Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 70

  • 93 971
  • 831
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 18 037
Кой сух шампоан бихте препоръчали? Да не оставя бяло и да не слепва

# 646
  • Мнения: 13 438
Кой сух шампоан бихте препоръчали? Да не оставя бяло и да не слепва
Аз харесвам този https://shop.lillydrogerie.bg/velnea-suh-shampoan-za-kosa-obem-200-ml-533027
За мен е на едно ниво с на Балеа и с марката на Лидл, предимство поне за мен е че е по-малко натрапчив ароматът.
Колко бяло ще оставя зависи и от това как го нанасяш, но и ако косата ти е доста тъмна, може примерно някой от вариантите за брюнетки да пробваш. Мисля че и Балеа, и Сиен имаха такива. Поне не е скъп експеримент, те са на еднаква или близка цена и трите марки за които говоря.

# 647
  • Sofia
  • Мнения: 2 507
+1 за посочения сух шампоан на Лили, който е и за придаване на обем. При мен повдига косата и придава освежен вид на коса, която на ден трети е за миене.

# 648
  • Мнения: 762
И на мен гелът на Билка много ми изсушаваше кожата на лицето, но много мога да похваля интимния гел от същата серия. Него много го харесвам.

За почистване на лице НЕ вземайте мицеларната вода с активен въглен на Агива и Нивеа Енерджи (оранжевата). Никаква работа не вършат. Най-доволна от почистващ продукт за лице останах от една пяна с краставица на Анигма - беше от абонаментна кутия, но се продава и в магазинната мрежа. Останала съм с впечатлението, че е български продукт. Във флакона е течност, помпата я прави на мека пяна. Разнася се лесно и също толкова лесно се отмива. Лицето е чудесно почистено и освежено - маха мазнини и черни точки без да изсушава. Аз съм възхитена и отново ще купя като му дойде времето.

# 649
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
За мицеларна вода съм доволна от Гарние и Балеа, естествено обаче винаги използвам изловен гел след това, като един от любимите ми е на Балеа розовия с витамин Е. Аз пък не мога да използвам тоалетно мляко, носи ми усещането за мръсотия, особенно пък след измиване с гел, имам чувството че само разнася мръсотията на всякъде.

# 650
  • Мнения: 1 175
Тоалетното мляко използвам преди измивен гел, както мицеларната вода.
В момента последователността при мен,  когато съм без грим, а само със слънцезащита - почистващ балсам, почистващ гел, след това тоници, серуми и т.н. А ако съм носила грим - за очите тоалетно мляко, за останалата част от лицето мицеларна вода (довършвам тази на Nivea с розова вода, която ужасно ми люти на очите и устните), почистващ балсам, почистващ гел и пак тоници, серуми и т.н.

# 651
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 771
Сладурки,я кажете ,какво използвате от бюджетните за чистене на грим? Имам предвид от млеката и мицеларните води/ гелове ,от кои сте доволни? Използвах на Eucerin доста време ,но вече 30 лв + за мицеларна вода започнаха да ми идват доста ,а и разлика не виждам честно казано… та съм в търсене на бюджетен и ефикасен продукт .
От време оно, когато на пазара нямаше изобилие от продукти, ползвам тоалетно мляко. Като тинейджър през 90 - те го ползвах за всичко - лице, ръце, почистване и така свикнах с този продукт. Ако не почистя с него имам чувството, че не ми е чиста кожата. Първо измивам с гел/пяна и после тоалетното мляко. Много харесвам на Микса, но изчезна от пазара. Харесвам и мицеларните води на Гарниер и Нивея.

Кое тоалетно мляко използвате ?
Аз се насочих към тези от коментарите по-горе ,днес ще се разходя да разгледам и в магазините .
В момента на Билка с Мавруд. Доста време ползвах на Балея Мед, но вече не се предлага.

# 652
  • Мнения: 28
И на мен,мицеларната на Nivea с розова вода ми люти на очите и пари на лицето.

# 653
  • Мнения: 1 925
И на мен,мицеларната на Nivea с розова вода ми люти на очите и пари на лицето.
На мен също ми.люта и очите ми стават алено червени за това взех на Алеверде мицеларна и съм много доволна нямам такъв проблем!!

# 654
  • При децата ми
  • Мнения: 6 144
Тоалетното мляко използвам преди измивен гел, както мицеларната вода.
В момента последователността при мен,  когато съм без грим, а само със слънцезащита - почистващ балсам, почистващ гел, след това тоници, серуми и т.н. А ако съм носила грим - за очите тоалетно мляко, за останалата част от лицето мицеларна вода (довършвам тази на Nivea с розова вода, която ужасно ми люти на очите и устните), почистващ балсам, почистващ гел и пак тоници, серуми и т.н.

Бихте ли споделели кой балсам и гел ползвате?

# 655
  • Мнения: 1 175
Да, ще прикача снимки:
Скрит текст:
Кожата ми е смесена, мазна Т-зона с разширени пори, чувствителна в областта на бузите, там често се зачервява. Използвам серията на SNP Cicaronic, за да овладея зачервяването, редувам тяхната пяна с почистващ гел със салицилова киселина на The Inkey List, за да поддържам порите чисти, доколкото е възможно.


Това е балсамът, който използвам сега на Thank you farmer, купих го случайно, на намаление от чужбина. Тук цената му е много висока, не си заслужава чак толкова.

Друг балсам, от който съм доволна и който в Нотино например, може да се намери изгодно, това е Clinique Take The Day Off. Имам в запасите и BANILA CO Clean it Zero розовата опаковка, но не съм го пробвала все още.
Видях, че Balea също са пуснали подобен балсам, на по-достъпна цена, но имам много неотваряна козметика и за сега няма да го купя.

# 656
  • Мнения: 23 297
Обещах да кажа за балсама на Балеа за почистване на грим
 Лъвичке:
хареса ми, добре почисти, отми се лесно на втора стъпка.Нямам реакции.

# 657
  • София
  • Мнения: 28 900
С водоустойчив грим пробва ли го?

# 658
  • Мнения: 23 297
Не, не ползвам такъв, иначе
щях да ти дам отзив.😘

# 659
  • Мнения: 1 518
За мицеларна вода винаги взимам на промоция от аптеката голите разфасовки. Балиа ми люти на очите, Нивеа също. Микса и Гарние използвам по 8-9 тампона да си изчистя лицето и очите. Съжалявам, че спамя, но просто реших да споделя. Авен 400 мл този месец взех за 16 лв от Субра, въпреки че е ароматизирана и тя.

Гелът на Регал със сферичките вътре ми е много любим и винаги имам по 1 бройка вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт