Надписи на дрехи

  • 1 908
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 123
Здравейте
Надписвате ли дрехите на децата за яслата по някакъв начин, с какво? Днес стана проблем в яслата, твърдят че са ни дали по погрешка яке на друго дете. Били еднакви и се объркали, но за мен това яке си е наше. Ако са ни дали чужда, трябва да имам 2 еднакви, а е само едно при нас.

# 1
  • Мнения: 737
С печат от Алиекспрес.

# 2
  • Мнения: 2 072
Здравейте
Надписвате ли дрехите на децата за яслата по някакъв начин, с какво? Днес стана проблем в яслата, твърдят че са ни дали по погрешка яке на друго дете. Били еднакви и се объркали, но за мен това яке си е наше. Ако са ни дали чужда, трябва да имам 2 еднакви, а е само едно при нас.

Името на детето може да се напише върху етикетите. Често се бъркат блузи, пижами, даже и обувки.
Аз не разбрах как трябва да имате две еднакви якета, ако са разменени и едното дете е облечено с якето на другото.

# 3
  • Мнения: 468
Надписвам с химикалка етикета с размера или със знаците за пране. Понякога забравям.
Кофти ми е като изчезват неща, но съм наясно, че не е умишлено и това  не е необичайно в яслите. Не можем да очакваме персоналът да знае на всяко дете блузката, чорапчето, итн. Гледам да имаме резервни вкъщи.

За якето съм на твоето мнение. Би трябвало да си е вашето или да кажат, ако са ги разменили по погрешка.
Якета обаче аз надписвам - имат достатъчно етикети.

# 4
  • Мнения: 10 805
В магазините за хоби материали има маркери за текстил. Пишеш името, гладиш и не се маха при пране. Иначе и аз съм писала по етикетите, но се изпират и трябва да се пише наново всеки път.

# 5
  • Германия
  • Мнения: 3 431
Аз имам етикети с имената на децата, лепя на нещата, които ми се ще да не се загубят. Но съм ги поръчвала от Германия.

Резервните дрехи примерно не надписвам, защото давам такива, които не ми харесват и ако се загубят не ми е драма 😅

# 6
  • Мнения: 6 938
В яслата имахме загубена една ръкавица и дънково яке ....е намерихме го в чужд гардероб просто.
Не съм надписвала нищо,може би трябва.

# 7
  • Мнения: 1 582
Етикети от амазон, има и печати, надписвала съм и с обикновена химикалка и пак става.

# 8
  • Мнения: 6 764
Най-вероятно имат предвид, че са разменили дрехите на децата, а не че и двете дрешки са при вас. Моето дете така беше разменило горницата си със същата такава на друго дете, проблема беше, че на другото дете горницата беше същия цвят и модел но 2 номера по-малка. Въпреки че занесохме горничката обратно, виждаше се колко е малка, другата майка си твърдеше, че няма размяна Flushed
Въпреки това не съм надписвала, но сега с масовката еднакви дрешки, особено тип Пепко и подобни, на които се залага за ясла и градина, вероято е разумно да се слага някакъв маркер.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами да представят другото яке и родителите на двете деца да се съберат и да ги различат, ако могат. Не съм надписвала дрехи аз.

# 10
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Нищо не съм надписвала, но има много начини - може и с прост маркер някъде на място, на което не се вижда едни инициали да драснете. Не разбрах как така ще имате две еднакви якета,ако са разменени?

Общи условия

Активация на акаунт