има ли лечение на хламидия без антибиотици

  • 12 100
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
искам към Александър да кажа само че преди няколко месеца направи гърч стигна температура 45гр и добре че беше бърза помощ и баща ми в къщи  та успяха да я спасят това стана след като в токсикология в софия решиха че прави  тоберколозна интоксикация и я набувкаха с антибиотици наскоро разбрахме че има хламидия а към Мини искам само да повторя че докторите се чудят какво да я правят а пък и е на легло а пък и вече е тотално отчаяна .благодаря на всички но ще пробваме без антибиотик мисля че  билките няма да й навредят ако не й помогнат за разлика от антибиотика

# 16
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
искам към Александър да кажа само че преди няколко месеца направи гърч стигна температура 45гр и добре че беше бърза помощ

 - Да, казвал съм и пак ще повторя, че когато става въпрос за бързо спасяване на човешки живот, Бързата Помощ - наистина го прави.

 - И второ - Постиженията на Хирургията и Микрохирургията за достойни за възхищение!

 - Но що се отнасе до Хроничните болести, там нещата са мнооого зле.
 - И това не се дължи толкова на лекарите, които колкото и да са способни,  са зле, или на баснословни цени "въоръжавани"  от фармацевтичната промишленост.

Общи условия

Активация на акаунт