Little Britain - тема 5

  • 20 339
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
Добро утро мами от Little Britain

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
хаиде и аз да се запиша в новата тема,че пак ще има да я търся.....Да напиша пак магазина за БГ стоки,че някои нов посетител няма да стигне до старата тема..

www.bulgarianfood.co.uk


Хайде сега да издам една тайна  WinkМагазина е наша майка живееща в Англия и пишеща във форума HugДа спре да се притеснява, че ще се изтълкува, че си прави реклама на магазина Simple SmileТака и така линка на магазина влезе във форума без нейно знание, а и няма нищо лошо в това.Той е за наше улеснение е, майките са доволни от услугите, тъй, че няма нищо лошо!
 Очакваме включване и излизане от нелегалност! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 860
 Веднага да си казва коя е! Аз също да кажа, че макар още да нямам отговор дали ще организират доставка до тук, момчето с което говорих по телефона беше много любезно.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 577
хаиде и аз да се запиша в новата тема,че пак ще има да я търся.....Да напиша пак магазина за БГ стоки,че някои нов посетител няма да стигне до старата тема..

www.bulgarianfood.co.uk


бих искала да  порьчам храна от този саит,нo вьпроса ми е
доставките са в цяла Англия или само в Лондон? newsm78

# 19
  • Мнения: 490
a защо неотворят магазини и в другите градове където има повече българи, само като предложение иначе аз в най-скоро време ще се възползвам от сайта,от кога го чаках този сайт
особено когато бях бременна все ми се прияждаха български храни Simple Smile-най-много си мислех за лютеничка и луканка. Много обичам и сладичко и ми се искаше и някоя сочна пастичка или обикновенна вафла...
когато се прибрахме в България обаче така си наваксах с всичко това,че всички близки и роднини се притесниха за мен.  Grinning спирам, че може да има някоя бременна бъдеща мама Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 860
 Ехо, банда, стискайте ми палци!  Praynig Пуснах обява преди 1 седмица, за бейбиситинг, чистене и бля бля и една жена ми се обади преди малко за гледане на две дечица на 4 и 6 годинки. Имаме среща в 2 часа. Доста ми е притеснено. Като свърша ще пиша как е минало и какво е станало. Дори и нищо да не стане, съм на седмото небе и ми дава сили да продължавам да вярвам, че всичко един ден ще си дойде по местата. Хайде до после!

# 21
  • Мнения: 577
Ехо, банда, стискайте ми палци!  Praynig Пуснах обява преди 1 седмица, за бейбиситинг, чистене и бля бля и една жена ми се обади преди малко за гледане на две дечица на 4 и 6 годинки. Имаме среща в 2 часа. Доста ми е притеснено. Като свърша ще пиша как е минало и какво е станало. Дори и нищо да не стане, съм на седмото небе и ми дава сили да продължавам да вярвам, че всичко един ден ще си дойде по местата. Хайде до после!
желая ти успех  bouquet

# 22
  • Мнения: 508
Хей Нана стискам ти палци и аз-дано стане работата.Всъщност съм сигурна,че ще намериш нещо подходящо съвсем скоро.Ние пак не сме спали цяла вечер:(.малката ми като започна едно повръщане,та чак продължи и сутринта.Водих я на лекар-вирус.Какъв вирус-ами вирус #2gunfire.Нищо не ни изписаха разбира се.Изпратиха ни по живо,по здарво у дома да си хапваме тостове,плодчета и водичка с малко сол и захар.К'ви тостове бре докторе-то детето по-скоро има запек,а не разтройство.Сега малко живна и даже успя да изисува освен листите,ами и лицето си:)

# 23
  • Мнения: 2 032
Нана, ти къде живееш?
Питам, защото и аз си търся гледачка. Този понеделник девойката ми съобщи, че й се правело нещо друго, което си е нейна работа, ама ми даде само 2 седмици предизвестие, което е непочтенно и не както се бяхме уговорили. Та временно ще закърпим положението с баби, но и ще търсим някой за Ели .
Ние живеем в юго-източен Лондон.

# 24
  • Мнения: 1 860
 Благодаря ви, момичета! Срещнахме се, според мен дори се харесахме.  Flutter Жената иска някой за по 2 - 3 часа 2 - 3 пъти в седмицата, когато имат работа или искат да излезят с мъжа си вечер. Разбрахме се за другата седмица да ми се обади, за да каже в кой ден иска да отида за първи път. Ще ви държа в течение.

 Алиса, много мило, но аз съм в Сторноуей  Mr. Green Мале, срам ме е чак да кажа, че сме в УК.  ooooh! Много съм надалеко от всички и всичко. Дано да си намерите подходящ човек.  Hug

 Ходихме на разходка с Габи, уж слънце пече, а едно зъбато такова. Бзззз...позамръзнах, а юнака още спи в количката.  Party

# 25
  • Мнения: 818
Нана, ти къде живееш?
Питам, защото и аз си търся гледачка. Този понеделник девойката ми съобщи, че й се правело нещо друго, което си е нейна работа, ама ми даде само 2 седмици предизвестие, което е непочтенно и не както се бяхме уговорили. Та временно ще закърпим положението с баби, но и ще търсим някой за Ели .
Ние живеем в юго-източен Лондон.
Kredora go niama....Alica da pitam moia poznata za detegledachka?ako iskash pishi na lichni....

# 26
  • Мнения: 884
Много трудно ми зарежда форума тези дни! Да кажа какво ми е мнението за някой стоки от бгуеб магазина-кравето сирене беше ужасно солено и с непиятен вкус и направо го изхвърлихме, кашкавала беше по-добре ,но също не кой знае колко добър,корите за баница-се трошаха много(тези на Уейтроус са по-добри),филе Елена-явно не беше сушено(или там както се обработва)достатъчно ,създава усещане за сурово месо.Поръчах и смядовска луканка ,но още не съм я отваряла.Иначе съм доволна от различните неща на Олинеза,Фигаро-то -там знаеш какво да очакваш поне  newsm78
Алиса,това е много неприятно с детегледачката ти! Дано си намериш свестен човек скоро!

# 27
  • Мнения: 508
Айде нас вече освен,че ни хвана и разтройство взе,че и каката се разболя и то за няколко часа:(.Момичета какъв е тоя вирус?Някой със същия проблем?Явно ние тук в Бирмингам сме щастливци,че си имаме бг магазин.Освен него,има и в едно градче-Evesham.Дори последно от там си пазарих.Обикновено си пазарим лютеница,луканки,вафлички и други нещица.Напоследък пазаря и от един полски магазин съвсем близо до мен.Имат хубави неща.Последно се ядосах на мъжът ми за покупката от бг магазина,но не защото не беше добро,а просто човека вместо кори за баница взел бутер тесто:)И това точно на Коледа:)

# 28
  • Мнения: 153
Здравейте и от мен Simple Smile
При мен нещата май започнаха да се подреждат. След 6 месечно стоене в къщи вече мога да се похваля, че имам напредък. От началото на годината започнах да чистя един офис по 2 часа на ден вечер. В началото си помислих,  че  ще подивея от кочината която намерих ooooh!  Но реших че трябва да се справя....развихрих се и почистих както аз си знам...и стана като нов.
Шефа е много готин и не спря да ме хвали, как офиса никога не е бил толкова чист и т.н. Аз все още недоумявам,  защото според мен е задоволително чистичко..И така доволна съм от работата, доволна съм и от заплатата, отпуснах се и все повече напредвам с езика. Разбира се все още съм далеч от това което искам да бъда, но все пак има напредък...... Wink

Алиса бих се радвала, ако мога да ти помогна....през деня съм свободна все още не съм намерила работа. Ако искаш пиши ми на лични

Благодаря ви момичета  bouquet...Аз не пиша  много често, но непрекъснато чета и ако не бяхте вие незнам как щях да се справя тук .
лек ден на всички


# 29
  • Мнения: 508
Trollipen:),като прочетох написаното от теб се сетих за мои близки в щатите.Заминаха преди 10-на години.Дъщеря им като за начало започна работа в един магазин за облекло.Един ден се засилила да подрежда,че всички дрехи били хвърллени на различни места.Подредила ги по номера и цветова гама.Шефа и тогава й вдигна заплатата:)Ние пък тази сутрин бяхме в спешното Sad.Малката ми не е спала цяла нощ -повръщане и разтрйство.Сега малко хапна и заспа горкото.Голямата ми и тя само киха и кашля.Какви бяха тези вируси.............Като са ни метнали от края на миналата година,че до ден днешен.

Общи условия

Активация на акаунт