Казвате ли всичко на мъжете си или понякога скривате някои неща от тях

  • 1 008
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Аз си казвам всичко, ама той нали е риба.....
Тази сутрин например съвсем неволно разбрах за една негова доста генерална покупка, за която не ми е казал. До такава степен не си говорим.....

# 16
  • Мнения: 3 271
ами какво значи 'всичко'.
аз казвам много, но не знам дали  е ' всичко'.

И аз това се замислих. Има неща, които не казвам наистина, маловажни или касаещи други хора и т.н. Но неща между нас...

# 17
  • Мнения: 1 312
Естествено, че не му казвам всичко. Това, че сме женени, не значи, че трябва да се слеем в една личност. Не му казвам разни неща и мисля, че така е по-добре Peace

Абсолютно съгласна. Peace
Имам си моите малки тайни,несвързани с разни случки,срещи,покупки и битовизми-там общо взето всичко си споделяме.
Но не мисля,че трябва да обсъждам с него всичко що ми мине през главата,защото неминуемо ще го нараня някой ден.
Успявам също добре да сортирам нужното количество информация,която да му поднеса след изповеднически разговор с приятелка-има неща,които не е здравословно да стигат до мъжките уши. Wink

# 18
  • Мнения: 167
Аз също смятам, че има неща, които не трябва да се споделят. Просто е въпрос на преценка.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Скоро имаше такава тема. Аз по-скоро преувеличавам някои детайли, отколкото крия. Аз съм супер открит човек за разлика от него. Знам, че има неща, които не споделя с мен- спестява си/ми неприятности.

# 20
  • Мнения: 4 621
Естествено, че не му казвам всичко. Това, че сме женени, не значи, че трябва да се слеем в една личност. Не му казвам разни неща и мисля, че така е по-добре Peace
Това е и моето мнение. Все пак сме отделни индивиди и всеки си има своите интереси  и своите лични неща, които са си само за него Thinking

Общи условия

Активация на акаунт