E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~209

  • 27 102
  • 606
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 41 751
Добро утро,момичета!


Понеделник, който не на шега, но с усмивка, ни поднася първото кафе
 за щастливо начало на новата седмица и новия месец! Нека се радваме
 на добро здраве, успех в начинанията и много сбъднати мечти.
 Честит ден на хумора, сатирата и шегата.Усмихнато да ни е!
   Здравей, Април!


Скрит текст:

Ани Hug
Скрит текст:
Бях писала,че смени ли се времето и започват проблемите.И при мен се появи проблем с очите.Аз си ходя всяка година на преглед.Сега не е гледането...появи се сълзене и сърбеж от вчера.Имах си капки комбинирани за очи и уши.Започнах ги.Днес ЛЛ е следобяд на работа.Сега ще звъня на очната да я питам дали има часове или със заплащане да ме приеме.Сутринта звънях на 3 тел. в очната клиника.Всички заети не мога да се свържа за да разбера да ме приемат със заплащане.А е малко далеч от нас да отида напразно и да чакам цял ден.Снощи се притесних и вдигнах кръвно.Не можех да го сваля с часове.

за ЧП
Новите снимки за 13 еп.
















и озета
„Наим хваща Мерием с Левент и обвинява Мерием в предателство. Дори ако Мерием отхвърли обвинението, това няма да спре жестокостта на Наим. Въпреки че Левент отчаяно иска да спаси Мерием, Сади Худайи и сектата не желаят да му помогнат. Освен това Мерием, която много се страхува от сектата, не иска да се развежда.

Новината за Мерием достига до Джунейд, който се изправя лице в лице със Зейнеп, след като научава, че тя преподава тайно математика. Джунейд разбира, че през цялото това време Левент го е лъгал. Зейнеп е принудена да се обърне за помощ към Джунейд, за да разкрие връзката на баща си с Надире и да спаси Мерием от ръцете му.

Левент, който е на път да загуби всичко, което държи в живота си, когато отчуждението му от Бесте приключи поради Мерием, се доближава до идеята за „рабита“, за която той и Джунайд говорят, като същевременно избягва решението на Суави за евтаназия.

Когато Зейнеп най-накрая хваща Мерием, която се опитва да скрие от всички какво преживява, дъщеря й призовава майка си да се обърне за помощ към Левент и да сложи край на всичко. Наим обаче няма да изостави Мерием и решава да я изпита с най-големия си кошмар. Суави отива към смъртта си и изглежда, че не е останала и искрица надежда да спаси Мерием от този мрачен край..."

за др. сериали
''Моето име е Мелек''

Скрит текст:
НА КРАТКО какво се случва в еп. 136 на „Моето име е Мелек“, който може да гледате от 21:00 часа на 1 април 2024 по Diema Family.

Алпай иска да купи къща за децата. Какво мисли Мелек по този въпрос?

Кадрие и Махмуд разбират, че ще имат момче и момиче.

Сейит Али моли собственика на къщата на Мелек да я изгони, за да я принуди да се върне в имението, без да се налага да ѝ разкрива какво знае за здравословното ѝ състояние. Но това се оказва най-голямата му грешка, тъй като го сблъсква с всички, особено с дъщеря му, която вярва, че той иска да ѝ отмъсти. Какво ще се случи след постъпката на Сеит Али, която не одобрява никой от семейството?
https://www.potv.bg/a/moeto-ime-e-melek-ep-136


за ПС

Скрит текст:
НА КРАТКО какво се случва в еп. 66 на турския сериал „Преплетени съдби“, който може да гледате от 22:00 часа на 1 април 2024 по Diema Family.

Както вече разбрахте Йълмаз се жени за Кадер, а Бирсен и Фериде са категорично против този брак. Кадер не се поколебава да настрои дъщерите на Дженет срещу себе си. Така у дома започва студена война между Кадер и Бирсен.

Халил, който изгаря всички кораби, заради поредно зло, извършено от Йълмаз, се заклева, че докаже, че Али Фуат не е убил жена си и предлага партньорство на неговия брат Сефер Гьорели.

На Йълмаз му се струва, че вижда Дженет навсякъде и няма начин да се отърве от нея. Йълмаз отива на гроба на Дженет. Халил проследява Йълмаз и го намира на там. Той иска от Йълмаз да се махне от гроба на майка му. Изведнъж на Йълмаз му става лошо, хваща се за сърцето и пада на земята. Йълмаз нарича Халил свой син и го моли за помощ. Какво ще направи Халил?

От другата страна Зейнеп прави всичко по силите си, за да отстрани Халил от живота си завинаги. Когато се среща с него, тя му казва, че той не заслужава майка като Дженет.
https://www.potv.bg/a/prepleteni-sudbi-ep-66


Приятен ден и щастлив нов месец!


# 511
  • Мнения: 36 761
Здравейте отново

Злати Hug
Скрит текст:
Не се притеснявай...Може да е някаква алергия от пролетните цветя....Трябваше днес да отидеш на място, понякога някои пациенти не идват и имат възможност да вземат допълнително пациенти, още повече, когато си платено....Аз съм ходила така и се обаждам на сестрата, че нямам записан час и съм без направление и са ме вземали на преглед - само изчаквам те да ме повикат когато имат възможност.
Братовчеда на ММ, който ми помага на село миналата седмица имаше подобен проблем с очите. Говорихме по телефона и аз му казах да свари лайка, но не от пакетчетата, а набрана, да я прецеди 2-3 пъти през марля на няколко ката и да си прави проминка на очите. След два дни ми се обади, че проблема изчезнал и че бил добре...Но ако решиш да го правиш трябва много хубаво да се прецеди, да няма власинки. Този лек го знам от една приятелка на дъщеря ми.....

Тази вечер Халил постъпи човешки....Йълмаз не заслужава, но все пак човещината повелява да помогнеш и на най-върлия си враг. Въпреки преживяванията с баща му, у Халил е останала добротата от майка му....
Тази вечер не ми хареса Зейнеп. Разбирам я. Научи много неизвестни неща за миналото си...Трудно е да си представи, че лъжите които й наговориха може да са истина....Но отиде при Халил, издекламира си каквото е имало да му каже и си тръгна без да го изслуша.....Явно, че Джанер я познава много добре и затова излъга, че Халил му е счупил ръката и го е заплашвал с пистолет....Джанер просто се възползва от случващото се със Зейнеп, но това няма да му помогне да постигне целта си....И преди и сега Зейнеп се събужда с образа на Халил, само усещането е различно.....

Утре
Скрит текст:
Мисля да ходя на село с ранния автобус да се опитам да си подредя цветната градинка....При нас се очаква силен вятър, та да видим какво ще мога да свърша....Че имам автобус за връщане чак вечерта....

Желая ви спокойна нощ и бъдете здрави

# 512
  • Мнения: 41 751
Здравейте,момичета!



Първо кафето, после плановете...Пролетно и усмихнато да ни е...

Ани Hug,благодаря за коментара...
Скрит текст:
Не отидох в очната клиника.Там е направо лудница.Има много пациента.Едни за преглед,други чакат за операция,трети за смяна на марля след операция.Знам го когато бях миналата година за ММ.Изчаках очната лекарка при която си ходя да пристигне на работа в 10 ч. и й се обадих.Каза ми,че ще ме приеме със заплащане м/у пациентите с час.ММ ме закара с колата,тъй като пак бях започнала да вдигам кръвно.Като отидох имаше един ученик,прегледа го и после влязох аз.Оказа се конюктивит,както педполагах по симптомите.Капките които слагах останаха и ми изписа гел,само за вечер.Още вчера започнах по-малко да се оправям.Сутринта малко ме сърбеше,но вече спря.Не знам дали бях писала преди,но когато бях при дъщерята и гледах внука тогава имаше бум при децата в градината.Лекарката ми каза,че моя внук може да ми го е предал.Той го изкара миналата година.Благодаря за лайката и дъщерята ми го каза вчера по телефона.Казват,че и от този прах,който идвал от Сахара също влияе.
При вас е доста горещо като слушах снощи по новините.Пази се на село...като отидеш...

за ЧП
Снощи гледах онлайн на турски ез. с намален говор...Преди беше започнала руска озвучка на едно място в ДизиМания,но снощи беше блокирана за нас.
Този Наим голям сатрап.Наби Мерием....той си прави каквото иска...въпреки,че Джунейт и дъщеря му го видяха да излиза от дома на Надире...После реши да я обеси..ужас...

Сериалът "Червени пъпки" си дава почивка заради празника.
Новият епизод ще излезе на 15 април.
(Нали след целия месец на пости следва Курбан Байрама от 3 дни,за това)




рейтингът Hands Plus1Hands Clap


на всички сериали от снощи
Скрит текст:
▪TOTAL:

1. #КрасныеБутоны - 7.05% (+0.25)

4. #СалахАдДин - 4.55% (-1.12)

6. #Омер - 3.27% (+0.01)

27. #ПолевыеЦветы - 1.57% (-1.05)

▪АВ:

1. #КрасныеБутоны - 9.92% (+0.37)

5. #СалахАдДин - 3.89% (+0.08)

6. #Омер - 2.80% (-0.10)

44. #ПолевыеЦветы - 0.60% (-0.28)

▪АВС:

1. #КрасныеБутоны - 10.02% (+0.14)

5. #СалахАдДин - 4.18% (-1.27)

6. #Омер - 3.60% (+0.04)

30. #ПолевыеЦветы - 1.25% (-0.48)

за сериалите довечера
''Моето име е Мелек''

Скрит текст:
НА КРАТКО какво се случва в еп. 137 на „Моето име е Мелек“, който може да гледате от 21:00 часа на 2 април 2024 по Diema Family.

Сеит Али е съсипан, че всички са се разпръснали, че усилията му да помогне на Мелек са имали обратен ефект.

Зюмрют побеснява, когато разбира, че Халил иска да даде къщата си на Мелек. Тя отива и казва за това на Сеит Али. Това, което не знае Зюмрют, разбира се, е, че в същото време синът ѝ дава на Мелек ключовете от къщата си, за да може тя да остане там с децата си.

Сеит Али казва на Халил причината, поради която е изгонил Мелек от къщата под наем.

Сеит Али обвинява Халил, че не му е казала, че Мелек е болна, защото ако е знаел, е нямало да се държи така с нея.
https://www.potv.bg/a/moeto-ime-e-melek-ep-137


за ПС

Скрит текст:
НА КРАТКО какво се случва в еп. 67 на турския сериал „Преплетени съдби“, който може да гледате от 22:00 часа на 2 април 2024 по Diema Family.

Зейнеп разбира, че Халил е предложил партньорство на Сефер Горели и го пита, дали е наистина го е направил, независимо, от факта, че ако Сефер разбере, че Зейнеп е жива, може да я убие. Халил ѝ отговаря, че за него парите са много важни и с това наранява Зейнеп, която му заявява, че не заслужава майка като Дженет.

Джанер казва на Зейнеп, че си има приятелка, за да се доближи по-близо до нея.

Къванч казва на Джанер, че не вярва, че Халил го е пребил.

Джем мисли, че Джанер нещо крие и се обажда на старите си колеги от полицията и ги моли да проверят миналото на Джанер.

Кадер заявява на Фериде, че няма да ѝ позволи да се отнася с нея, както се е с майка си.
https://www.potv.bg/a/prepleteni-sudbi-ep-67


Приятен вторник ви желая!

# 513
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Здравейте момичета,
Колкото и да е променливо времето, отиваме към пролет....

Благодаря ви за това, което споделяте.....радвам се на добрият рейтинг на сериала на Йозджан....
Не намерих нова снимка....

# 514
  • Мнения: 41 751
Добро утро,момичета!



Не мисли много. Не прави планове. Не си поставяй граници,
  защото най-хубавите неща се случват неочаквано.


Гости,радвам се,че намина в темата! Hug
 Ани Hug,
Скрит текст:
Явно си се изморила от работата на село и не писа,след като видя че има пост.
Взех цвят от лайка и си направих отвара.Много е упорит конюктивита.Не минава лесно.До обяд по-често ме сърбят и сълзят очите,а следобяд намаля,вече два дни.

за ЧП



Скрит текст:
— Биргюль, золовка Мерьем.
— Ну и?
— Потом произошло землетрясение, она снова пришла и начала рассказывать. Из родственников, из семьи есть погибшие. И еще у нее есть невестка. Она рассказала о ней.
— Мерьем?
— Рассказала историю Мерьем. В 14 лет она осталась сиротой без родителей. Ее выдали замуж за одного из членов секты, она забеременела.
— Это мы знаем, что дальше?
— Возраст ведь не позволяет. У нее принимают роды под какой-то лестницей. Но в этот момент полиция узнает. Совершается налет. Министерство здравоохранения, инспекторы, доктора - все приезжают туда. Конечно они впопыхах увозят девушку оттуда. Но в этот момент Мерьем родила и ребенок умер. Они оставляют умершего ребенка там, и впопыхах уходят. И… уезжая, Мерьем рожает еще одного ребенка. Зейнеп. То есть у Зейнеп есть умершая сестра.
— Мира?
— Мира. Мерьем родная мать Миры.
— Это что за совпадение такое?
— Это не совпадение. Я привела ее. Намеренно взяла на работу, улетая в Германию.

Понеделник, 1 април #SomeraReyting рейтинги


13 еп. с руски субт.
https://turkrutv.tv/krasnye-butony-13-seriya.html

за сериалите довечера
''Моето име е Мелек''

Скрит текст:
НА КРАТКО какво се случва в еп. 138 на „Моето име е Мелек“, който може да гледате от 21:00 часа на 3 април 2024 по Diema Family.

Сеит Али казва на синовете си, че му е омръзнало да ги слуша, как се карат, затова е решил продаде конака и бизнеса, за да си поделят парите.

Махмуд и Митхат шокирани от новината отиват да поговорят с леля си Нефизе.

Махмуд обвинява Мелек, че тя е виновна за всичко това и че са били по-спокойни, когато са смятали, че тя е мъртва.

Мелек отива да поговори с баща си и да оправи нещата. Какво условие ще ѝ постави Сеит Али?
https://www.potv.bg/a/moeto-ime-e-melek-ep-138


за ПС

Скрит текст:
НА КРАТКО какво се случва в еп. 68 на турския сериал „Преплетени съдби“, който може да гледате от 22:00 часа на 3 април 2024 по Diema Family.

Джанер се опитва да се добере до Зейнеп, като си сътрудничи с Армаан, но Халил никога няма да позволи това да се случи. Как Халил ще попречи на Джанер, да отиде на вечерята в дома на Зейнеп?

Йълмаз спазва обещанието си към сина си и отива в дома на Халил. Воюващите баща и син се срещат за последен път, за да си поговорят за всички тайни от миналото!

Халил избира подходящия момент и спира Кадер на улицата. Започва да я пита каква е истинската ѝ цел. И най-важното - иска да разбере какво е планирала Кадер?
https://www.potv.bg/a/prepleteni-sudbi-ep-68


Приятен и успешен ден!

# 515
  • Мнения: 36 761
Здравейте момичета

Снощи
Скрит текст:
не писах, защото видях, че Гости е редувала Злати, а бях много изморена....Днес отново ходих на село, но утре ще си дам почивка...Изгубила съм тренинг, а и цяла зима като не съм се занимавала с физически труд, не ми спори.....

Злати Hug Гости Hug

В рейтинга има напредък за ЧП.....Браво Hands Plus1

В Мелек най-после има светлина в тунела за семейството на Сеит Али.....Липсата на диалог и тайните, които са едни от добродетелите при комшиите води до разпад на семействата.
Джумали вече прогледна, но не е така със Зюмрюд......Тя сигурно ще продължи да се бори с вятъра, но едва ли ще има положителен резултат.....

В ПС най-после видяхме каква е причината Йълмаз да е такъв изрод! Йълмаз дори с гордост заяви, че Халил е бил щастлив с баща като него.....Но според мен, Халил е щастлив, че имал майка като Джанет......Йълмаз е олицетворение на злото, докато Джанет е била носител на доброто...И както се казва доброто винаги побеждава злото....

Това е хубаво на турските сериали, че са поучителни, стига човек да вникне в дълбочината на случващото се....

Отново съм възхитена от Къванч. Феиде не знае какво съкровище има до себе си....Може би това е най-добрата положителна роля на актьора......





До утре момичета

# 516
  • Мнения: 41 751
Добро утро,момичета!



"Не винаги става така, както бихме искали, но
важното е да продължим да вярваме, че рано
или късно нещо хубаво ще се случи и на нас.”


Ани,благодаря за коментара по сериалите.До къде стигна с ЧП? Гледай да наваксаш,сега ще има 2 седмици почивка заради Байрама др. седмица.В понеделник няма да има епизод.
Скрит текст:
Чудя ти се,че все още успяваш с всичко,което правиш на село.Аз само с чистенето на апартамента като започна и се изморявам.Сега ще закъснея заради очите.Вчера имах усложнение.Пак ходих при лекарката.Изписа ми др. по-силни капки.Явно не е от праха,а съм се заразила от човек.Не знам как е станало.Снощи се обадих на зълвата.Съпругът и има братовчед в очната клиника.Взех му тел.,сутринта му се обадих.След обяд ще ме приеме в часния си кабинет м/у др.пациенти.Ще чакам,когато стане.Да си каже мнението.

Днес внучката навършва 10 год.Да ни е жива и здрава! Kissing Heart
Скрит текст:
Почерпете се виртуално за нейно здраве.Ще празнуват в Бургас.Така направиха март месец др. две дечица.Добре,че дъщерята и зетят почиват.Взимат децата от тях.В Б-с ще ги водят на детски филм 3 Д в мола.После  почерпката ще е в сладкарница.Синът също почива и ще се присъедини към тях.Като си тръгват ще минат да ни почерпят и дадем подаръка.Аз ще ги видя отдалеч,че да не ги заразя.








за ЧП
1 фр. за 14 еп.


https://youtu.be/BfsgIdRuQa0?si=LNzFsfc5Nh_Of7UF

с руски субт.
https://turkrutv.tv/krasnye-butony-14-seriya.html

репликите отделно
Скрит текст:
💥💥💥1й ФРАГМЕНТ К 14й СЕРИИ!

— Какая женщина все-таки эта Мерьем. Вернула папу к жизни. Ради нее он отказался от смерти. Мы не сможем ей отплатить за это.
— Ты взволновала целую обитель за два дня.
— Ты не видишь. Не понимаешь.
— Это ты не понимаешь, Левент. Для тебя правильным является это место, мы и Бесте.
— Джунейд.
— Мама!
— Проснись, Джунейд!
— Я боюсь за Зейнеп. Боюсь, что ее мысли запутаются. Состояние этого парня ненормально. Он не в порядке, это понятно. Не дай Бог, Зейнеп.
— Не оставляй меня одного.

И тук ще започне да се случва нещо.Дали Левент вече има някакви чувства към Мерием? Thinking


- Не ме оставяй сам.


за др. сериали
''Моето име е Мелек''

Скрит текст:
НА КРАТКО какво се случва в еп. 139 на „Моето име е Мелек“, който може да гледате от 21:00 часа на 3 април 2024 по Diema Family.

Сеит Али дава на Сейран и Митхат сватбени подаръци - бижута и часовник, останали от родителите му. Махмуд и Кадрие се чувстват ощетени и използвани. Те решават да се преместят в къщата, която Сеит Али е дал на Махмуд. Точно тогава Сейит Али продава тази къща, за да изплати дълговете, които Халил е натрупал, за да плати за лечението на Мелек.

Махмуд се разстройва много и провежда трогателен разговор с баща си, в който го упреква, че не го е оценил, а той винаги се е стремял да прави това, което е правилно за цялото семейство.
https://www.potv.bg/a/moeto-ime-e-melek-ep-139


за ПС

Скрит текст:
НА КРАТКО какво се случва в еп. 69 на турския сериал „Преплетени съдби“, който може да гледате от 22:00 часа на 4 април 2024 по Diema Family.

Кадер взема медицинско свидетелство за нанесен побой.

Халил разкрива истината пред чичо си Тургут.

Халил се среща със Зейнеп.

Серай се примирява със съдбата си, защото се е уморила да се бори с дядо си.

Джанер чува, че Халил ще вечеря със Сефер Горели и прави резервация за вечеря в същото заведение за Зейнеп и родителите ѝ, защото иска да ядоса Халил. Какво ще се случи след като Халил види Зейнеп с Джанер? Ще разкрие ли Зейнеп истинските намерения на Джанер?

Йълмаз виждайки Серай на улицата със съученик, побеснява от гняв. Той решава да омъжи внучка си, както е направи с майка ѝ. НО, ще се случи нещо, което Йълмаз не е очаквал!

Плановете на Халил се объркват, след като разбира, че Горели знаят, че дъщерята на Али Фуат е жива. Работата на Халил вече е много по-сложна, той трябва да се справи с два неотложни проблема. Докато се опитва да докаже невинността на Али Фуат, той трябва да попречи на Горели да разберат за съществуването на Зейнеп.
https://www.potv.bg/a/prepleteni-sudbi-ep-69


Желая ви приятен ден!

# 517
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Здравейте момичета,

# 518
  • Мнения: 36 761
Здравейте момичета

Злати Hug Гости Hug

Злати да ти е жива и здрава внучката Да има щастливо детство и да ви радва с успехите си

Скрит текст:
За щастливите баба и внучка



Благодаря за почерпката Hug

Тази вечер отново се ядосах на Бирсен....Историята се повтаря....Както баща й я омъжи нея, така сега иска да почерни живота на дъщеря й, а тя продължава да стои в къщата му. Щяла да събори къщата - нищо няма да събори, само изтормозва детето си....Дано вече да й дойде ума в главата и да напусне този дом и децата й да си отдъхнат и да живеят живота си както искат, а не този дърт пергиш да решава съдбата им. Млада жена, стои в дома на баща си и му търпи маргазите - за единия покрив и за парче хляб му е слугиня....Обрича дъщеря си да повтори нейната съдба.......
Халил се шокира от присъствието на Зейнеп в компанията на Джанер....Да видим  как ще протече разговоа с брата и племенничката на Али Фуат. Мисля, че Халил се разконцентрира и срещата няма да има успех за него....Но ще видим утре вечер....

Утре
Скрит текст:
отново заминавам на село....Злати сега ще имам повече работа, защото има много трева, но след това ще си почивам....на въздух и спокойствие....Само да съм здрава.......

Лека нощ

# 519
  • Мнения: 41 751
Здравейте,момичета!



Не оставяйте нищо за по-късно. Бъдете щастливи днес.
   Насладете се на утрото с чашка ароматно кафе
   и се заредете с позитивни мисли за новия ден.


Ани Hug,благодаря за пожеланието и за коментарите. Flowers Tulip
Гости Hug

за ЧП




за ''Моето име е Мелек''

Скрит текст:
НА КРАТКО какво се случва в еп. 140 на „Моето име е Мелек“, който може да гледате от 21:00 часа на 5 април 2024 по Diema Family.

Махмуд се разстройва много, когато разбира, че баща му е продал къщата, в която смятаха да се преместят с Кадрие. Той провежда трогателен разговор с баща си и го упреква, че го е оставил настрана и не е оценил, че винаги се е стремял да прави това, което е правилно за цялото семейство. Сеит Али му казва, че е продал къщата, защото сестра му е болна.

Махмуд е съсипан и съжалява за думите, които е казал на Мелек, и тича, за да поговори с нея. Среща я на пътя и плачейки ѝ казва, че съжалява за всичко. Сейит Али тръгва след него, за да го спре, за да попречи на Махмуд да каже на Мелек, че и Сеит Али знае за нейното заболяване.
https://www.potv.bg/a/moeto-ime-e-melek-ep-140


за ПС
Остават 20 наши епизода,завършва на 3 май!

Скрит текст:
НА КРАТКО какво се случва в еп. 70 на турския сериал „Преплетени съдби“, който може да гледате от 22:00 часа на 5 април 2024 по Diema Family.

Халил разбира, че животът на Зейнеп е в опасност и той не трябва да допусне и най-малката грешка.

Йълмаз увеличава натиска върху Бирсен и Серай, но и не знае, че това ще разстрои всички баланси в семейството му. Бирсен се изправя срещу Йълмаз за първи път в живота си и няма намерение да отстъпва.

Джанер се опитва да се сближи със Зейнеп, като си сътрудничи с Армаган, само, за да навреди на Халил, но Зейнеп разбира какво иска да направи.

За да привлече Юсуф на своя страна, Йълмаз му обещава да ме даде дюкяна.

Поведението на Фериде, която не може да приеме брака на баща си, кара Къванч да я подозира. Къванч започва да мисли, че зад завръщането на Фериде у дома се крие друго намерение. Дали подозренията му ще се потвърдят, след като вижда случайно Йълмаз и Фериде в дома си. Йълмаз внушава на Фериде, че Къванч не я обича.

Халил научава от Кадер, че Йълмаз иска да омъжи Серай. Халил е решен да защити Серай от Йълмаз. Бирсен отказва помощта на Халил, защото иска сама да се справи с проблема.
https://www.potv.bg/a/prepleteni-sudbi-ep-70


Желая ви слънчев ден!

# 520
  • София
  • Мнения: 3 456
Добро утро, мили приятелки!
Злати,
Скрит текст:
Честит рожден ден на внучката ти.
Пожелавам да е здрава, щастлива и благословена! Честит празник и на цялото ви семейство!

Благодаря ви за постовете и коментарите. Аз все още нямам вдъхновение да продължа да гледам ЧП. Натоварва ме.
Аз също ще кажа няколко думи за "Съдбите", въпреки, че отново започнах да гледам Мелек и очаквам най-после положително развитие на събитията. Дано, въпреки, че Алпай ще продължава да извършва гадости и няма да престане до края си.
Довечера май пак ще се ядосваме /слабо казано/ на Йълмаз. Ще доведе годежари, но това ще бъде най-после очакваната превратна точка у Бирсен да вземе трудното за нея решение да избяга с децата си от бащата-изверг. Ядосвам се на Бирсен, но трудния й живот и бит, примера от майка си  и обществото в което е израсла я принуждават на необяснимото за нас търпение.
Ани, образа на Къванч е великолепен. Аз също много го харесвам. Джемал Токташ   не  съм  гледала в отрицателни роли, а само в "Завръщане/Съла".
Това, че артиста играе противоположни роли говори, че е много талантлив. Къванч много ще помогне на Халил  и Зейнеп и ще се пребори за Феридето и детето си.
Много се ядосвам на Армаган - майката -осиновителка на Зейнеп, но  няма да успеят нейните намерения. Джан ще  намери сили да признае, че е излъгал Зейнеп за Али Фуат и ще се включи да помага на Халил истината да излезе наяве.  
Сега видях, че Злати е  публикувала нов пост. Благодаря ти.
Хубав ден ви желая.

Последна редакция: пт, 05 апр 2024, 10:08 от Nina NN

# 521
  • Мнения: 36 761
Здравейте момичета

Злати, Нинка благодаря за всичко споделено Hug

Изгледах и трите сериала тази вечер - повод за да си почина от днешния агрофитнес....

Простете ми, но не разбирам тайните за здравословните проблеми...Почти всички вече знаят, но не знаят, че всички  знаят за болестта на Мелек.....Прав беше Махмут, че дори и Мирза знае за болестта на Мелек, а той родния й брат не знае....Ще се въздържа от коментар, но само помислете, как бихте се почувствали, ако дъщеря ви/сестра ви има тежък здравословен проблем и вие научавате това от чужди хора.....и тогава ми кажете, че Мелек е права......

За "Съдбите" изобщо не оправдавам Бирсен. Тя продължава да говори, че брат й живее с кървавите пари на Али Фуат. Много бързо и лесно повярва на Йълмаз......Халил няма как да й обяснява с подробности как стоят нещата, защото това може да провали плановете му да докаже невинността на Али Фуат. Той дори пожертва любовта си към Зейнеп в името на тази кауза....Но Бирсен знае всичко! Само дето дъщеря й вече не ходи на училище, а сина й става същия като дядо си....Какво на практика Бирсен направи за децата си - на този етап нищо! Бирсен не може да стъпи на малкия пръст на този, когото нарича убиец! В името на дъщеря си този човек е изтърпял 27 годишна присъда и пак в името на дъщеря си не постигна мечтата си тя да го нарече татко, само за да й спаси живота. За мен това е саможертва в името на детето си.
Нямам представа как ще се развият нещата занапред, но Бирсен трябва да се срамува от думите си, когато истината излезе.
Тази вечер ми хрумна една идея.....Фериде много би си пасвала с Джанер......Как тази откачалка се е убила на главата на Къванч - чак го съжалих тази вечер......
А Йълмаз, освен убиец  е изкусен интригант и манипулатор. С нетърпение чакам да си получи заслуженото и тогава дъщерите му да разберат какъв подлец е баща им........

Момичета, да ви покажа част от моята градинка.....

Скрит текст:










Лека и спокойна нощ

# 522
  • Мнения: 41 751
Здравейте,момичета!

Кафето може без захар, но без усмивка горчи.
 Да ни е слънчево и радостно през целия ден.


Нинка,благодаря за пожеланието. Hug
Ани,благодаря за коментариите по сериалите и новата снимка с Аслъ! Hug
Скрит текст:
Красива е цветната ти градина.Така си спомням какви бяха алеите и в нашата градина.

за ''ЧП''
Вчера пуснаха 2 фр. за 14 еп.


https://youtu.be/ezYpyyNDj1g?si=iUEmKnzzc0xtRHdE

Става много интересно.И Левент разбира,че Мерием е родната майка на Мира.

с руски субт.
https://turkrutv.tv/krasnye-butony-14-seriya.html

репликите отделно
Скрит текст:
💥💥💥2й ФРАГМЕНТ К 14й СЕРИИ!

— Женщина, тебе совсем не стыдно?
— А чего мне стыдиться? Мне стыдиться того, что я в праздник пришла к мужу?
— Посмотри на меня!

— Что значит, он привел вторую жену? Ты не можешь ни на секунду больше оставаться замужней.
— Кипит котел со сплетнями! У всех на устах Мерьем! Какая у неё привилегия?
— Хватит!

— А это откуда взялось?
— Это Зейнеп принесла, подарок на праздник.
— Папа, это младенческое одеяло Миры.

— На самом деле, у меня есть еще одно такое. Мы в него завернули первого родившегося ребенка.
— Тетя Мерьем…
— Ягненок мой.

- Жено, не те ли е срам изобщо?
- Защо да ме е срам? Дойдох при съпруга си...

***
- Какво искаш да кажеш, че мъжът ти доведе втора жена?
Не можеш повече да останеш омъжена за него!


- Това е бебешкото одеяло на Мира.
- Зейнеп донесе това като празничен подарък.

***
- Всъщност имам още едно такова. А в другото повихме първородното бебе...





И една новина,която пропуснах да пиша покрай сериалите.А може и да сте разбрали...Актрисата Еда Едже,която игра в ''Опасно изкушение'' в ролята на Йълдъз роди момиченце на 4 април.Веднага се досетих,че са на една дата с Елай,разлика 9 мес.Знаем,че Еда посети Аслъ,когато роди и се срещаха понякога.Сега Аслъ е посетила Еда.Бебка са я записали Мина Ипек.

Това е от вчера....
🆕 Ново стори от Аслъ
Красавицата ни днес(т.е. вчера 5 април) посети Еда Едже, чиято дъщеричка Мина Ипек се роди вчера. 🐣🌸


Хубаво настроение и една прекрасна събота.

# 523
  • София
  • Мнения: 3 456
Привет!
Ани, Злати благодаря за споделените постове. Много е добре, че след всеки епизод имаме теми за размисъл. Нека незнаещите да говорят простотии за турските сериали. Има и слаби, но те са единици. За мен ми носят не само удоволствие от великолепната игра, но и познание за живота и бита на населението им и най-вече за   човешките отношения. От многобройните сериали гледам това, което ме развълнува и заинтригува. Сега започнах да гледам "Бахар" и много ми харесва. Препоръчвам ви го. Нерон го превеждат и има и български субтитри.
За коментираните в темата сериали ще кажа следното:
Ани, аз също не разбирам Мелек. Какво искаше да докаже на себе си, че "баща й я обича".  Постъпката й е неоправдана, защото така го нарани най- много. Човека изпита огромна скръб за болестта на Мелек и голяма болка от дългите години през които е бил гневен на дъщеря си. Ами всички бяха наранени от криенето на истината за болестта. Целта на Мелек беше да не я приемат от  съжаление, но според мен сбърка.
                                
За ПС  : Ани, разбирам упреците ти към Бирсен. Имаш основание, но до някъде. Тя страда, но не може да остави децата си на улицата и да гладуват. Аз я съжалявам, защото живота й до сега е преминал в мъка и изпитание. Тя страда, но не намира  сили да се измъкне от    мръсните игри и манипулации на Йълмаз. Последно се разочарова и от Халил заради  "кървавите пари" , които е наследил и приел. Не само тя, но и всички,  които бяха на масата чуха, че Али Фуат призна, че е лежал в затвора 27 години за убийство на жена си и повярваха, че той е убиец. Той не каза, че е убил, а само, че е лежал в затвора, но това всички разбраха като признание. Това беше целта на Йълмаз да го покани и да настрои всички против него и Халил. Истината ще се разбере, но по късно.  Ще се разбере и замисъла на Кадер за отмъщение,  но има още време.
Джанер е другия "демон", който ще прави всичко възможно да бъде с Зейнеп, но няма да успее, въпреки глупавата й майка- грандоманка . Къванч ще го изгони като съдружник и ще вземе Зейнеп на неговото място, също ще помага на Халил в разкриване на истината. Великолепен е Къванч и дано успее  /ще успее/ да се пребори с отрицателните наслагвания в психиката на Фериде.
Групата на "добрите" срещу катила Йълмаз

Хубава вечер и до скоро.

# 524
  • Мнения: 36 761
Здравейте момичета

Злати снощи разбрах от фейсбук, че Еда Едже е родила момиченце - да са живи и здрави и много щастливи HeartFlowers Four Leaf Clover Дори се зачудих, че тя до скоро май беше играла в някакъв сериал с Берк Октай.....а може и да греша....

Дано да сте имали хубав почивен ден Hands Pray

Скрит текст:
Моя не беше много хубав...Изглежда съм купила някакъв стомашен вирус - моята приятелка която работи в поликлиниката го изкара за два дни, премина...Аз имах същите симптоми....Предполагам, че с пътуванията в автобуса съм си купила нещо....Да минава бързо Hands Pray
Злати как са ти очите - говориха по радиото в петък, че имало много полени от цъфтежа на дърветата и засягали и очите....

Нашата красавица Аслъ Енвер в нова реклама на QNB Finansbank



https://vk.com/aslienver_love?z=video-87501705_456242137%2Fbd1ba … pl_wall_-87501705

Докато пиша се е появила Нинка Hug

За Мелек и аз мисля, че сбърка като не сподели за болестта. Освен, че трябва да прикрива проблемите, които й създава болестта, за лечението й трябват и много пари...Ето, Халил е обявил колата си за продажба да покрие ипотеката. Сеит Али веднага се досети, когато Джумали му каза за колата, ама вече знаеше, че Мелек е болна и Халил е принуден да си продаде колата за да покрива разходите по лечението...Ами много е обидно това за Сеит Али....Човека има хан, има инвестиции....Ако знаеше своевременно ще предприеме необходимото, за лечението на дъщеря си...Виждаме Мелек мила, добричка, ама изглежда е много своенравна...Като реши нещо и го прави....
За Бирсен съм съгласна, че е имала труден живот, но не прави нищо, за да не последва дъщеря й нейната съдба....Млада е, здрава е....Можеше до сега да си намери работа и да не бъде зависима от баща си....А за кървавите пари вече прекалява.....А парите на баща й не са ли кървави!

Лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт