Споделете 6.4.

  • 10 542
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 113
Венера, благодаря. Тези бонбони не съм ги чувала дори.

# 31
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 893
Слушам Travis... обожавам ги... Споделям, че съм странно спокойна, ровя си из старите дневници и мисля за момичето, което бях преди...

# 32
  • Мнения: 6 932
Яд ме е Close
Ще оставят Албена и Максим трети на европейското. Коментар просто нямам Tired

# 33
  • Мнения: 7 003
Бясна съм.
Прибрах се след хубаво прекарана вечер и се оказа, че крушката на лампата се е спукала и сега не може да се развинти , за да сложа нова. #Cussing out Изпонарязах си ръцете и отгоре на всичко ме хвана ток #Cussing out И като за капак - хазяите са ми влизали в стаята - е , поне да не ми бяха местили нещата. БЯСНА СЪМ. Сигурно когато те са пуснали лампата, тогава е изгърмяла, аз днес не съм я включвала. Как мразя само да ми влиза някой в личното пространство.......... #Cussing out

# 34
  • Мнения: 936
Тъкмо се похвалих, че децата са здрави и ... днес прибрах голямата от градина наобед, повръщала е, вдигнала и температура. Следобед чак плака от главоболие. Много е отпусната и нещастна. А аз вече нямам нерви с тия болести безкрайни. Sick

# 35
  • Мнения: 899
Нищо хубаво тези дни, нищо...
Освен може би, че сега свърших един тон работа  Confused
А и с една приятелка решихме да ходим на Тае Бо. А дано не ни секне ентусиазма Simple Smile

# 36
  • Мнения: 7 837
Самуил се научи, да върти педалите на триколката. До миналия месец крачетата едва му стигаха педалите...ей как лети времето  Grinning

# 37
  • Мнения: 2 386
..aз на мога да заспя...
Май имаше по-подходяща тема,но не я видях..таз' ми падна,тук ще пиша  Mr. Green
Мисля си...как ще напусна България,къде точно отивам...Уж заминавам за САЩ,сега ще трябва да поживея малко и в Дания...Не съм напускала България досега -страх ме е ,странно ми е,завършвам..толкова неща ми се мотаят из главата...
Чета една разкошна тема в чужбински мами за  'първия ден' и плача...
Ох....
Изказах се  Blush

# 38
  • UK
  • Мнения: 3 959
Събудих се със зверска болка в гърба, вдясно. Не знам какво е, но не мога да си движа врата и дясната ръка, боли ме много... До такава степен че се наложи Стефан да ми помага да стана от леглото... Много е гадно и не знам какво да правя. Надявам се да мине само.

Споделям и че съм щастлива, защото най после постигнах целта си - превърнала съм стаята си в "храм" на Ейми Лий. Всички мислят, че е прекалено и само една приятелка го хареса, но аз си обожавам стаята в момента. По късно ще ви пусна снимки. Много се кефя. Тя е Съвършена. Ейми де, не стаята.

Ето ми я:
http://i50.photobucket.com/albums/f343/nea_orlean/plakati/Picture018.jpg

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 11:51 от Малката Госпожица Мърморана

# 39
  • Мнения: 2 386
Прегръщам те сииииииилноза последния постинг  Hug Hug
Стаята ти е мечта  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Искам да те познавам повече, нещо ми се струва,че сме еднакви  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 616
Доволна съм от себе си - оздравявам, купих подаръци за предстоящи рождени дни, а преди малко сготвих и чудесно фрикасе! Heart Eyes Е, остана още малко досадна домакинска работа, ама всичко по реда си - няма да се претрепвам я! Laughing

# 41
  • Мнения: 936
Чакам малкия да се събуди и да излезем за подарък, но той точно днес е решил да спи много.

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Прегръщам те сииииииилноза последния постинг  Hug Hug
Стаята ти е мечта  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Искам да те познавам повече, нещо ми се струва,че сме еднакви  Mr. Green
Нали? Нали?

# 43
  • Мнения: 5 577
 Sad Боже какво изживях, толкова не ме е било страх в живота ми.

В офиса съм, сама  - влиза един мангал, видимо луд. Личи му. Висва над бюрото и стой. Аз питам за какво е, той мълчи. За снимане ли казвам ... и се усещам какво става.
За лична карта бил. Ставам, и отивам във вътрешната страна на офиса, зад една врата - там е машината. Тоя след мен. И казва, че няма лична карта, аз трябвало да му направя.  Shocked
Сърцето ми заби, много се уплаших, викам си дано да открадне нещо, да не ми направи нещо на мен. Сърцето ми забумтя в ушите - нямам телефон в мен,  на бюрото е и тоз може да не ме пусне да стигна до него.

За абсолютен късмет дойдоха барманите от заведението отсреща (по това време попринцип никой не влиза в копирния център), че им направих знак да останат и те усетиха, и го изгониха. Оставиха телефон, ако дойде пак. Смешно ми е сега, ама направо откачих. Изобщо незнам какво да правя в такава ситуация.

# 44
  • Мнения: 1 512
Имам нова страст- червилата. За два дни - три броя плюс лак за нокти към едното червило. Терапия си правя. Да видим докъде ще ме изтрае... портфейлът ми.
На 1-ви трябва да се връщам на работа. А искам вкъщи, на топло, с мушморочето и да си го гушкам.

Общи условия

Активация на акаунт