НАБОР 2004 - студенти

  • 68 887
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 12 346
Честит студентски празник!

# 691
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
вале, супер е тортата. И много идейно със знаменцата. Hands Plus1

# 692
  • Мнения: 1 231
Честито на студентите ни! Все напред, нагоре и успешна сесия! Набора вече е в Банско, много готин хотел, всичко е цветя и рози. Посрещнали са рождения ден след 12ч на гаджето, много й е харесал подаръка. Купил й бил и роза, ама я скрил на гардероба отгоре и като тръгнал да я подарява й поопадали листата 😅
Сега ми звънна моя мъж, че посреща студенти на къщата ни за гости и Башар Рахал бил сред гостите. Добре, че украсих елхата 😁

# 693
  • Мнения: 9 181
Честит празник на студентите ни!
  Наборът е в Стара Загора.

# 694
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Честит празник на всички бивши и настоящи студенти!
Валенце, тортата е супер. Мисля, че приятно ще се изненадат 🙂

# 695
  • София
  • Мнения: 6 595
Честит първи студентски празник на децата ни! Здрави, щастливи и благословени да са!
Да мечтаят смело и да сбъдват смели мечти!
В Нидерландия не е на почит, а българчетата нещо не се организираха. Едната я поканиха на спонтанен купон, но в понеделник има гаден изпит и се е ошашкала нещо. Отказа и ще учи. Ще ударим по едно във фейса. Броят дните до. 23.12. И ние също.
Стомашният вирус ме сгази жестоко мен. От неделя до четвъртък бях мортос. Дано ви подмине.

# 696
  • тук-там
  • Мнения: 5 840
Честит първи празник на студентчетата ни Simple Smile! В Германия при девойката няма българи, така че няма да го празнуват. Отиде да прави с турците сърми Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 292
Не го отразяват по чужбинско този празник и като няма празнично настроение, нормално да не празнуват и нашите (за съжаление). В Делфт другата седмица имат изпити и моята студентка ще учи, та само я поздравихме по вайбър.

# 698
  • София
  • Мнения: 939
Честити ни студенти!
Аз днес погребах мама.
Тежко е.
На студентката не и "позволих" да се прибере. Искам да запомни баба си усмихната и жива. Имаше връзка между тях. 😪

# 699
  • София
  • Мнения: 1 192
Перуанка, съболезнования! Много е тежко и аз съм така, прегръдки! Същото и при нас, по късно ще се отбележи и в присъствие на студента, при нас 40 се пада по Коледа! Имаха хубава връзка и те, сега трябва да "усилим" обичта си и за бабите, а тя беше голяма!

Честит 8 декември на пресните ни студенти, да завършат здрави и успешни и да се наслаждават на този много хубав период! Младежът ще пътува при другари от съседен ТУ, обичайно, а утре и по далечно пътуване в съседна държава са планирали. Само го мисля по тия влакове. И надявам се да не "олаби" много за изпитите другата седмица, а имат и доста труден.

Последна редакция: пт, 08 дек 2023, 22:36 от bora

# 700
  • София
  • Мнения: 939
Bora, прегръдки и от мен. ❤

# 701
  • София
  • Мнения: 12 346
Съболезнования Перуанка и Бора! Знам какво е...

# 702
  • Мнения: 9 181
Перуанка, съболезнования!

# 703
  • София
  • Мнения: 6 595
Peruanka, Bora, искрени съболезнования!

# 704
  • Варна
  • Мнения: 1 428
Бора, Перуанка съболезнования за загубата  ви (гуш). Лу съжалявам, че неприятностите не свършват при теб Sad
При Моето момче не празнуват студентски празник, но от студенския съвет организират в понеделник Коледен базар и парти. Тази седмица си има гостенка от БГ и обикалят всяка вечер Коледна Виена. Не остана много време и до нашето отиване, търпение нямам вече.

Общи условия

Активация на акаунт