Отговори
# 720
  • Мнения: 9 260
Пускам ви новия двор ,че утре ще съм много заета и не знам по кое време ще се прибера въобще.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1593230



Използвала съм само едно чуждо гифче и то защото моите се пекат.Лека нощ!

# 721
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 878
Фрагът не ми хареса, но няма да анатемосвам още отсега Сейран. Нека изгледаме епизода.

Сценаристите искат да ни кажат нещо, но са толкова бездарни милите, че идеята им се губи. Тръгнаха по най-лесния път с ревност, инат и желание за доминиране. Помнете ми думата, СейФер отново ще седят пред съдебната зала, за да се разведат...

# 722
  • Мнения: 2 301
Аз, мисля че няма да се стигне до съдебна зала.
Ще спорят, ще грешат, ще се нараняват, но ще си лягат в едно легло Simple Smile, макар и обърнали гръб един на друг.
Преди време писах, че е лесно да установиш, че не можеш да живееш без някого, трудно е да се научиш да живееш с него, особено когато отсрещната страна е с труден характер.
Не виждам, нищо кой знае, какво ненормално в поведението на Сейран. Изпусна малко края- случва се. Нямаме право да очакваме, че винаги ще е перфектна, премерена и свита. Това момиче е само на 20. Животът й е пълна каша, напрежението отдавна е взело връх.
Стреляха по Ферит, умираше в болницата заедно с него, семейството му се опитаха да я изхвърлят, като мръсно коте... Поискаха я по принуда, държат се с нея като с чуждата, виновната... Сейран също таи вина в себе си, сигурна съм. Този проблем с ръката на Феро е олицетворение на проблема в брака им. Не го приемат, но и не го изговарят, крият в себе си, преглъщат, а после всичко избива нанякъде.
Ферит се страхува, че няма да е пълноценен, комплексиран е и типично за него се опитва да демонстрира надмощие, там където може. Опита с любовта на дядо си, но там удари на камък. Хаслис, вече има и друг любимец.
Опитва с жена си, подвиква й от безпомощност, стана пръв приятел със страхът й (Кязъм), принуди я да живее с него..., не допусна коментари относно терапевта- тази ще е, не допусна коментари относно Нюкет и Кая- не ги иска. Дори не се опита да поговори с Нюкет, най- малкото от уважение към възрастта й, не я изслуша...., а може би щеше да я разбере. Но Ферит си е такъв, пада му пердето и не признава ничия друга гледна точка, освен собствената.
На фона на всичко това, Сейран си пийва малко, колко да й трябва... и разпуска. Разбирам я Simple Smile А, когато привидно изглежда, че никой не се вълнува от нейните чувства и желания, и някой заговаря за стаената й от дете мечта и тя го гледа така Smirk

Разбирам я Simple Smile

СейФер, нямат зрелостта на семейна двойка. Няма и кой да им даде правилен съвет. На практика те са двойка от скоро, преди бяха куче и котка затворени в една стая Grinning Ще узреят, ще напипат верния път, но няма да е безболезнено.

Като цяло най- странното и необичайно във фрага ми е поведението на Есме Joy
Имението Корхан си е чист психодиспансер.

Последна редакция: вт, 03 окт 2023, 10:22 от Juliya*

# 723
  • София
  • Мнения: 1 907
Juliya* на 100% съм съгласна!

# 724
  • Мнения: 374
Juliya* Аз също съм много съгласна с теб !! Няма да се откажа от сериала само заради СейФер !!!

Общи условия

Активация на акаунт