Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 70

  • 93 807
  • 831
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 906
Аз харесвам черната Нивеа, с маслата. Не ми люти, а очите ми са чувствителни. Винаги след това ползвам пяна.
В тази връзка - много харесвам пяната на Балеа, розовата, но от година може би не я намирам. Мслех, че ще сменят опаковката, но продължава да я няма. В същото време я видях в е маг. Знаете ли нещо повече?

# 661
  • София
  • Мнения: 22 932
И аз съм доволна от черната Нивеа. Купих я по препоръка в тази тема.

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз харесвам черната Нивеа, с маслата. Не ми люти, а очите ми са чувствителни. Винаги след това ползвам пяна.
В тази връзка - много харесвам пяната на Балеа, розовата, но от година може би не я намирам. Мслех, че ще сменят опаковката, но продължава да я няма. В същото време я видях в е маг. Знаете ли нещо повече?
И на мен пяната ми е любима. Аз обаче съм в Германия и тук си я имс постоянно, може би не се внася в България.

# 663
  • Мнения: 1 811
Някой може ли да препоръча наистина омекотяващ шампоан за боядисана, гъста и твърда коса.
Благодаря!

# 664
  • Мнения: 13 204
Това шампоан може ли да го постигне? Евентуално просто такъв който няма да я влоши, ама по-скоро балсами и маски са за целта.

# 665
  • Мнения: 23 147
За такава коса трябва шампоан-маска-балсам-финиши.Всяка вечер масло/кристали по дължините.Трябва да се види какво иска тази коса.Има такива продукти за боядисани коси(тях ползвам след боя).

# 666
  • Мнения: 1 811
Ползвам и маска и  кристали - и вече арганов шампоан- упорита работа е моята коса.
Фризьорката ми даже каза- Ами такава ти е косата, трудно ще я омекотиш.
Иначе всички ми се кефят колко е гъста Laughing

# 667
  • Мнения: 13 204
Така е, всеки иска каквото си няма Grinning Моята е тънка, мека и рехава и съответно проблемите ми са обратните и на такива коси като твоята само завиждам...

# 668
  • Мнения: 23 147
Балсам не каза да ползваш.След измиване има кремове без отмиване, след тях масла.Такива коси са порести, затова са твърди,но пък като я овладееш ще стане много красива и държи прическа.
Моята е жива, лъскава и жилава, но с тънък косъм.Никаква прическа не задържа, само с тон лак напръскана.
Боята също изсушава и ако може не я боядисвай цялата, само обливка с боя, а цялостно боядисване само при нужда.

# 669
  • Мнения: 4 786
Шампоана трябва да е адекватен, но има други функции. Избери подходяща маска и терапия.
Потърси продукти, които са за нощна грижа т.е. нанасяш вечерта и отмиваш сутрин, те действат много добре на непокорна коса и такава с плътен косъм.

# 670
  • Мнения: 1 811
Така е, всеки иска каквото си няма Grinning Моята е тънка, мека и рехава и съответно проблемите ми са обратните и на такива коси като твоята само завиждам...
Мда..помня и едно време като ни проверяваха за въшки.
Едната сестра вика:"Леле, каква коса"!  Другата "Леле, ако хване въшки" Grin
И разбрах второто леле след няколко години Rolling Eyes - УЖАААС беше

Ми балсам май отдавна не ползвам- заместих го с маска

Благодаря на всички. Heart Exl Flowers SunflowerFlowers Cherry Blossom

# 671
  • Мнения: 23 147
Маската и балсамът имат различни свойства.Шампоанът почиства скалпа и отваря косъма.Маската вкарва вещества в нея, балсамът също, но затваря кутикулите на косъма.Така че аз ползвам всички продукти.После слагам по дължините крем без отмиване, масла, термозащита.
Идеята за нощна грижа също е доста добра.
Вечер мажа с масла, навивам на фитил и връзвам на хлабаво високо кокче.Търкането на косата в тъканите на спалното бельо също изсушава косата.

# 672
  • Мнения: 13 204
 Мда..помня и едно време като ни проверяваха за въшки.
Ми балсам май отдавна не ползвам- заместих го с маска

Благодаря на всички. Heart Exl Flowers SunflowerFlowers Cherry Blossom
[/quote]
Балсамът ти е задължителен, със или без маска, със или без после балсам без отмиване и друго каквото решиш да слагаш. Дори аз на моята мека перушина дето не е и боядисвана или изправяна, не го пропускам никога. Това преди много години ми го повтаряше фризьорката ми, останало ми е като мантра - прави, струвай, но балсамът не се пропуска. По желание са останалите неща, не той. Е, на много къса коса предполагам не ама те там са други предизвикателствата да изглежда добре.

# 673
  • Мнения: 1 402
Искате да кажете, че трябва балсам, отмиване и после маска?

# 674

Общи условия

Активация на акаунт