Париж - 19

  • 31 135
  • 694
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 516
Опитай през различни браузъри - хром, едж....после опитваш през телефон, накрая с друга карта, на друга банка...ще стане

# 91
  • Мнения: 54
Опитай през различни браузъри - хром, едж....после опитваш през телефон, накрая с друга карта, на друга банка...ще стане
Благодаря, успях Simple Smile

# 92
  • Мнения: 618
Може и на място. Става бързо.
С ТЕЛК, таксата се намалява с около 5 евро

На място по- евтини ли са отколкото онлайн  и до върха около 50 евро ли е.за човек, че аз не намирам по евтини

# 93
  • Мнения: 516
50 евро е с чаша шампанско, което за мен е абсолютно ненужно, 28,30 евро е билета за възрастен до върха....дебнете си ги на официалния сайт до 2-3 дни пред вашата дата, ще се появят налични билети...на място е по-вероятно да има някоя опашка, която да ви откаже....а за разликата в цената - винаги е в полза на он-лайн продажбите...

# 94
  • Мнения: 1 087
И аз твърдях, че няколко дни преди датата ни имаше налични билети, но хора от екскурзията, на която бяхме казаха, че е абсурд. С месеци нямало .

# 95
  • Мнения: 618
50 евро е с чаша шампанско, което за мен е абсолютно ненужно, 28,30 евро е билета за възрастен до върха....дебнете си ги на официалния сайт до 2-3 дни пред вашата дата, ще се появят налични билети...на място е по-вероятно да има някоя опашка, която да ви откаже....а за разликата в цената - винаги е в полза на он-лайн продажбите...


 Много ви благодаря ❤️

# 96
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
И аз твърдях, че няколко дни преди датата ни имаше налични билети, но хора от екскурзията, на която бяхме казаха, че е абсурд. С месеци нямало .
Туристическите оператори освобождават свободните си билети около седмица преди датата. Така че трябва да се проверява по това време.

# 97
  • Мнения: 1 087
Чашата шампанско всъщност е съвсем мъничка пластмасова чаша със съвсем малко шампанско.

# 98
  • Мнения: 618
Отново съм  аз... да попитам предвид, че предстоят олимпийски игри в Париж догодина, юли месец удачен ли ще е за екскурзия и кой от месеците е най- приятен , разбира се строго индивидуално е, просто сондирам  мнения

# 99
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 874
Отново съм  аз... да попитам предвид, че предстоят олимпийски игри в Париж догодина, юли месец удачен ли ще е за екскурзия и кой от месеците е най- приятен , разбира се строго индивидуално е, просто сондирам  мнения
Това лято за втори път бях в Париж през м.юли. Трети път през м.юли няма да има Simple Smile Август предполагам, че ще е същата лудница  - хора, хора, много хора. Предпочитам Париж през пролетта или ранна есен.
Давам само пример -
Пролетта, Лувъра, билети за 10ч. Бяхме на входа на пирамидата в 9ч50. Влязохме в Лувъра в 10ч05.
Лятото, Лувъра, билети за 14ч. Влизане в 14ч45 след почти два часа чакане пред входа Caroussel.

# 100
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
Неее, не си причинявайте юли догодина. Всички места за настаняване ще са ултра скъпи и лудницата ще е пълна. Не съм експерт във времето, но може би май-началото на юни, или края на септември-началото на октомври, като разбира се е много на късмет дали няма да ви хване някоя дъждовна вълна.

# 101
  • Мнения: 18 882
Мен друго би ме спряло - точно заради олимпиадата юли 2024 г. ще бъде с възможно най-големите тълпи, с най-високите цени на хотели, заведения и всичко, и като стана дума на предишната страница - с най-висока опастност от тероризъм и провокации. Аз се чудя за м. май най-късно.

# 102
  • Мнения: 618
Охх, понеже рожденият ми ден е през юли пък и цял живот съм искала Париж да видя занимавам се с френски език мечта ми е, аме септември началото?

# 103
  • Мнения: 18 882
Щом ти е мечта, е друго Simple Smile
------------------------------

През септември също има много туристи, но поне олимпиадата ще е свършила.

# 104
  • Мнения: 618
Щом ти е мечта, е друго Simple Smile
------------------------------

През септември също има много туристи, но поне олимпиадата ще е свършила.


От 8 ми клас уча френски, на почти 30 съм и все не ми се получаваше да отида, все се отлагаше  и понеже имам рожден ден през юли мислех да си подаря подарък- Париж, но вие ме разколебахте

Общи условия

Активация на акаунт