Сполучливи имитации на маркови парфюми - 52

  • 52 497
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 449
А доставката до Бг ли беше?
Не,до немски адрес.
Нямам представа колко ще е до БГ,пише че при завършване на поръчката ще стане ясно колко е доставката.Можеш да поръчаш чрез превозвач.

Здравейте, може ли мнение за Lattafa. Мисля тези дни да посетя магазина на Пиротска, но ме интересува като трайност как са?
Аз за сега не съм доволна от трайността на Lattafa .Поръчах 4 парфюма,само един е със задоволителна трайност.
Прясно купени са,на седмица.Надявам се да се раздвижат във времето

# 736
  • Мнения: 2 841
Скрит текст:
😁😁😁😁Разбуних страстите....
Скрит текст:
Аз имам 2 парфюма от тази група. Единият е Роял Валей,който имитира този Gissah.

А другият е имитация на Бакарат. Сега ,верно че са по 100 лв,обаче качеството е Топ! Протекция и трайност с дни..
.
Нищо общо със Lattafa  и другите по 40,50 лв...

Здравейте, може ли мнение за Lattafa. Мисля тези дни да посетя магазина на Пиротска, но ме интересува като трайност как са?


Като цяло са добри, но всички знаем че зависи от кожата при някои са нетрайни при други със завидна трайност.
Като сходство са добре направени.

# 737
  • Мнения: 186
Здравейте,търся сполучливи имитации на My way,Tom Ford -Noar,Naxos.Предложения от къде да закупя?

# 738
# 739
  • Мнения: 1
Може ли някой да ми каже дали парфюма на avon -our story има аналог тъй, като не мога да го поръчам от никъде вече, а ми харесва страшно много този аромат

# 740
  • Мнения: 5 728
Момичета, как поръчвате парфюмите на  D&P ?
По телефона или им пишете в социалните мрежи?

# 741
  • Deutschland
  • Мнения: 5 464
Може ли някой да ми каже дали парфюма на avon -our story има аналог тъй, като не мога да го поръчам от никъде вече, а ми харесва страшно много този аромат

Разпитайте в парфюмните групи във ФБ, някой може да го има.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 250
Метнах един Predator от малките шишенца в Лидъл - ужас. Странен аромат, който става рязко сапунен след 30 минути, а малко по-късно, слава Богу, напълно изчезва. Липсата на капаче пък съвсем ме довърши.  Голямо НЕ от мен.

# 743
  • Deutschland
  • Мнения: 5 464
Как липса на капаче? Може ли снимка на шишето?

# 744
  • София
  • Мнения: 5 266
Нямам снимка, но няма капаче.
Има, обаче, една скоба която е между основата и пръскащата джаджа и когато е поставена, не може да се натисне.

# 745
  • София
  • Мнения: 1 250
Ще пусна снимка в новата тема.

# 746
  • София
  • Мнения: 4 722
Добър вечер, Рефан номер 407 на кой парфюм е имитация?

# 747
  • Мнения: 2 071
Откъде купувате Сан Сиро в София?

# 748
# 749
  • Мнения: 3
Здравейте момичета
Търся имитация на Jimmy Choo I want Choo - дали има?

Общи условия

Активация на акаунт