Видяхте ли небето тази сутрин?

  • 2 293
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Аз му викам "Армагедонско време"  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 196
Заваля.

# 17
  • Мнения: 4 300
Снимано е от 14я етаж на блок в Надежда. Честно казано снимките не станаха добре, щото апарата не беше нагласен и бързахме за работа. Не знам дали са капчици на обектива, или някакви звезди. Но все пак се вижда идеята- червено черното небе.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не са луни Laughing На друга снимка се виджа Луната- няколко пъти по-голяма.
Като идвах на работа небето беше мрачно с дъждовни облаци.

# 19
  • Мнения: 10 758
Нищо не видях,щото го проспах.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хм, тук при нас още Апокалипсис няма... Следобяд, може би?!

# 21
  • Мнения: 2 070
Не знам за Варна, ако се движи на изток вероятно. Тук похлупакът се отвори и понадигна явно, сега се излива дъжд, пак е топло и духа... Изглежда така, се едно няма да спре скоро да вали.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
От снимките виждам, че е била много красиво, че чак леко страшно Blush Peace

# 23
  • Мнения: 2 839
На мен от няколко дни ми е тревожно с това време. В момента във Варна е 17-18 градуса  Shocked Сутринта в 8ч. беше 15  #Crazy Направо страх ме хваща  Confused

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не съм го видяла. Тук е страшен вятър.

А нали не намеквате за нещо свръхестествено, край на света, апокалипсис и подобни работки?!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, сега вече започна да духа! Южен вятър - затова е топло. А и 17-18 градуса не е напълно естествено, но за Апокалипсис малко ми се струва...

# 26
  • Мнения: 2 070
Аз лично не намеквам. Нямам такова усещане, просто беше красиво, а точната дума, с която го асоциирам е апокалиптично. И друг път е било такова, че и по-хубаво, сетих се просто да споделя днес с вас.

# 27
  • Мнения: 183
Но, представете си все пак - събуждате се някоя сутрин и виждате две Луни...

# 28
  • Мнения: 261
Аз го видях вече на разсъмване. Направи ми впечатление, че е особено ясно - в смисъл светлината над земята е по особена от другите дни. Друг път сякаш има някакъв смок, а сега е ясно. А не гледам от високо - от третия етаж.
И похлупакът - страшен беше.  Peace
И на мен това ми беше първата мисъл като погледнах навън.Даже казах на съпруга ми"Не ти ли се струва днес малко странно навън.''Светлината беше някак по-бяла.Като луминисцентна.И това небе...!Опасно красиво!
Много се заинтригувах и малко се притесних,като видях че има тема за днешното небе.Значи не съм само аз го забелязала,което значи ,че не нещо обикновенно,а необикновенните неща ме плашат! Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 100
А какво ли ще е в деня на Страшния съд? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт