So Simple Cosmetics - спечелете и тествайте три специално подбрани продукта

  • 8 145
  • 312
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 20 209
Срещала съм името на марката нееднократно, но не съм ползвала продуктите.
С най-голямо удоволствие бих пробвала серума за зряла кожа Омега.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2023, 20:25 от Reinа

# 61
  • Мнения: 610
За пръв път чувам за тази марка.Бих искала да изпробвам двуфазния дегримьор

# 62
  • Сливен
  • Мнения: 4 248
Чувала съм, но не съм използвала. Бих изпробвала Натурално масло при стрии.

# 63
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 686
Признавам не съм срещала марката.Разхледах страницата и определено ме заинтригуваха продуктите и цените са чудесни!Бих изпробвала като за начало Антицелулитен скраб Кафе и Ванилия.

# 64
  • Мнения: 190
Чувала съм за марката, но не съм пробвала никой от продуктите. С удоволствие бих изпитал скраба за тяло с ванилия и кафе 🍀

# 65
  • Мнения: 1 960
Чувала съм за марката и се интересувам от нея, тъй като проявявам интерес към продуктите. За съжаление все още съм изпробвала никой от тях, но много бих се радвала да се случи скоро.
Проявявам силен интерес към маслата с насоченост към стрии и белези, тъй като съм бременна и вече имам такива, а също и стари, с които се боря.

# 66
  • Мнения: 542
Чувала съм за за марката So Simple Natural, но досега не съм ползвала техен продукт. Бих искала да изпробвам дневния крем против стареене BALANCE.

# 67
  • Мнения: 1 684
Чувала съм я, но не съм използвала техни продукти.

# 68
  • Тук и там
  • Мнения: 659
Не съм чувала за марката. Може би трябва да запълня този пропуск и да пробвам някои от продуктите. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 006
Не ми е позната тази козметика, сега се запознах с нея. С удоволствие бих пробвала серума за смесена кожа.

# 70
  • Мнения: 115
Не съм чувала за марката, но бих пробвала серум за лице за смесена/мазна кожа.

# 71
  • София
  • Мнения: 789
Чувала съм марката,но не съм пробвала техен продукт.Бих опитала серума.

# 72
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 823
Не съм чувала за марката, но бих пробвала продуктите. Интересни са ми дневният и нощният крем против стареене, както серумът за лице за суха и чувствителна кожа.

# 73
  • Мнения: 576
Чували ли сте за марката So Simple Natural?
Не, не съм чувала за тази марка досега.

Имате ли любим продукт от гамата или такъв, който бихте искали да изпробвате?
Бих изпробвала скраб за тяло Кафе & Ванилия.

# 74
  • Мнения: 1 340
Здравейте, не съм чувала за марката. Много бих искала да тествам вашите продукти. Най - много ме впечатли, че продуктите са натурални.

Общи условия

Активация на акаунт