дразните ли се от представителите на т.нар. естрада

  • 7 657
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, тя темата щото е толкова изпълнена със съдържание, че си струва да се пише по нея... С липса на съдържание, по скоро...

# 137
  • Мнения: 8 917
Не се дразня- не ги забелязвам.

# 138
  • Мнения: 1 955
май ви паднаха мандибулите а Joyне сте чували Морфин нали Joy
smile3555 newsm62

# 139
  • Мнения: 5 539
Аз си признавам чистосърдечно, че не съм чувала за група, наречена "Морфин". Много ли се изложих? Въййй... колко съм проЗта! В какъв стил пеят? Embarassed

# 140
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз си признавам чистосърдечно, че не съм чувала за група, наречена "Морфин". Много ли се изложих? Въййй... колко съм проЗта! В какъв стил пеят? Embarassed

В стил  " intravenous injection "

# 141
  • Мнения: 5 539
Аз си признавам чистосърдечно, че не съм чувала за група, наречена "Морфин". Много ли се изложих? Въййй... колко съм проЗта! В какъв стил пеят? Embarassed

В стил  " intravenous injection "
Тъй значи... е, аз проста ще си умра, ама дано някой ден моите деца да се научат да слушат такава стойностна музика Rolling Eyes Морфин, значи... ех, как не е имало някой да ме светне по-рано кое е върхът на сладоледа! ooooh!

# 142
  • Мнения: 165
Не не се дразня,слушам ги с голямо удоволствие   bouquet

# 143
  • Мнения: 3 423
Мне, определено няма как да не го чуваш, но може да не си го чувал. Хайде размърдай малко мозъчни клетки, в случай че имаш зададените параметри в моделската главица, може и да ме разбереш. Трудно, но аз вярвам в теб.
не те разбирам отново,съжалявам,че те разочаровах Mr. Green

Лилета някои го определят по простонародно като киселинен джаз Joy


Лелеее, аз се чудя как така тази тема стана толкова популярна в Наш дом, а тя била преместена в Клюкарника Wink

Прасенце, само Морфин ли слушаш, а кой от 5те албума те кефи най-много? Ако не ги помниш да ти ги припомня, а?
определено Yes Peace,поздравления ,че ги знаеш


а на естрада фенките им пожелавам до утре,до утре,до утре-дрън,дрън дрън
до утре вечер в другия спектаааааааааааааааааааааааааакъл
нана ненъ на неръ на неръ неръ неръъъъъъъ наръ наръ
наръъъъъъъъъъънера на не ръ  нееееееееееееееееееръ
нера нана неръъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ
 Joy


ето ,че Mr. Green  и ви  пея

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 14:54 от prasentze

# 144
  • Мнения: 9 908
тя полудя.
Моля, разяснете ми какво е киселинен джаС  Praynig

# 145
  • Мнения: 2 550
Аз ти предлагам да направиш шакагръм.
А може да започнеш да се занимаваш с правопис, не се ограничавай само с живопис  Laughing

# 146
  • Мнения: 5 299
Прасенце, още снощи се опитаха съфорумките да те предупредят, да се поспреш, че се излагаш неимоверно много, но виждам, че вече е късно....

# 147
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Наистина голяма простотия и ужасяваща неграмотност.

И твърди, че слуша ДЖАС, това трябва да е някакъв нов стил явно.  ooooh!

# 148
  • Мнения: 781
Нищо не разбирате вие от изкуство.....   hahaha

Поне прасето започна да слуша естрада, че да ни поздравява......

# 149
  • Мнения: 352
Обожавам Васил Найденов,Кацарова,Карадочева,Тоника и много още.За жалост вече не можем да сваляме песни от www.mp3.bol.bg и от много други места,ако файлът е по-голям от 100мв според наредбата на НСБОП.Много кофти и май ще плащаме само да четем във форума.

Общи условия

Активация на акаунт