дразните ли се от представителите на т.нар. естрада

  • 7 656
  • 154
  •   1
Отговори
# 105
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Тоника, Тони Димитрова, Георги Христов-това са изпълнители с много стойностни песни и сега ги слушам с голямо удоволствие. Жалко, че липсват все повече такива песни!

# 106
  • Мнения: 1 072
Кравке, освен от топли красиви шалове (не че има зима де) и от сгряваща музика разбираш.  Hug

Рони, аз знам за теб и шаловете ми.  Mr. Green  Hug

Опитвам се да кажа, че нашата естрада не са само Васко Кеца, Лилито, Силвия Кацарова, Тоника ......... Опознай нещо, преди да го оплюеш.

# 107
  • Мнения: 25 823
Малко офф и... молба за пояснение.  Praynig
Фотомоделка една степен над или под блондинка беше?  newsm78

# 108
  • Мнения: 2 755
Малко късничко се включвам в темата, ама да попитам : - Прасенце, би ли споделила с нас едно- две имена на стойностни, според теб, изпълнители и песни? 

# 109
  • Мнения: 1 216
Имам много любимци от изпълнителите.
Моят съпруг покрай мен преоткри този жанр и сега има любими песни.
Какво значи соц-чучела, нашите родители и те ли такива, а ние? Учудвам се как може човек да разсъждава така? Да не харесваш музиката може, но...

# 110
  • Мнения: 3 423
Аз разбирам от животновъдство.
Знам, че всяко прасенце на свиня става.
Ако преди това не облажи нечия трапеза.
Не позволявам миналото ми да бъде
чучельосвано. Да не почвам да гледам в бъдещето.

# 111
  • Мнения: 677
Малко офф и... молба за пояснение.  Praynig
Фотомоделка една степен над или под блондинка беше?  newsm78

Шегуваш се,нали?
Естествено,че е над..Всяка може да Е блондинка..Еуементарно..

# 112
  • Мнения: 25 823
Честита Нова година - годината на Златната свиня!  Grinning

# 113
  • Мнения: 5 539
Тъпи ли са манекенките /респ. фотомоделите/?
А бившите такива?
А свинчетата четат ли Паоло Коелю или вече е демоде?
Глей кви работи ме вълнуват по вечерно време ooooh!

# 114
  • Мнения: 843
      Изуми ме тази тема. Всеки си обича времето и музиката.
      Авторът, ми да беше пуснала анкета.   Иначе си знаеш , че ще е скандал. Питам се защо.МММ?
  Защо , нещо, което се е харесвало на мен и родителите ми..   / НА ТЯХ  - ПО- КЪСНо  , напр. В. Найденов/    защо  да не го харесвам и сега.   Имам син на 21 г-   слуша каквото си иска..., но слуша и Бг.   Защото така е близко до мен .-- нас-:-))

        Ти имаш  огромен проблем с родителите си.   Или нещо от детството си.  
        Ти си знаеш какво, но не ни ебавай спомените. Пиши ми.

# 115
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не се дразня от представителите на така наречената естрада   харесвам ги !А естрадната музика и песни не са т.н. а са си жанр в музиката и имат много  по-стойностни песни от много от сегашните "модни фолк парчета" Съжелявам само,че са си присвоили много ненамясто определението фолк ,защото фолклорът пък навява мисли за народната музика..за българският фолклор,който няма нищо общо с ширещата се голота и цинизъм от подобни фолк-концерти!Въпреки че това е моето мнение,уважавам редица съвременни изпълнители с хубави гласове и стойностни песни!Уважавам вкусовете и на децата си и у дома е чуждо подобно грубо отношение/като на пусналата темата/  към това,което другият примерно нехаресва!

# 116
  • Мнения: 3 423
добрЮтро
очаквах повече злоба,но понеже сте така мили Mr. Greenви поздравявам всички с любимата ви естрадна песен
Ритама Шакадъм,да подрусате трътки hahaha

с ритама шаааааааааакъдъм ,шаааааааааакъдъм,
с ритама шааакадъм,шакадъм
с ритама шакъдъъъъъъъъъм,шакъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъдъъъъъъъъъъъъъм
аз оставам във ваште мисли Mr. Green Mr. Green

хей момиче ти разберииииииииииииииииииии,че живота е едиииииииииииииииииииин
времето не си губи ,шакъдъм танцувай тииииииииииииииииииии


ето попях ви Mr. Green

Реза кога ще си признаеш за лъжата,чакам

# 117
  • Мнения: 3 423
 я да сменя тона

така я си представете вашите любими естрадни изпълнители, как биха звучали на една група слушатели,които не са носталгично обвързани със соц периода и които неразбират български (съответно текста на песните)

относно родителите,когато вашите се слушали Васил Найденов,моите са слушали джаз Mr. Green


признах ,че съм била фотомодел и че сега съм художник,за да разберете ,че и аз съм седяла в публичното пространство и реално допускам не на всеки да са се харесвали и рекламите ,в които съм снимана и картините,които правя
може и за мен да е имало негативни оценки ,нормално както нормално е и аз да не харесвам публични личности ,като вашите любими естрадни изпълнители
повода да пусна темата бе ,че се изненадах колко хора писаха в темата на Васил Найденов,и за да не им пиша в темата ,колко ме дразни си пуснах моя
просто от любопитсво
прочетох нение на един новак ,че води слушащите естрада за задръстеняци,като бях тийн и ги определях така,сега имам по различни критерии но наистина мисля,че музикалните предпочитания говорят много за хората и определено слушането на естрада ми смъква в очите слушателя
а като чета феновете на естрадата сте и бая злобни хорица

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

айде ако искате след малко пак ще ви попея Mr. Green

# 118
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Леле, как набъбнала тази тема!  Shocked

Прасенце, що реши, че сме злобни, а? Ти ни нападаш, не ние теб - просто изразяваме несъгласие. И не музикалните ти вкусове те смъкват в очите ни /защото все още не знаем кои са и какви са/, а начина, по който се изразяваш.
И аз все още чакам ли, чакам да кажеш кого слушаш все пак? Джаз? Хип-хоп? Нещо друго? Айде, кажи, моля те, че и тази нощ няма да спя от чудене!

# 119
  • Мнения: 3 423
Леле, как набъбнала тази тема!  Shocked

Прасенце, що реши, че сме злобни, а? Ти ни нападаш, не ние теб - просто изразяваме несъгласие. И не музикалните ти вкусове те смъкват в очите ни /защото все още не знаем кои са и какви са/, а начина, по който се изразяваш.
И аз все още чакам ли, чакам да кажеш кого слушаш все пак? Джаз? Хип-хоп? Нещо друго? Айде, кажи, моля те, че и тази нощ няма да спя от чудене!
аз не ви нападам персонално,обиждам само тези публични личности,които ,като такива е нормално да търпят и критика
както написах по горе
а какво слушам аз е излишно да се казва на хора които слушат естрада,днес например си пуснах Морфин Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт