Бързи здравословни въпроси и отговори – 42

  • 21 642
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 691
Горчи ли?
Колко време се пие, почивка?

# 16
  • Мнения: 767
Горчи ли?
Колко време се пие, почивка?
Горчи, не горчи, аз като реша че е полезно търпя. Пие се с месеци, поне половин година, може да не се правят почивки, няма никакви странични ефекти.

# 17
  • Мнения: 5 691
И аз бях така преди...
Сега се боря с едни гадения и нещата са различни.
Ок, да не спамя вече.
Благодаря!

Последна редакция: нд, 17 сеп 2023, 07:49 от ☀️🌙🌬️🔥💧❤️🙏

# 18
  • Мнения: 306
Здравейте момичета и тук. Да попитам има ли някоя от вас която е късала мускулни връзки на крака ( специално коляното ) сухожилия, влакна или мускул ?

# 19
  • Мнения: 1 574
От няколко дни ми се е схванал врата от едната страна и ме боли ужасно, особено вечер. Болката тръгва зад ухото и слиза надолу и при масаж отминава, но само за момента. Мазах с Фастум гел, но няма никакъв ефект, дали има нещо от което ще ме отпусне?

# 20
  • варна
  • Мнения: 1 228
Вчера вечерта ,ненадейно ме връхлетя цистит ,пих тука каквото имам ,но пратих мъжа ми за Морунал ,за първи път пия и незнам след колко време ако се наложи на изпия второто прахче.

# 21
  • Мнения: 767
От няколко дни ми се е схванал врата от едната страна и ме боли ужасно, особено вечер. Болката тръгва зад ухото и слиза надолу и при масаж отминава, но само за момента. Мазах с Фастум гел, но няма никакъв ефект, дали има нещо от което ще ме отпусне?
https://www.youtube.com/watch?v=MR4Y4SuC3qk

# 22
  • Мнения: 11 862
Вчера вечерта ,ненадейно ме връхлетя цистит ,пих тука каквото имам ,но пратих мъжа ми за Морунал ,за първи път пия и незнам след колко време ако се наложи на изпия второто прахче.

Мисля, че се вземаше едно на 24 часа

# 23
  • Мнения: 54 562
Не беше ли след 72 часа? И аз съм забравила вече, от 2 години нямам проблеми с цистита.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 595
От няколко дни ми се е схванал врата от едната страна и ме боли ужасно, особено вечер. Болката тръгва зад ухото и слиза надолу и при масаж отминава, но само за момента. Мазах с Фастум гел, но няма никакъв ефект, дали има нещо от което ще ме отпусне?
Крем арника на кройтерхоф, но няма да стане от веднъж. Минимум сутрин и вечер, много почивка и никакво ядосване.

# 25
  • Мнения: 1 227
Здравейте! Личната ми е в отпуска, а ми свърши лексотана. Тъй като сега са електронни рецептите, може ли друга лична да ми го изпише. Те са няколко Опл в една сграда.

# 26
  • Мнения: 5 691
Обикновено имат заместници и е обявено кой.
Отиди при него, ще ти изпише.

# 27
  • Мнения: 54 562
Лексотан вече с рецепта ли е? Едно време така се даваше, свободно.

# 28
  • Мнения: 12 992
Винги си е бил, а вече едно време колко се е спазвало е отделен въпрос...
Даже е със зелена рецепта, а не с обикновена бяла. Подлежи на повечко контрол и проверки отпускането му, освен че в аптеката стои под ключ.

# 29
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 131
За пръв път ми идва по -рано и то с една седмица по -рано. досега цикълът ми си е винаги редовен.
 Вярно че повече стрес ми се събра последния месец - възможно ли е от нерви и стрес да се измести така цикълът?

Общи условия

Активация на акаунт