, оттам насетне с малки изключения, като БТР, например, всички са смешници.

# 47
  • Мнения: 24 467
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes

Внимавай.
Аз навремето си играх с нея и тя ми каза, че когато умра ще отида в Ада. Там ще се варя в казан с катран.

Ми Реза, то си има и хубави страни, виж например никога няма да се срещаш с Топлофикация и Енергото, пък за ВиК да не говорим...

# 48
  • Мнения: 24 467
Моля, кажете ми какво да харесвам. Не искам да тъна в невежество.  Embarassed
Искам да съм фиешън.  Praynig
Пък виж там, като разбереш ни вмъкни малко в час нас, останалите неграмотни да си посменим малко "плочите".

# 49
  • Мнения: 208
Не виждам защо се заяждате с някого, само защото не е на вашето мнение.
Едни и същи хора непрекъснато скачат срещу всеки,който не споделя възгледите им.
Не ме е срам да кажа,че не понасям българската естрада. Няма за какво да дължа уважение към труда на тези хора при положение,че не ми харесва. Те са били неадекватни и за времето си, неадекватни са и сега. Харесвайте си ги, но чак пък да ми кажете,че трябва да ги уважавам  Stop Не слушам и чалга защото прочетох,че пак сте намесили чалгата и в тази тема. Даже българска музика почти не слушам - ми нямаме добри изпълнители, какво да се прави. И смятам,че специално Васко Кеца наистина много прилича на чучело.

# 50
  • Мнения: 1 455
Харесвам ги да.Харесвам българска музика.Не ме интересува как се обличат,с тази музика съм израснала и ще си остане във времето още дълго...

# 51
  • София
  • Мнения: 2 623
Дали ги харесвам или не, няма значение. Смятам обаче, че преди да напише нещо гръмко, човек трябва да спре за секунда и да помисли. Защото точно толкова "отвратителни чучела на соца" са и нашите родители, цялото им поколение...
Мислиш ли, че им е било лесно на средна възраст да се пренастройват на изцяло нова вълна? Да пеят по кораби (в добрия случай) или да продават в квартален магазин (в не толкова добрия)? На по 40-50 години да се опитват да влязат в MTV-калъп? Дори и да са смешни в момента, мисля, че им дължим малко повече уважение. Заслужили са си го.

Подписвам се под това мнение !!!
Мен пък ме отврати мнението на
пусналата темата !!! Sick

# 52
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
И аз не ги харесвам,хич даже.И това ме прави невъзпитана,така ли?Ами предпочитам да съм такава отколкото да се прехласвам по тях по задължение,защото някога били звезди.Не съм израснала с техните песни,нямам романтични спомени от тях.Затова и са ми крайно безразлични,но има и някои от тях,които открито не мога да понасям Лили Иванова е една от тях.Но съм искрена и си го казвам.А и друг ми е въпроса за тези,които много ги харесват,колко от вас като се съберат с приятели или отидат на заведение някъде искат да слушат естрадна музика? newsm78

# 53
аз току що се регистрирах-темата ме провокира
на 30 години съм и мразя естрада и не чучела а динозаврите, които я представляват
смотли , които слушат естрада,Росица Кирилова,Васко Кеца и тем подобни помии ме отвръщават-задръстенячки са за мен,нямам такива познати
нито в клуб,нито в дискотека,нито на купон никъде не съм попадал на място където се слуша такава музика
ей на кой свят живеете
Прасенце-евалата,коте  bouquet

# 54
  • Мнения: 3 447
аз току що се регистрирах-темата ме провокира
на 30 години съм и мразя естрада и не чучела а динозаврите, които я представляват
смотли , които слушат естрада,Росица Кирилова,Васко Кеца и тем подобни помии ме отвръщават-задръстенячки са за мен,нямам такива познати
нито в клуб,нито в дискотека,нито на купон никъде не съм попадал на място където се слуша такава музика
ей на кой свят живеете
Прасенце-евалата,коте  bouquet
Алелуя  Joy

# 55
  • Мнения: 15 619
Има много хубави балади, слушам си ги в къщи.
Не може всички да са под общ знаменател.
И няма нужда от обиди. Наистина няма нужда!
  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 352
Prase, за втори път ми се набиваш на очи (след темата за Васко Кеца) с простащината си. Не мога да разбера какъв е смисълът на темата ти - да "набиеш" акъл на всички ни кое е добре и кое не ли? Интересно ми е на колко години си, каква музика слушаш и защо не се включваш в собствената си тема?

# 57
  • Мнения: 3 447
И аз не ги харесвам,хич даже.И това ме прави невъзпитана,така ли?Ами предпочитам да съм такава отколкото да се прехласвам по тях по задължение,защото някога били звезди.
Невъзпитано е да наричаш някого чучело - независимо кого. Българска естрада и аз НЕ слушам. Нито се прехласвам пред някого по задължение.
Има 101 начина човек да изрази несъгласие и да покаже нехаресване. Аз лично предпочитам тези, които не съдържат думата "отвратителен".

# 58
Не виждам защо се заяждате с някого, само защото не е на вашето мнение.
Едни и същи хора непрекъснато скачат срещу всеки,който не споделя възгледите им.
Не ме е срам да кажа,че не понасям българската естрада. Няма за какво да дължа уважение към труда на тези хора при положение,че не ми харесва. Те са били неадекватни и за времето си, неадекватни са и сега. Харесвайте си ги, но чак пък да ми кажете,че трябва да ги уважавам  Stop Не слушам и чалга защото прочетох,че пак сте намесили чалгата и в тази тема. Даже българска музика почти не слушам - ми нямаме добри изпълнители, какво да се прави. И смятам,че специално Васко Кеца наистина много прилича на чучело.
е туй е добре казано -наистина нема за кво да ги уважавам
за кво да уважавам баба Лили-че си показа задника по Плейбой или Васко -педераса,дърт педераст мяза на бабичка изрусена
Дона благодаря за комплимента  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 533
владо77, добре дошъл, чувствам че ще останеш дълго  Grinning дори да си влязъл за малко.

# 60
владо77, добре дошъл, чувствам че ще останеш дълго  Grinning дори да си влязъл за малко.
добре заварил Laughing

# 61
  • Мнения: 5 299



Разбира се, че всеки има право на мнение, НО ..Едно е човек да си изкаже мнението, друго е да тръгнеш с рогата напред. При второто, трябва да си готов да си понесеш последствията. Wink

# 62
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Ами това е рок, оттам насетне с малки изключения, като БТР, например, всички са смешници.
================================================
и що така категорично заключи, че всички са смешници? Аз не мисля, че Гравити Ко, например, ако си ги чувала, са смешни. всеки си има мнение, какви са тези крайности? трябва да призная, че в поста на Жоро има много истина..

# 63
  • Мнения: 677
повод да пусна темата е темата за Васил Найденов -изумих се, колко млади хора го харесват Shocked
Изумявай се,правилно!
За разлика от теб на него му обръщат внимание и има публика не само тук и то от началото на осемдесетте години..

за мен представителите на така наречената Естрада са отвратителни,като чучела на соца Mr. Green
освен че изглеждат ужасно Sick
Най-вероятно и ти изглеждаш така,за тях,но на тях не им пука и не ти го споделят..
музиката им сякаш неможе да си намери мястото сега и или залитат към фолка или правят някакви жалки опити да продължават старомодното си звучене Joy
Евала музикален критик,а разкажи ни за твоите гениални постижения в коя да е сфера,моля!
аз непознавам хора, които да ги слушат и винаги съм се чудела, кой им ходи по концертите newsm78
Е да де-тези,които не познаваш-те са публиката им..Нали не мислиш.че познаваш всички във БГ?!
само аз ли не ги харесвам(меко казано,направо ме отвращават и ми призлява като ги чуя точно толкова колкото ако чуя мазна чалга)
Не,не си само ти,споко..И други има,но те не ривът по форумите и не им казват хейтъри..
А сега се успокой,иди на фризьор и на мол и се опитай да осъзнаеш,че живота е прекрасен и без да плюеш жлъчно по някой..

# 64
  • София
  • Мнения: 1 941
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes
Peace

# 65
  • Мнения: 2 784
Ами това е рок, оттам насетне с малки изключения, като БТР, например, всички са смешници.
================================================
и що така категорично заключи, че всички са смешници? Аз не мисля, че Гравити Ко, например, ако си ги чувала, са смешни. всеки си има мнение, какви са тези крайности? трябва да призная, че в поста на Жоро има много истина..
Че Гравити Ко какво общо имат с рока? Колкото Вики от Мастило, например, е рокаджийка, толкова са и те.

# 66
  • Мнения: 459
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes

Внимавай.
Аз навремето си играх с нея и тя ми каза, че когато умра ще отида в Ада. Там ще се варя в казан с катран.


Ай стига бе  ooooh!

# 67
  • Мнения: 2 784
Владо, с радиото спорят само полицаите и блондинките... Twisted Evil

# 68
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Не мога да ги слушам. Не знам някой от тях да пее "на живо". Да живее плейбека. Равни са ми с чалгаджиите.

# 69
Не мога да ги слушам. Не знам някой от тях да пее "на живо". Да живее плейбека. Равни са ми с чалгаджиите.
браво-брависимо Peace

# 70
  • Мнения: 948
Харесвам ги!Вярно е, че някои от тях изглеждат смешно, но песните им се слушат. Hug

# 71
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Дона , никой не съм нарекла чучело ,чети по-внимателно  Peace

Ей имаме нова звезда това да не е по-малкия брат на Жоро01?Въпреки че Жорето се изказа доста добре по тази тема.Браво,Жоре!!!  bouquet

# 72
  • Мнения: 803
Не ги харесвам, не ги слушам, но не мога да не ги уважавам.  Все пак това са хора, които са направили много за развитието на Бг музиката. Не можем с лека ръка да отхвърлим имена като Емил Димитров или Лили Иванова и да отречем техния принос.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 917
повод да пусна темата е темата за Васил Найденов -изумих се, колко млади хора го харесват Shocked
за мен представителите на така наречената Естрада са отвратителни,като чучела на соца Mr. Green
освен че изглеждат ужасно Sick
музиката им сякаш неможе да си намери мястото сега и или залитат към фолка или правят някакви жалки опити да продължават старомодното си звучене Joy
аз непознавам хора, които да ги слушат и винаги съм се чудела, кой им ходи по концертите newsm78

само аз ли не ги харесвам(меко казано,направо ме отвращават и ми призлява като ги чуя точно толкова колкото ако чуя мазна чалга)

просто нямам думи за начина ти на изразяване.....тези хора създават изкуство, дали на теб ти харесва или не, си е твой проблем, те СЪЗДАВАТ нещо и не мисля че е удачно да се изразяваш по този начин.

# 74
  • Мнения: 208
повод да пусна темата е темата за Васил Найденов -изумих се, колко млади хора го харесват Shocked
за мен представителите на така наречената Естрада са отвратителни,като чучела на соца Mr. Green
освен че изглеждат ужасно Sick
музиката им сякаш неможе да си намери мястото сега и или залитат към фолка или правят някакви жалки опити да продължават старомодното си звучене Joy
аз непознавам хора, които да ги слушат и винаги съм се чудела, кой им ходи по концертите newsm78

само аз ли не ги харесвам(меко казано,направо ме отвращават и ми призлява като ги чуя точно толкова колкото ако чуя мазна чалга)

просто нямам думи за начина ти на изразяване.....тези хора създават изкуство, дали на теб ти харесва или не, си е твой проблем, те СЪЗДАВАТ нещо и не мисля че е удачно да се изразяваш по този начин.
Ти смяташ,че е изкуство. Аз смятам,че не смогват да си отварят устата в синхрон с плейбека.

# 75
  • Мнения: 5 393
Не мога да ги слушам. Не знам някой от тях да пее "на живо". Да живее плейбека. Равни са ми с чалгаджиите.
Май не си много запозната и наистина не си ги слушала.Точно певците от старата школа имат глас и пеят на живо почти толкова добре колкото и на запис.За разлика от повечето си по-млади колеги.

# 76
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ти смяташ,че е изкуство. Аз смятам,че не смогват да си отварят устата в синхрон с плейбека.

Дори така да е, е грозно да обиждаш абсолютно непознати хора без видима причина.
Когото и да било.
Без значение.

# 77
  • Мнения: 3 423
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes

Внимавай.
Аз навремето си играх с нея и тя ми каза, че когато умра ще отида в Ада. Там ще се варя в казан с катран.


Ай стига бе  ooooh!

Reza как не ти е неудобно да лъжеш Shocked
никога не съм казвала подобно нещо на никой,първо защото съм нормална и второ защото никому не желая такива неща
или докажи думите си или се засрами
очаквам извинение,ако не то ще пиша на Мама що за лъжкиня-модераторка си


на останалите обиди в момента нямам време да отговарям а и не ми се занимава

# 78
  • Мнения: 677
Реза,видима причина има и тя се казва дълбока комплексарщина..

# 79
  • Мнения: 343
аз току що се регистрирах-темата ме провокира
на 30 години съм и мразя естрада и не чучела а динозаврите, които я представляват
смотли , които слушат естрада,Росица Кирилова,Васко Кеца и тем подобни помии ме отвръщават-задръстенячки са за мен,нямам такива познати
нито в клуб,нито в дискотека,нито на купон никъде не съм попадал на място където се слуша такава музика
ей на кой свят живеете
Прасенце-евалата,коте  bouquet
hahaha
Е, ама някои хора си мислят, че като напишат няколко обидни думички, и това вече е върхът на оригиналността и остроумието. Блажени са верующите...
Добре че нямам такива познати - комплексари като цитирания по-горе субект.

# 80
  • Мнения: 27 524
Реза,видима причина има и тя се казва дълбока комплексарщина..

... и простотия, Точка, простотия, а с нея няма смисъл да се спори  Whistling

# 81
  • Мнения: 1 002
защо "т.нар. естрада " - това си е естрада

по темата - не , не се дразня

от теб , Прасе , се дразня - в случай , че се интересуваш  Grinning

# 82
  • Мнения: 3 423
аз мога да обиждам също,но не ми се занимава  Mr. Greenдоста над това съм Mr. Green
мнението ви за мен и вкуса ми към музика ни най малко не ме вълнува,необръщам внимание на обиди от хора които не означават нищичко за мен
приятна вечер   bouquet

очаквам включване от Реза,защото едно са обиди-друго лъжа и клевета!
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes

Внимавай.
Аз навремето си играх с нея и тя ми каза, че когато умра ще отида в Ада. Там ще се варя в казан с катран.


Ай стига бе  ooooh!

Reza как не ти е неудобно да лъжеш Shocked
никога не съм казвала подобно нещо на никой,първо защото съм нормална и второ защото никому не желая такива неща
или докажи думите си или се засрами
очаквам извинение,ако не то ще пиша на Мама що за лъжкиня-модераторка си


на останалите обиди в момента нямам време да отговарям а и не ми се занимава

# 83
  • Мнения: 677
аз мога да обиждам също,но не ми се занимава  Mr. Greenдоста над това съм Mr. Green
О,така ли,я да видим сега кво си написала по-рано..И не е ли това груба и дебелашка обида,м?Интересното в случая е в качеството си на какво правиш ти тези изводи..Неуспял кадър на ара-аудио-видео ли си,кво ли?!
за мен представителите на така наречената Естрада са отвратителни,като чучела на соца Mr. Green
освен че изглеждат ужасно Sick
музиката им сякаш неможе да си намери мястото сега и или залитат към фолка или правят някакви жалки опити да продължават старомодното си звучене Joy
мнението ви за мен и вкуса ми към музика ни най малко не ме вълнува,необръщам внимание на обиди от хора които не означават нищичко за мен
Ми като не те интересува защо бре булка пускаш теми?!

# 84
  • Мнения: 3 423
Тони Сопрано едвам се въздържам да не ти тегля една майна Mr. Green

# 85
  • Мнения: 7 837
Хм, колко ли молби има вече за заключване на темата  Laughing
Госпожа Реза, сигурно си пие бирата на форумския купон  Grinning

# 86
  • Мнения: 677
Въздържаш?!Ми аз я прочетох между редовете,споко..
Наистина обаче бих искал,а сигурен съм,че не съм само аз,с какво се занимаваш ти и какво си постигнала в живота си?
Чакаме  Hug

Кейс,прасенце не е с италЯнско възпитание,тя е отзивчива и мила..
Не вярвам да иска да заключат темата и..Освен тва тя си постига целта с нея,ако ме разбираш все пак,а?

# 87
  • Мнения: 3 423
Въздържаш?!Ми аз я прочетох между редовете,споко..
Наистина обаче бих искал,а сигурен съм,че не съм само аз,с какво се занимаваш ти и какво си постигнала в живота си?
Чакаме  Hug

аз съм бивш фотомодел,щастливо омъжена и занимаваща се с живопис Peace

# 88
  • Мнения: 677
Е дай снимки де,твои и на живописта..
Пак чакаме  Hug

# 89
  • Мнения: 781
Не, не се дразня, слушам ги с удоволствие  и за разлика от теб- те никога няма да са бивши......

# 90
  • Мнения: 7 837
Сопрано, почвам да се ядосвам... Само на мен не пращаш прегръдки  Laughing

# 91
  • Мнения: 2 550
Е дай снимки де,твои и на живописта..
Пак чакаме  Hug

Hug Hug Hug

# 92
  • Мнения: 677
Кейси,нямам спомен да си бивш фотомодел,ама айде от мен да мине  Hug

# 93
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не смятам, че е редно така да се обобщава.
Същото може да се каже за цялата ни култура по времето на социализма... Дали ще е естрадата (както наричаха "модерната" музика) или примерно литературата, все тая.
Не мога да си позволя обаче ей така да зачеркна всичко, създадено в този период. Дори когато са го накичили с някое тъпо име.
Има много добри портрети и скулптури на Георги Димитров, примерно.
П.П. Не съм почитател на т.нар. жанр естрада.

# 94
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм бивш фотомодел. Искам прегръдки.  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 677
Василисо-  Hug  Hug  Hug

# 96
  • Мнения: 2 550
Аз съм бивша стриптизьорка, искам прегръдкИ  Heart Eyes Heart Eyes

# 97
  • Мнения: 7 122
Аз ли съм или не съм (все пак за естрада си приказваме) newsm19.
ГДР балета от новогодишните соц програми помните ли?
Сега вече отидохме в темата на Дона за 80-те.
Абсулютен рекорд за и от соц-чучела.

# 98
  • Мнения: 677
 Марче!  Hug   Hug   Hug

# 99
  • Мнения: 7 837
За разведряване ви пускам:

снимка на баничка, боза, кампари, мохито...

И много целувки и усмивки

# 100
  • Мнения: 2 212
е, хайде, заключете я тая темичка най после...

Всичко се върти не усещате ли, идва някой плесва някаква простотия, един рояк му се връзват и скачат, той казва, че не му пука кой какво мисли/пише - тогава за какво е темата, после се почват предложения да се заключи, а после някой (Кейс, обичам те  Heart Eyes) пуска тема защо са им толкоз слаби ангелите на хората, че не могат да гледат темите си оа*ани...и така нататък...и разбира се винаги се намира един дървен философ ( bowuu), който да внесе малко здрав разум сред редиците ... и така до следващия път...Прегръдки за всички  Hug

# 101
  • Мнения: 1 072
На 6-та страница сме, редно е някой да обобщи.
1. Много повече се харесва соц естрадата от колкото не се харесва
2. Тези, които не я харесват, не я познават, но въпреки това са доста озлобени срещу нея.
3. Всеки избира какво да харесва, но като гледам обижда наред.


И сега специален поздрав за всички, които искат да чуят стара българска музика:

Сън санувах - Маргрет Николова и Кирил Семов

Мими Николов - Замълчи, замълчи

Повей, ветре - Паша Христова

Продавач на надежда - Жоржета Чакърова



Моето мъжко момиче - Маргарита Хранова и Стефан Данаилов     

 .................... каза тя, бифшата фодомоделка

# 102
  • Мнения: 9 905
ух, че хубави песни!

само аз ли като видя прасенце, се сещам за Оруел?

# 103
  • Мнения: 677
Летяща  Hug  Hug  Hug
Тити,много дигна летвата бе..

# 104
  • Мнения: 7 122
Кравке, освен от топли красиви шалове (не че има зима де) и от сгряваща музика разбираш.  Hug

# 105
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Тоника, Тони Димитрова, Георги Христов-това са изпълнители с много стойностни песни и сега ги слушам с голямо удоволствие. Жалко, че липсват все повече такива песни!

# 106
  • Мнения: 1 072
Кравке, освен от топли красиви шалове (не че има зима де) и от сгряваща музика разбираш.  Hug

Рони, аз знам за теб и шаловете ми.  Mr. Green  Hug

Опитвам се да кажа, че нашата естрада не са само Васко Кеца, Лилито, Силвия Кацарова, Тоника ......... Опознай нещо, преди да го оплюеш.

# 107
  • Мнения: 25 716
Малко офф и... молба за пояснение.  Praynig
Фотомоделка една степен над или под блондинка беше?  newsm78

# 108
  • Мнения: 2 755
Малко късничко се включвам в темата, ама да попитам : - Прасенце, би ли споделила с нас едно- две имена на стойностни, според теб, изпълнители и песни? 

# 109
  • Мнения: 1 216
Имам много любимци от изпълнителите.
Моят съпруг покрай мен преоткри този жанр и сега има любими песни.
Какво значи соц-чучела, нашите родители и те ли такива, а ние? Учудвам се как може човек да разсъждава така? Да не харесваш музиката може, но...

# 110
  • Мнения: 3 423
Аз разбирам от животновъдство.
Знам, че всяко прасенце на свиня става.
Ако преди това не облажи нечия трапеза.
Не позволявам миналото ми да бъде
чучельосвано. Да не почвам да гледам в бъдещето.

# 111
  • Мнения: 677
Малко офф и... молба за пояснение.  Praynig
Фотомоделка една степен над или под блондинка беше?  newsm78

Шегуваш се,нали?
Естествено,че е над..Всяка може да Е блондинка..Еуементарно..

# 112
  • Мнения: 25 716
Честита Нова година - годината на Златната свиня!  Grinning

# 113
  • Мнения: 5 539
Тъпи ли са манекенките /респ. фотомоделите/?
А бившите такива?
А свинчетата четат ли Паоло Коелю или вече е демоде?
Глей кви работи ме вълнуват по вечерно време ooooh!

# 114
  • Мнения: 843
      Изуми ме тази тема. Всеки си обича времето и музиката.
      Авторът, ми да беше пуснала анкета.   Иначе си знаеш , че ще е скандал. Питам се защо.МММ?
  Защо , нещо, което се е харесвало на мен и родителите ми..   / НА ТЯХ  - ПО- КЪСНо  , напр. В. Найденов/    защо  да не го харесвам и сега.   Имам син на 21 г-   слуша каквото си иска..., но слуша и Бг.   Защото така е близко до мен .-- нас-:-))

        Ти имаш  огромен проблем с родителите си.   Или нещо от детството си.  
        Ти си знаеш какво, но не ни ебавай спомените. Пиши ми.

# 115
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не се дразня от представителите на така наречената естрада   харесвам ги !А естрадната музика и песни не са т.н. а са си жанр в музиката и имат много  по-стойностни песни от много от сегашните "модни фолк парчета" Съжелявам само,че са си присвоили много ненамясто определението фолк ,защото фолклорът пък навява мисли за народната музика..за българският фолклор,който няма нищо общо с ширещата се голота и цинизъм от подобни фолк-концерти!Въпреки че това е моето мнение,уважавам редица съвременни изпълнители с хубави гласове и стойностни песни!Уважавам вкусовете и на децата си и у дома е чуждо подобно грубо отношение/като на пусналата темата/  към това,което другият примерно нехаресва!

# 116
  • Мнения: 3 423
добрЮтро
очаквах повече злоба,но понеже сте така мили Mr. Greenви поздравявам всички с любимата ви естрадна песен
Ритама Шакадъм,да подрусате трътки hahaha

с ритама шаааааааааакъдъм ,шаааааааааакъдъм,
с ритама шааакадъм,шакадъм
с ритама шакъдъъъъъъъъъм,шакъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъдъъъъъъъъъъъъъм
аз оставам във ваште мисли Mr. Green Mr. Green

хей момиче ти разберииииииииииииииииииии,че живота е едиииииииииииииииииииин
времето не си губи ,шакъдъм танцувай тииииииииииииииииииии


ето попях ви Mr. Green

Реза кога ще си признаеш за лъжата,чакам

# 117
  • Мнения: 3 423
 я да сменя тона

така я си представете вашите любими естрадни изпълнители, как биха звучали на една група слушатели,които не са носталгично обвързани със соц периода и които неразбират български (съответно текста на песните)

относно родителите,когато вашите се слушали Васил Найденов,моите са слушали джаз Mr. Green


признах ,че съм била фотомодел и че сега съм художник,за да разберете ,че и аз съм седяла в публичното пространство и реално допускам не на всеки да са се харесвали и рекламите ,в които съм снимана и картините,които правя
може и за мен да е имало негативни оценки ,нормално както нормално е и аз да не харесвам публични личности ,като вашите любими естрадни изпълнители
повода да пусна темата бе ,че се изненадах колко хора писаха в темата на Васил Найденов,и за да не им пиша в темата ,колко ме дразни си пуснах моя
просто от любопитсво
прочетох нение на един новак ,че води слушащите естрада за задръстеняци,като бях тийн и ги определях така,сега имам по различни критерии но наистина мисля,че музикалните предпочитания говорят много за хората и определено слушането на естрада ми смъква в очите слушателя
а като чета феновете на естрадата сте и бая злобни хорица

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

айде ако искате след малко пак ще ви попея Mr. Green

# 118
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Леле, как набъбнала тази тема!  Shocked

Прасенце, що реши, че сме злобни, а? Ти ни нападаш, не ние теб - просто изразяваме несъгласие. И не музикалните ти вкусове те смъкват в очите ни /защото все още не знаем кои са и какви са/, а начина, по който се изразяваш.
И аз все още чакам ли, чакам да кажеш кого слушаш все пак? Джаз? Хип-хоп? Нещо друго? Айде, кажи, моля те, че и тази нощ няма да спя от чудене!

# 119
  • Мнения: 3 423
Леле, как набъбнала тази тема!  Shocked

Прасенце, що реши, че сме злобни, а? Ти ни нападаш, не ние теб - просто изразяваме несъгласие. И не музикалните ти вкусове те смъкват в очите ни /защото все още не знаем кои са и какви са/, а начина, по който се изразяваш.
И аз все още чакам ли, чакам да кажеш кого слушаш все пак? Джаз? Хип-хоп? Нещо друго? Айде, кажи, моля те, че и тази нощ няма да спя от чудене!
аз не ви нападам персонално,обиждам само тези публични личности,които ,като такива е нормално да търпят и критика
както написах по горе
а какво слушам аз е излишно да се казва на хора които слушат естрада,днес например си пуснах Морфин Mr. Green

# 120
  • Мнения: 2 755
....а какво слушам аз е излишно да се казва на хора които слушат естрада,днес например си пуснах Морфин Mr. Green
Защоооо? Да не би да се притесняваш, да споделиш с каките  Wink и няколкото батковци тук Wink , музикалните си предпочитания? Е, хайде, ще "преглътнеш" няколко "злобни" коментарчета, но какво от това. Mr. Green

# 121
  • Мнения: 3 423
май ви паднаха мандибулите а Joyне сте чували Морфин нали Joy

# 122
  • Мнения: 3 423
и мандибула май незнаете кво е Joy

# 123
  • UK
  • Мнения: 3 959
Интересно е ти дали си чувала.

# 124
  • Мнения: 3 423
немога да разбера какво искаш да кажеш
аз не само съм чувала аз слушам Морфин Peace

# 125
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аа, ти слушаш... Браво на теб. Знаеш ли че от 40 ГБ музика на тоя моя компютър половината е на изпълнители, които не съм чувала? Не можеш да ме убедиш, че ти си чувала Морфин, само защото си ги слушала.

# 126
  • Мнения: 2 755
май ви паднаха мандибулите а Joyне сте чували Морфин нали Joy
Не, не позна. Получихме екзофталм. Прасенце, не си на необходимото ниво и не заслужаваш повече отговори. Явно нямаш достатъчно потенциал за да разбереш, какво точно искаме да ти кажем. Пак си прочети темата. Дано на десетото прочитане, схванеш, за какво иде реч. Хайде със здраве.

# 127
  • Мнения: 25 716
и мандибула май незнаете кво е Joy
Случайно знам. И в онези древни времена се учеше анатомия.
Но и българска граматика, все пак...  Whistling

# 128
  • Мнения: 3 423
Аа, ти слушаш... Браво на теб. Знаеш ли че от 40 ГБ музика на тоя моя компютър половината е на изпълнители, които не съм чувала? Не можеш да ме убедиш, че ти си чувала Морфин, само защото си ги слушала.

това вече много ме затрудни да го проумея  newsm78
значи ако слушаш нещо според теб може и без да чуваш Shocked

# 129
  • Мнения: 7 122
Влизам, а някой си говорил сам.

Нещо свежо и не соц.

Прасета, тема която всеки подминава
но да пишеш за прасета не на всеки се отдава
прасето никой във училище не изучава
и никой в цялата държава май не се познава.

Прасета, прасета всички са прасета
кози или козлета, абе всички са прасета.

....................................................................

Румънеца и Енчев го казват.

# 130
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мне, определено няма как да не го чуваш, но може да не си го чувал. Хайде размърдай малко мозъчни клетки, в случай че имаш зададените параметри в моделската главица, може и да ме разбереш. Трудно, но аз вярвам в теб.

# 131
  • Мнения: 3 423
и мандибула май незнаете кво е Joy
Случайно знам. И в онези древни времена се учеше анатомия.
Но и българска граматика, все пак...  Whistling
е една запетайка,како Сийке неиздребнявай
а за анатомията браво

оставям ви -излизам с ритама Шакъдъм,шакъдъм............ Joy

# 132
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хааа, хааа, хааа. Добре че си призна каква си че щях да се чудя.

# 133
  • Мнения: 25 716
Случайно знам. И в онези древни времена се учеше анатомия.
Но и българска граматика, все пак...  Whistling
е една запетайка,како Сийке неиздребнявай

Студено!  Mr. Green

# 134
  • София
  • Мнения: 1 230
Лелеее, аз се чудя как така тази тема стана толкова популярна в Наш дом, а тя била преместена в Клюкарника Wink

Прасенце, само Морфин ли слушаш, а кой от 5те албума те кефи най-много? Ако не ги помниш да ти ги припомня, а?

# 135
# 136
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, тя темата щото е толкова изпълнена със съдържание, че си струва да се пише по нея... С липса на съдържание, по скоро...

# 137
  • Мнения: 8 917
Не се дразня- не ги забелязвам.

# 138
  • Мнения: 1 953
май ви паднаха мандибулите а Joyне сте чували Морфин нали Joy
smile3555 newsm62

# 139
  • Мнения: 5 539
Аз си признавам чистосърдечно, че не съм чувала за група, наречена "Морфин". Много ли се изложих? Въййй... колко съм проЗта! В какъв стил пеят? Embarassed

# 140
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз си признавам чистосърдечно, че не съм чувала за група, наречена "Морфин". Много ли се изложих? Въййй... колко съм проЗта! В какъв стил пеят? Embarassed

В стил  " intravenous injection "

# 141
  • Мнения: 5 539
Аз си признавам чистосърдечно, че не съм чувала за група, наречена "Морфин". Много ли се изложих? Въййй... колко съм проЗта! В какъв стил пеят? Embarassed

В стил  " intravenous injection "
Тъй значи... е, аз проста ще си умра, ама дано някой ден моите деца да се научат да слушат такава стойностна музика Rolling Eyes Морфин, значи... ех, как не е имало някой да ме светне по-рано кое е върхът на сладоледа! ooooh!

# 142
  • Мнения: 165
Не не се дразня,слушам ги с голямо удоволствие   bouquet

# 143
  • Мнения: 3 423
Мне, определено няма как да не го чуваш, но може да не си го чувал. Хайде размърдай малко мозъчни клетки, в случай че имаш зададените параметри в моделската главица, може и да ме разбереш. Трудно, но аз вярвам в теб.
не те разбирам отново,съжалявам,че те разочаровах Mr. Green

Лилета някои го определят по простонародно като киселинен джаз Joy


Лелеее, аз се чудя как така тази тема стана толкова популярна в Наш дом, а тя била преместена в Клюкарника Wink

Прасенце, само Морфин ли слушаш, а кой от 5те албума те кефи най-много? Ако не ги помниш да ти ги припомня, а?
определено Yes Peace,поздравления ,че ги знаеш


а на естрада фенките им пожелавам до утре,до утре,до утре-дрън,дрън дрън
до утре вечер в другия спектаааааааааааааааааааааааааакъл
нана ненъ на неръ на неръ неръ неръъъъъъъ наръ наръ
наръъъъъъъъъъънера на не ръ  нееееееееееееееееееръ
нера нана неръъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ
 Joy


ето ,че Mr. Green  и ви  пея

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 14:54 от prasentze

# 144
  • Мнения: 9 905
тя полудя.
Моля, разяснете ми какво е киселинен джаС  Praynig

# 145
  • Мнения: 2 550
Аз ти предлагам да направиш шакагръм.
А може да започнеш да се занимаваш с правопис, не се ограничавай само с живопис  Laughing

# 146
  • Мнения: 5 299
Прасенце, още снощи се опитаха съфорумките да те предупредят, да се поспреш, че се излагаш неимоверно много, но виждам, че вече е късно....

# 147
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Наистина голяма простотия и ужасяваща неграмотност.

И твърди, че слуша ДЖАС, това трябва да е някакъв нов стил явно.  ooooh!

# 148
  • Мнения: 781
Нищо не разбирате вие от изкуство.....   hahaha

Поне прасето започна да слуша естрада, че да ни поздравява......

# 149
  • Мнения: 352
Обожавам Васил Найденов,Кацарова,Карадочева,Тоника и много още.За жалост вече не можем да сваляме песни от www.mp3.bol.bg и от много други места,ако файлът е по-голям от 100мв според наредбата на НСБОП.Много кофти и май ще плащаме само да четем във форума.

# 150
  • Мнения: 3 423
да за джаса сте прави-джаз ,разбирасе Joy

хич не ми пука дали се излагам пред вас ,защото вие сте си изложени достатъчно,смешно ми е и темата ми допада
не държа изобщо на мнението ви за мен Joy-кеф ми е да ви дразня,да се връзвате Mr. Green

мислех до утре да не влизам ама не се стърпях Mr. Green Mr. Green

# 151
  • Мнения: 2 550
Не е лесно да си проЗт и отегчителен  Tired

# 152
  • Мнения: 3 423
Не е лесно да си проЗт и отегчителен  Tired


е засега добре се справяш bowuuявно имаш талант

# 153
  • Мнения: 2 550
Не е лесно да си проЗт и отегчителен  Tired


е засега добре се справяш bowuuявно имаш талант

Странното е, че си на 30 години, а се заяждаш като третокласник  Simple Smile
Пише се "за сега".

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 3 039
.......
кеф ми е да ви дразня,да се връзвате Mr. Green
.......

А сега ще заключа темата и ще помоля авторката да си намери извънфорумна форма за такъв род изтънчени забавления.

Общи условия

Активация на акаунт