Не мога да я забравя.

  • 3 639
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • INFJ
  • Мнения: 9 437
Не е връзка от месец, а са разделени от толкова...

И какво означава "рано за сериозни връзки"? До 30г. да се упражнява по несериозност, и после изведнъж да стане сериозен? Еми не, все пак отношението към връзките се учи през опита и нагласата, няма как 10 години да летиш от цвят на цвят, или да гледаш повърхностно на нещата, и после изведнъж да се превърнеш в добър партньор за някой.

# 16
  • Мнения: 435
Някои май не е прочел достатъчно,раздяла и започната нова връзка от месец,а новото момиче го обичала,затова зададох въпросът (колко ли пък да те обича за един месец връзка)..
Не знам какви са им били отношенията преди изневярата и раздялата,това си е цял мазохизъм да ти правят на пук и пак да го искаш в живота си.
Ако продължава така,то цял живот ще е в такива връзки,нека си има опит в сериозните връзки,някой ден ще му пукат и шамарчета жените.

# 17
  • INFJ
  • Мнения: 9 437
Кое ако продължава така? Няма нищо общо между неговата нагласа за връзка и отношението на хората към него. Той може да си е сериозно момче, без значение, че съществуват хора, като бившата му. Просто да реагира навреме като види какви са, т.е. да не се занимава с тях, и да не им отделя много енергия.

# 18
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 342
Иди на кино, на дискотека наблегни на развлеченията и се запознавай с повече гаджета и си наслагай селфита с тях във фейсбука, ама отфрендни бившата, за да не я мислиш.

# 19
  • Мнения: 435
Момчето е постъпило сериозно когато я е оставил заради изневярата,след това действията му си противоречат с всичко останало.

# 20
  • Мнения: 6 213
На 20 под въздействието на хормони и емоции, явно без никакъв опит, кво точно се очаква от него?

# 21
  • Мнения: 435
Всеки на 20 е бил безразсъден,стига да не повтаря същите грешки като преди,а някои цял живот не си взимат бележки от предишни разочарования.

# 22
  • Мнения: 2 847
Момчето е написал, че новото момиче държи на него и е влюбена ,никъде не пише,че го обича. Бившата му казва,че обича новия . Май вие не сте прочела правилно и какво значениеима ,че е на 20 години ,аз сйм на 24 щастливо омъжена и с бебе на 1 година и смея да твърдя,че съм дабра домакиня и майка,възраста тук няма значение
Някои май не е прочел достатъчно,раздяла и започната нова връзка от месец,а новото момиче го обичала,затова зададох въпросът (колко ли пък да те обича за един месец връзка)..
Не знам какви са им били отношенията преди изневярата и раздялата,това си е цял мазохизъм да ти правят на пук и пак да го искаш в живота си.
Ако продължава така,то цял живот ще е в такива връзки,нека си има опит в сериозните връзки,някой ден ще му пукат и шамарчета жените.

# 23
  • Мнения: 435
Radii Simple Smile Ако е влюбена,то значи че го обича,темата е 20 годишен,не 24 годишна с 1 дете,ако искате да кандидатствате за конкурс тук не е мястото.

# 24
  • Мнения: 1 591
Аз винаги много съчувствам на авторите  на такива теми, без значение значение полът, защото всички сме били млади, влюбени и настъпили мотиката.
Ами, това е - казва му се житейски опит, стегни се, гледай напред, блокирай девойката и щом новото момиче не ти харесва - бъди почтен и всеки по пътя си.

Нова любов идва винаги, когато си отворен за нея.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 745
Някои май не е прочел достатъчно,раздяла и започната нова връзка от месец,а новото момиче го обичала,затова зададох въпросът (колко ли пък да те обича за един месец връзка)..

А защо да не го обича? Един месец връзка не значи, че се познават от един месец. Твърде вероятно е да си е падала по него от преди, а сега да й се е отворил парашута след неговата раздяла с вече бившата.

Обаче е интересно колко благородни стават хората като страдат по бивш/бивша - все искат бившия да е щастлив, да останат приятели, да му бъде добре, а за себе си не мислят, тях кучета ги яли. Айде малко по-сериозно! Оная ще е изчукала всичко наоколо (ако е вярно написаното, но дори и един стига), а аз ще искам да й е добре?! Направо ще й кажа в очите, че е курва и да ходи да проваля нечий друг живот, не моя. Грозно е, но вероятно поне душевно ще се почувства по-добре автора. После чертата, триене на снимки, изхвърляне на лични вещи, блокаж навсякъде. Ако ще да върви да се напие, да брише дискотеки, да бройка мадами, времето наистина ще го излекува. От личен опит говоря.

# 26
  • INFJ
  • Мнения: 9 437
Тия неща за нейното щастие и приятелството са просто сламка, за която се опитва да се хване, надежда, че нещата ще се оправят. Разбира се, че в момента не иска да е щастлива с друг, а с него.

# 27
  • Мнения: 435
HighSpeed   Именно,той й предложил да са приятели,дори и да не е могъл да преодолее раздялата,накрая му изсипват big poop...
 Мисля,че колкото повече се държат зле с него,толкова повече обича да се влачи в краката им.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 36 745
Да де, точно това имах предвид. Оная ще му сипва помия, а той се загрижил за нейното щастие. Ангелски крилца дали не са му пораснали, поглеждал ли е в огледалото? И колко още трябва да му сипват, че да си отвори очите, се питам...

# 29
  • Мнения: 12 864
Здравейте, на 20г. съм...преди месец се разделих с бившата ми приятелка заради изневяра. Попитах я какво и е липсвало с мен..отговорът и беше "Нищо, ти си уникален и тогава все едно просто не бях аз."
Молеше да и простя и да се съберем отново..не можах, исках да мине известно време и тогава да опитаме ...тя се озлоби към мен, започна да се натиска със случайни, да спи със случайни ...сега твърди,че има нов човек в живота си и го обича..много по-щастлива е с него отколкото е била с мен казва Simple Smile
Казах и ,че искам да сме в добри взаимоотношения ..нека е щастлива, казах и че все още я обичам,но щом се чувства по-добре с някой друг нека да е с друг ... тя се държа много грубо, гони ме,обижда ме...казва ми как ми се смее заедно с новия си приятел
Аз не мога да спра да мисля за нея,сънувам я..липсва ми
Всичко ми напомня за нея...има момиче в живота ми,което ме подкрепя,разбира...влюбена е в мен ,но аз все още обичам бившата си приятелка.
Какво да правя, как да я забравя ?
Не е стока тази жена. Ще дойде момент да осъзнаеш колко голям късметлия си бил, че си се отървал.
Как да я забравиш? Пишеш, че те гони, значи ходиш да я виждаш. Не го прави!
Откъсни се напълно, изгори материалните спомени ритуално. Снимката й изгори. Почувствай как се освобождаваш от тази вредна жена. Имаш нужда от освобождаване, тя те е обсебила, а ти се държиш като някой мазохист, ходиш да те подритва. Не си куче! Не си внушавай, че още я обичаш - не я обичаш, в теб говори навика и липсата на достатъчно контакти.
Млад си, радвай се на младостта, удари го на живот и ще срещнеш някоя, която си заслужава чувствата ти.

Общи условия

Активация на акаунт