Студът чука на вратата, ЮЛСКО бебче в коремчето се мята

  • 13 110
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 011
Добро утро,   morning  как сте?

donsyy,и аз живея със свекито(не сме женени още,но не мисля,че подписът има значение за това,какви са ви взаимоотношенията),та вече почти две години.Имам късмет,че тя ме харесва и общо взето нямаме проблеми,но нали знаеш - две домакини на едно място,всяка с нейните си навици - не става.Добре че мъжо не е от онези синове,дето гледат маминка в очите и приемат,че е права за всичко.Винаги е на моя страна и ме защитава за всичко.Преди месец й купи апартамент и сега го оправяме с бясна скорост,че да може до края на февруари да се нанесе там и после   newsm44   newsm68    Joy  Та така,колкото и да са добронамерени, възрастните трябва да са по- далечко от младите иначе   box
Лек ден   newsm10

# 271
  • sf
  • Мнения: 10 156
elpet, аз съм в "сухата река ", до гарата. с тебе сме почти съседи .  Wink
аз скоро питах дали има някоя мама от района, ама никой не каза. може да се видим някой път.
а иначе аз почти ввсеки ден съм в кафето на БСФС -то от 13:30 до 14:30, та някоя мама от района може да ми се обади.
време е вече да се срещаме

# 272
  • Мнения: 384
Здравейте мили момичета!Ние с бебо сме добре,нямам търпение до следващия преглед за да го видя,а да ви кажа как ми се пазаруват бебешки нещица-мнооого!Също така тръпна в очакване за първото ритниче,инъче преплъзване и аз усещам,особено вечер.Черпя ви виртуално днес,че бъдещата кака днес става на 2 годинки!   party023 newsm24  party002Прегръщам ви и ви желая само позитивни емоции!

# 273
  • Мнения: 140
Здравейте мамчета. Честит рожден ден на Надин на Янамама. Да ти е жива и здрава и много да те радва и да помага на мама за бъдещата сестричка или братче.
За местоживеене : Княжево, но работя на баня Мадара
За свекито:  Ние също не сме женени и аз още живея при мама, защото трябва малко да се ремонтира при милото ми. Мойта бъдеща свеки, с която ще живея е от тези , дето всичко знаят, всичко могат, на всичкото отгоре по цял ден си стои вкъщи, защото е пенсионер по болест и само чисти, подрежда, лъска. Просто незнам как ще се сработим

# 274
  • Мнения: 616
Добро утро мили мами .
Янамама да ти е жива и здрава малката пораснала кака и да те слушка много . newsm38
А колкото  до свекървите и майките ние сме си отделно майка ми живее в града  и сигурно ако се наложи тя ще идва да ми  помага .

# 275
  • sf
  • Мнения: 10 156
Честит рожден ден на Надин на Янамама.
  bouquet
Цитат
Мойта бъдеща свеки, с която ще живея е от тези , дето всичко знаят, всичко могат,
Ani_s , тя и мойта е от тия, и е детска учителка , та в повечето случаи ме бърка с дете от групата й.  Joy не че й обръщам внимание. а за възпитанието, представи си каква е!
само че й запуших устата, щото голямата я видя чак когато беше на 3 годинки и и си беше екстра детето, та й гък не можа да каже по тоя въпрос.

# 276
  • София
  • Мнения: 3 524
Янамама да ти е жива и здрава малката принцеска!!!   bouquet

П.С. Момичета мислете за тема или къде са старите предложения, че скоро някой да пусне ако Томасе не успее  Peace

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 11:07 от elpet

# 277
  • Мнения: 2 425
Ianamama Да ти е живо и здраво детенцето и да те слушка. Аз живея в Люлин(София) но работя до площад Възраждане. За съжителствата най-добре е родителите да са по далече. Аз лично само в началото ще имам родителски тела при мен и мисля да си остане само в началото.

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 11:57 от _baby

# 278
  • Мнения: 2 425
На Томасе съм пратила преди няколко дена съобщение да ме включи в списъка там при датите но още ме няма там и мисля че и нея я няма.

# 279
  • София
  • Мнения: 568
Честит Рожден Ден на малката принцеса Надин!  ura Tada Да е здрава и да бъде най-добрата и обичана кака на света!  bouquet

# 280
  • Мнения: 81
Ianamama, честита рожденничка, пожелавам й щастливо детство, да ти носи много радост!!! bdbaloni
На Лекси, малко на патерици, но от сърце - много здраве, щастие и любов!
Ние слава богу живеем отделно още отпреди да се оженим, не мога да си представя да живея с майка ми или не дай боже със свекито, която е бивша начална учителка и държи да дава акъл за всичко, а освен това е много обидчива ако откажеш да послушаш съветите й, то и майка ми обича да дава съвети, ама нея по-лесно мога да я озаптя като прекали Laughing
Аз живея в Младост-1, в болнични съм и тези дни почти не излизам, защото ме е страх от грипа
Аркси, ходиш ли на гимнастика или на нещо друго, аз май няма да мога да се включа скоро с тези контракции

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте     Hug


Ianamama  да ти е здраво, усмихнато и щастливо момиченцето.


Виждам подхваната е деликатна тема за свекита и тъщи. Аз съсъ свеки не съм живяла, но без да опитвам знам че няма да се получи   #Crazy  да ме пази господ да не се налага, не защото е толкова "лоша" но сме различни, така се разбираме, защото рядко се виждаме. Когато се роди Мати живяхме при моите родители за да имам помощ, беше пълна катастрофа, не се получи и се отказахме. Аз самата не се чувствах добре така. Но пък елпет като чета е пример че нещата могат и да се получат. Лятото говорих с една свеки, която дълги години живееше със семейството на сина си. Та тя ми каза: винаги когато се дразнех от нещо си казвах - ти обичаш сина си и не искаш той да се чувства зле, и си мълчах, защото знаех че на него така му харесва, това е жената която обича и щом определено нещо не му пречи на него, значи и аз няма защо да се дразня. Но родителите рядко резсъждават така.

elpet  на стратегическо място работиш.

Аз живея в Борово, работата ми е в Павлово, но нямам шеф, така че в момента съм се отдала на почивка, особено заради тези грипове и болести. Надявам се навреме за бебо ще заживеем с/у украинското посолство, в старата част на Овча купел.
А иначе строим и в Горна баня, но засега сме само на етап груб строеж и нямаме улица   Embarassed   #Crazy    




# 282
  • Мнения: 910
Честита рожденничка,Ianamama!
Да ти е здрава и много да те радва!  bouquet

Ние живеем сами,но мойте родители и свеки живеят в града и доста често идват,а като се има предвид,че свеки живее и на 100м от нас,но пък много ми помагат и за готвене и чистене,изобщо за всичко. Имаме си търкания от време на време ,но без това неможе.

Лек ден!  bouquet

# 283
  • Мнения: 384
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ,МОМИЧЕТА!  newsm51 Да ви се връща!Имам идея за темичка:Малък сечко вън лудее,ала ЮЛИ С бебчета ще ни огрее!

# 284
  • София
  • Мнения: 568
идея за темичка:Малък сечко вън лудее,ала ЮЛИ С бебчета ще ни огрее!
Подкрепям!
Иначе аз живея в Красна поляна и работя вкъщи. Дет се вика на няколко спирки съм от Мола и пл. Възраждане.

Общи условия

Активация на акаунт