Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 30 253
Аз в момента гледам 39-та серия тук
https://yoturkish.app/yali-capkini/
Много ти благодаря! Flowers Hibiscus Запазвам линка и когато изгледам сериите, ще пиша. Иначе ви чета (без спойлерите все още, за да ми е интересно). Като изгледам сериите, ще изчета всичко от-до. Kiss

# 676
  • Мнения: 1 181
Добро утро дами! Един страхотен понеделник ви пожелавам и една хубава седмица. Днес чакаме трейлър 2 в 22:30. Поне аз така мисля на 90%.😻 Емрулах ще ни даде сигнал

# 677
  • Мнения: 2 320
Едва снощи успях да гледам епизода. Направих опит в Петък, но имах една сладка гостенка (30 кг. Лабрадорка Grinning), която не ме остави да се занимавам с моите си неща. Трябваше да избирам, дали да я игнорирам и да си гледам серията или да се сбогувам завинаги с лаптопа, слушалките, блузата си, маратонките и два, три пръста евентуално Joy
Снощи, след като стопаните си я взеха, аз като излязла от трета световна война, с купища синини по себе си, без два нокътя и с ужасяваща мускулна треска от екстремните разходки Grinning, сипах чаша вино и щастлива че съм оцеляла седнах да гледам.
Останах удовлетворена, не толкова от съдържанието на видяното, колкото от усещането, че се върнах към нормалното си съществуване Grinning

И, този епизод не ми донесе типичната чапкънска тръпка, която ме приковаваше пред екрана досега. Липсва ми напрежението, вълнението, емоцията, като цяло.
Често, преди ме беше страх да мигна, за да не изпусна нещо Grinning, имаше сцени, които ме разплакваха на секундата или ме караха да се смея от сърце. Въпреки, че диалога никога не ни е бил силата, имаше разговори, от които ме побиваха тръпки, които запомнях мигновено дума по дума. Това ми липсва за сега... и не мога да преценя, дали проблемът е в мен- аз ли очаквам твърде много или малко ми се дава предвид наложения стандарт от първи сезон?
Емоциите бяха силно завладяващи. На, няколко пъти не можех да гледам онлайн, и като вляза в темата в Неделя, след превода, трябваше да чета повече от 300 коментара Simple Smile преди да се включа. Сега се преборих само с 90 Simple Smile Някак имаше върху какво да се разсъждава, да се дебатира, нещо което да ни провокира и държи на нокти. Искам си го обратно Smirk
Не, че губя надежда, не че ще спра да гледам и обещавам да не мрънкам повече Smirk, но ми е ужасно трудно да се примиря с това пропиляване на потенциал.

Халис ми е странен, не прилича на себе си.
Гюлгюн и Суна са статисти към момента...
Знаем, че Орхан се промени, но може би трябваше да е в по- разумни граници, за да изглежда по- естествено... Да отиде с прислужницата, която е по- малка от синовете му на мол и да й купи рокля крещяща- "облечи я само за мен" Grinning, и то на първото им возене с мотора Smirk Е, много ми е скалъпено Sunglasses
Както първата, така и втората поява на физиотерапевтката беше зле замислена и изпълнена. Присъствието й продължава да ми прилича на притурка, която стои странно, неестествено и загрозява общата визия. В сцените с нея нищо не ми е както трябва, нито емоциите на Ферит, нито на Сейран, нито нейните. Абе...

Това пристигане на семейството на Сейран в имението ме остави без думи Grinning
Приличаха на стадо овчици водени от пастира Ферит Sad
Никакво ли самочувствие не им оставиха? Да оставим Кязъм, той ще се продаде без да му мигне окото, за да задоволи интереса си, но Хаттуч...?! Тази, жена, с толкова дълбока драма ще се настани да живее в дома на човека съсипал живота й, без да спори. Много искам да чуя точно нейното обяснение за присъствието й там.

Хубавата страна:
СейФер, все още са много горещи, и като гледам ще стават още по Heart Eyes
Кая и Суна ми грабват вниманието.
Нюкет е създадена доста сполучливо като образ. Такъв липсваше досега. Във нея виждам Сейран, след години- горда и помъдряла от житейски уроци. Човек, който отлично се владее и е съхранил доброто в себе си, въпреки ударите на съдбата. Силна жена.
Любовта, вярата и подкрепата на Сейран към Ферит, за които вероятно ще плаща висока цена до момента, в който той не узрее да бъде глава на семейството, което създаде. Това създава предпоставки за великолепен сценарии и дано се случи.

# 678
# 679
  • София
  • Мнения: 2 037
Май след като излезе фрага на никой не му се коментираше серията Simple Smile
Аз я изгледах вчера и ми хареса като цяло. Даже останах с впечетление, че държанието на Ферит със Сейран, когато Кязъм е там е нарочно, с цел да я подразни. Освен това Кязъм изобщо не се е променил, просто се подмазва на Ферит.
Разбирам поведението на Орхан, изглежда ми точно като мъж в криза на средната възраст. За съжаление съм виждала подобни примери около мен и не ми е изненадващо.
Халис Ага беше абсолютно прав да откаже на Ферит искания дял. Той милия с трите си работни дни във фирмата не знам как реши, че дядо му ще му даде пари да започне собствен бизнес.
Нюкхет изглежда прекалено добра, не знам, ще видим как ще й развият образа.
И вече няколко пъти го пиша, но Кая и Суна много ми харесаха Simple Smile

Ако някой гледа на английски с хубав превод, моля да сподели линк, защото там където гледам аз на места просто нищо не се разбира...

# 680
  • Мнения: 2 345
Чакаме фрагче днес, дано не развалят емоцията от първия фраг с нещо гадно.....

Серията още не съм я гледала нормално.. само откъси тук-там ама пак влизам в час за какво иде реч.. но много искам Ферит и Кая да се сдружат и носа на Халис да спадне надолу малко ... да покажат кой е шефа в имението  по братовчедски .. 😁 като цяло Кая като го гледам няма лоши намерения, нашият Феритчо си е с фабричните настройки... дано да развият героите им нормално и да няма драма там..... искам сила във Кая и Ферит
Искам и КайСун много ще са горещи като двойка 🔥

А тук Кая май разбра погледите на Ифакат и Султан....
https://vm.tiktok.com/ZGJcNHV3j/

# 681
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 939
Джули Flowers Hibiscus, споделям доста от нещата, които си написала, въпреки че успях да гледам само първия един час. Реших да изгледам епизода, за да имам право да критикувам Grinning

# 682
  • София
  • Мнения: 2 037
Емотиконите пристигнаха Simple Smile



Някой ще учи май най-после...

Някой може ли да каже какво казва тук водещата
https://twitter.com/TvDunyasii/status/1708865094019334198

# 683
  • Мнения: 5 486
Скрит текст:
Спойлер от сета!
 Сейран, след пътуване до Мармарис, разбира, че е в интересна позиция.  Ферит носи щастлива новина на семейството, но Халис-ага няма да се зарадва на бременността на снаха си, казват, че той ще има свои причини за това.  Ревността и емоциите ще завладеят Абидин, но Суна ще го предпочете пред новодошлия си внук – Кая, защото го очаква удобно бъдеще, а той също е Корхан.  Ифакат отново ще се заеме със задачата да промие мозъка на Суна, като я подготви за по-печеливш мач.  Има информация, че Абидин и Асуман ще се сближат след пътуването си до Мармарис🤯.  В интернет се разпространява и твърдение, че за дългоочакваната танцова сцена на масата на Сейран Афра Сарачоглу е трябвало да вземе „пет капки“, за да усети атмосферата и да влезе по-добре в ролята.  Ферит ще бъде в неудобно положение от поведението на жена си и публичните танци на масата и за да я вразуми, ще я заведе на морето, а след това ще отидат в хотелска стая, в която ще се случи халвет, който зрителят вече е чакал.  Отново ще бъде обсъдена темата за проучванията на Сейран.  Поредицата ще бъде ярка и много богата, чакайте Атеш 🔥arkadashlar!
# женкарят

# 684
  • София
  • Мнения: 2 037
Относно спойлерите

Скрит текст:
Информацията за евентуална бременност на Сейран е доста противоречива. Този с верните спойлери в инстаграм твърди, че засега бременност не се коментира. Иначе четох, че за университета ще има скандали, защото Кая инициира записването на Сейран.
Това, че Афра се е смяла много преди пиянските сцени също го пишеше, но се предполага, че така е влязла в роля.

# 685
  • Мнения: 22 244
Някой може ли да каже какво казва тук водещата
https://twitter.com/TvDunyasii/status/1708865094019334198

Водещата казва, че Мерт е много симпатичен, сладък и талантлив. Идвало й да го нащипе Grinning Много сладко играел и сега разбирала, че Мерт е голям фактор за успеха на Рибарчето.
Между другото, започнала да гледа сериала, ето ви по-дълго видео

https://twitter.com/waldorfhoward/status/1708871415343071430

Последна редакция: пн, 02 окт 2023, 19:39 от Еванджелин

# 686
  • Мнения: 3 478
Някой може ли да каже какво казва тук водещата
https://twitter.com/TvDunyasii/status/1708865094019334198

Водещата казва, че Мерт е много симпатичен, сладък и талантлив. Идвало й да го нащипе Grinning Много сладко играел и сега разбирала, че Мерт е голям фактор за успеха на Рибарчето.
Между другото, започнала да гледа сериала, ето ви по-дълго видео

https://twitter.com/waldorfhoward/status/1708871415343071430
Сега разбирала!?!  Grinning
От клюки и интриги изпускат същественото.

# 687
  • София
  • Мнения: 2 037
Еванджелин, благодаря за превода. Тези наистина цяло лято ги коментираха, мислех, че е гледала поне нещо, а тя сега започнала Simple Smile

# 688
  • Мнения: 2 345
Някакви спойлери:

Скрит текст:
Между Абидин и Суна ще има рязговор нещо от сорта на:
"Не ме ли забелязваш, не ме ли виждаш?"
Също между Суна и Ферит ще има много емоционална сцена....
Ферит ще иска да направи подарък на Сейран по случай новата учебна година, но ще разбере нещо погрешно... Сейран няма да иска да учи и  ще изостави ученето по собствено желание ...

# 689
  • Мнения: 9 612
Бяха казвали,че Кая ще иска да я запише ще видим какво погрешно ще разбере Феро Бей


Общи условия

Активация на акаунт