Споделете 6.4.

  • 10 527
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 421
Sad Боже какво изживях, толкова не ме е било страх в живота ми.

В офиса съм, сама  - влиза един мангал, видимо луд. Личи му. Висва над бюрото и стой. Аз питам за какво е, той мълчи. За снимане ли казвам ... и се усещам какво става.
За лична карта бил. Ставам, и отивам във вътрешната страна на офиса, зад една врата - там е машината. Тоя след мен. И казва, че няма лична карта, аз трябвало да му направя.  Shocked
Сърцето ми заби, много се уплаших, викам си дано да открадне нещо, да не ми направи нещо на мен. Сърцето ми забумтя в ушите - нямам телефон в мен,  на бюрото е и тоз може да не ме пусне да стигна до него.

За абсолютен късмет дойдоха барманите от заведението отсреща (по това време попринцип никой не влиза в копирния център), че им направих знак да останат и те усетиха, и го изгониха. Оставиха телефон, ако дойде пак. Смешно ми е сега, ама направо откачих. Изобщо незнам какво да правя в такава ситуация.

Вчера и аз бях в подобна ситуация - аз сама в офиса, в 9 часа сутринта, звъни се на пожар(ама направо се беше подпрял на звънеца), аз понеже говорех по телефона и отварям вратата без да поглеждам - огромен клошар с невероятна лудост в погледа(за пръв път виждам такъв наистина луд поглед), започва да издава някакви нечленоразделни звуци и посяга към вратата - грях ми на душата обаче затворих(може и да не е бил враждебно настроен, но много се уплаших). После е звънял поне още 5 минути, направо си изкарах акъла.

# 46
преmинах вси4ки етапи на изпитите за държавен служител в областта на затворни4еската адmинистрация, взеха mи отпе4атъци от пръстите и mи направиха обстоен mедицински преглед.В най-скоро вреmе 6те mе впи6ат в списъка на правителството и 6те mе викнат за някой пост. По-дале4на цел - директор на затвора. Grinning

# 47
  • Мнения: 6 998
Имам фотоапарат, имам фотоапарат newsm44 newsm44 След снощната гадна вечер, сега ми е много хубаво. Двете с майка ми го гледахме като овце, докато схванем как се включва Laughing

# 48
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 867
Имам фотоапарат, имам фотоапарат newsm44 newsm44 След снощната гадна вечер, сега ми е много хубаво. Двете с майка ми го гледахме като овце, докато схванем как се включва Laughing

Супер! Само такива новини искам да чета  Hug Crazy Ще го разучите за отрицателно време, не се тревожи. А сега се снимай и пусни снимка да видим какви снимки прави  Crazy

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 306
преmинах вси4ки етапи на изпитите за държавен служител в областта на затворни4еската адmинистрация, взеха mи отпе4атъци от пръстите и mи направиха обстоен mедицински преглед.В най-скоро вреmе 6те mе впи6ат в списъка на правителството и 6те mе викнат за някой пост. По-дале4на цел - директор на затвора. Grinning

Отива ти тая професия  Laughing Ще превъзпиташ криминалните типове.

# 50
Талант иmаm, желание съ6о, пък те престъпниците иm са едни - да ти уmре коня... Grinning С какво mогат да mе упла6ат, те не знаят откъде идваmе.Аз съm живяла в Надежда...таm 6колата е желязна.

# 51
  • Мнения: 6 998
[ А сега се снимай и пусни снимка да видим какви снимки прави  Crazy
Слушам и изпълнявам: ето я и първата ми снимка с новото фото  Crazy Изглеждам заспала, защото снощи драматизирах до 3 часа, пък после станах в 7 Laughing И носът ми нещо големичък изглежда Crazy

първа снимка тук
Embarassed

# 52
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 867
[ А сега се снимай и пусни снимка да видим какви снимки прави  Crazy
Слушам и изпълнявам: ето я и първата ми снимка с новото фото  Crazy Изглеждам заспала, защото снощи драматизирах до 3 часа, пък после станах в 7 Laughing И носът ми нещо големичък изглежда Crazy

първа снимка тук
Embarassed

Ааа , хубави снимки прави!  Hug
И ти си ми хубаво както винаги ! Simple Smile)

Споделям, че днес имам 2-ка - първата ми двойка по английски от 10 години насам... нищо де. Доста се бях депресирала, тъй като ме събудиха с тази новина. Сесията ми май не тръгна както трябва.. Казваше ми Еовинче, че филологията в Софийския не била шега работа, да не се захващам изобщо, ама нали съм си инат...  ooooh!

# 53
  • Мнения: 6 998
Не слушай старило, слушай патило Confused Ама нищо, ти ще се оправиш - втора като мен закъсала не може да съществува Laughing

# 54
  • Мнения: 560
Уфффф,пак съм си къдрава. smile3515В петък ме "опънаха" за сватбата за братчеда и цяла седмица издържа даже в тоя тъп дъжд.Пък ся я измих и пак си се изовцих.

 smile3511

# 55
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че в току що осъзнах, че в Егмонт няма да има кой да пусне тема за рожденния ми ден. Confused

# 56
  • Мнения: 2 386
Честит рожден ден от мен-тук и сега   bouquet newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023 newsm38  bigdance2 Tada  Party Time newsm76 Two Hearts  ura  261uu bdbaloni baloni baloni happy bd hbday

# 57
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мерси, ама той е утре... Embarassed

# 58
  • Мнения: 2 386
Обичам да съм първа  Embarassed Heart Eyes

# 59
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това е супер. Аз не се изясних, че е утре де. Скапано ми е, не ми се празнува, нямам желание за нищо... А и за пръв път не съм с нашите на РД...

Общи условия

Активация на акаунт