Спазвате ли правилата за движение?

  • 1 532
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 495
каква Маги, Ве  Crossing Arms
аз съм в средата  Flutter  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 520
Сериозно отговарям - Да, старая се максимално. Гледам да ги спазвам и да не съм опасна на пътя. Ако и другите правеха същото, щеше да е идеално.

В схемата - ами не се намирам. Peace

# 17
  • Мнения: 220
Виинаги.Знаете ли един стар шофьор го питали как така толкова години няма прегрешения на пътя а той казал че това е така защото не винаги е ползвал предимството си.Ако всички правим така май ще има много по малко произшествия по пътищата.

# 18
  • Мнения: 3 576
Карам с колан, не говоря по тел или поне не така, че да ме видят полицаите, попревишавам лекинко скоростта, и винаги включвам халогените, щото колата ми е по-красива така  Joy

# 19
  • Мнения: 5 393
Винаги карам с колан, по принцип спазвам правилата, случва се да ги наруша но само ако видя, че не застрашавам движението.Скороста я превишавам, но не много Embarassed.

# 20
  • Мнения: 2 550
Ами...средна работа  Embarassed
Винаги съм с колан, обаче често се случва да превишавам скоростта и да говоря по телефона без хендс фри  Rolling Eyes .

# 21
  • Мнения: 5 103
Аз съм от лошите,
Не слагам колан, говоря почти непрекъснато по тела, карам с превишена скорост, минавам и на жълто и чат пат на червено, но спирам на пешеходна пътека Mr. Green

# 22
  • Мнения: 9 483
Спазвам правилника- като гледам каква война е по пътищата...            

# 23
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Карам винаги с колан, гледам да спирам на жълто и да не говоря по мобилния, но затова пък винаги съм с превишена скорост...  Embarassed ... какво да правя като все бързам за някъде. Преди си плащах редовно глобите, но последните няколко години мъжът ми ме подучи да се усмихвам повечко на полицаите  Wink  и ... преминах само на предупреждения!    Sunglasses

# 24
  • Мнения: 677
Ей не се познавате на картинката..
И не послушахте Реза..
Май не само аз не я рабирам..

# 25
  • София
  • Мнения: 2 079
Винаги карам с колан. Peace
Спазвам правилата за безопасност на движението.  Hug
Скоростта превишавам понякога, но не много.  Blush
За всичките години, за които съм шофьор (а те не са малко), имам само 2 фиша. Embarassed
Не говоря по телефон, докато карам!  Naughty
И не се разпознавам на картинката ....  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 999
Спирам още като е жълто.
Гледам дали е прекъсната или не осевата линия.
Спирам на пешеходни пътеки... НО

Говоря без хендс-фри, карам с халогени понякога/изобщо не съм знаела, че е забранено/ и абсолютно винаги с превишена скорост  Embarassed Доста пътувам, когато ме спрат полицаи в 90% от случаите се разминавам само с учудване, че жена превишава скоростта и напътствия... Е, имам няколко акта, но е нормално - това няма да ме накара да карам по магистралата със 120.  Tired

Сега видях, че и коланите се обсъждат - абсолютно винаги, всички се возят в колата ми с колани. Който протестира - ходи пеш Wink

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 22:10 от Isa

# 27
  • Мнения: 1 533
Аз съм от лошите,
Не слагам колан, говоря почти непрекъснато по тела, карам с превишена скорост, минавам и на жълто и чат пат на червено, но спирам на пешеходна пътека Mr. Green

Къде е шегата тук, че не разбрах за кое точно се смееш?

# 28
  • Мнения: 1 403
Карам с колан  Peace
С вклю4ени фарове   Party
Говоря по тел. много рядко и само на светофар
Скороста превишавам понякога  Blush
Тоест мисля, 4е ги спазвам, нямам фиш за сега  Peace

# 29
  • Мнения: 420
 Grinning Спазвам ги защото правилата правят държавата.
     
     Е, имам си един грях - обичам да настъпвам педала на газта, обаче мъжа ми усилено се опитва да ме излекува от този мерак.
     Като ме хванат полицаите си мълча и си плащам глобите. Не споря с тях, когато съм виновна.

Общи условия

Активация на акаунт