За любителите на корейски и китайски сериали - Тема 8

  • 22 686
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • вятърничава
  • Мнения: 1 938
Някой гледа ли I'm Not a Robot? В първи епизод ,когато роботката се представи на ГГ :"Аз съм Aji 3 и съм робот".
Стана ми смешно,защото си помислих : Аз съм bb6 и не съм робот Joy Сама съм си виновна.
Ех,не минаха без тоалетните истории, голям хумор. Малко взе да ми доскучава.

Роца,ето един миникроасан

От малък е красив и обезоръжава с усмивка  Hug
Същото май не мога да твърдя за Kim Young-Dae. В момента го гледам в два сериала:

 Moon In The Day от 2023г.

и Cheat On Me If You Can от 2020г
 Направи ми впечатление това носле:
Скрит текст:



Последна редакция: пт, 15 дек 2023, 17:52 от bb6

# 691
  • Мнения: 5 494
Започнах Only For Love, на 7ми епизод съм. Голяма скука. Само за някви компании, инвестиране, придобиване, ... Не ми допада дотук. Ще стане ли по-интересно? Някакво действие, драма ще има ли?
[/quote
Същата боза е докрай.

# 692
  • България
  • Мнения: 6 300
Започнах Only For Love, на 7ми епизод съм. Голяма скука. Само за някви компании, инвестиране, придобиване, ... Не ми допада дотук. Ще стане ли по-интересно? Някакво действие, драма ще има ли?
Не мога много да помогна.
От списък с 63 любими китайски сериали имам точно един съвременна драма без фантастика.
Ако ти е харесал Дилън, пробвай The Rational Life (2021)

# 693
  • Мнения: 1 857
Този актьор Yoo Seung Ho ми хареса в  Memorist интересна история.
Скрит текст:
Донг Бек притежава необикновена дарба - способността да прониква в спомените на хората, до които се докосва. Забележителният му талант, поразителният му външен вид и безкомпромисният му подход го превръщат в световноизвестен детектив. Въпреки това склонността му да използва юмруци вместо думи може да се окаже главоболие за колегите му. От друга страна, Хан Сун Ми, чудесен профайлър, издържа изпита за адвокат на двадесет години, защитава докторат по криминална психология и получава ранг на старши инспектор. Тя е гений в разрешаването на студени случаи, мотивирана от лична тайна. Когато тези двама изключителни професионалисти се сблъскват със сериен убиец, чиито способности надхвърлят собствените им, се разгръща вълнуваща битка.
А ако става въпрос са роботи , пред време ми хареса този Are You Human Too? Възможно е вече да сте го гледали.

Последна редакция: пт, 15 дек 2023, 18:02 от Danifin1

# 694
  • България
  • Мнения: 6 300
Някой гледа ли I'm Not a Robot? В първи епизод ,когато роботката се представи на ГГ :"Аз съм Aji 3 и съм робот".
Стана ми смешно,защото си помислих : Аз съм bb6 и не съм робот Joy Сама съм си виновна.
Ех,не минаха без тоалетните истории, голям хумор. Малко взе да ми доскучава.
Даже помня за какво ставаше дума и съм му писала 10 от 10.
Този актьор Yoo Seung Ho ми хареса в  Memorist интересна история.
Скрит текст:
Донг Бек притежава необикновена дарба - способността да прониква в спомените на хората, до които се докосва. Забележителният му талант, поразителният му външен вид и безкомпромисният му подход го превръщат в световноизвестен детектив. Въпреки това склонността му да използва юмруци вместо думи може да се окаже главоболие за колегите му. От друга страна, Хан Сун Ми, чудесен профайлър, издържа изпита за адвокат на двадесет години, защитава докторат по криминална психология и получава ранг на старши инспектор. Тя е гений в разрешаването на студени случаи, мотивирана от лична тайна. Когато тези двама изключителни професионалисти се сблъскват със сериен убиец, чиито способности надхвърлят собствените им, се разгръща вълнуваща битка.
А ако става въпрос са роботи , пред време ми хареса този Are You Human Too? Възможно е вече да сте го гледали.
На първия 10 ка, на втория 8.5.
И после твърдя, че съм фен на китайските сериали Joy.

# 695
  • Мнения: 1 857
Цитат
На първия 10 ка, на втория 8.5.
И после твърдя, че съм фен на китайските сериали Joy.]
 SatisfiedSatisfiedSatisfied
Значи, почваш  да твърдиш, като мен, азиатски - така всичките са в кюпа LaughingLaughingLaughingLaughing

# 696
  • България
  • Мнения: 6 300
Не става, гледам само китайски и корейски. Grinning

# 697
  • Мнения: 1 857
Цитат
Не става, гледам само китайски и корейски. Grinning
Smile  SmileНе се заричай, че току виж си включила към тях и японските и така ....... SmileLaughingSmileSmile То и аз навремето започнах само с китайски, а сега  и другите LaughingLaughingLaughingLaughing

# 698
  • България
  • Мнения: 6 300
Пробвала съм преди много време японски, сравнително скоро пак гледах някакви, но не са за мен.
Там беше грешката на дъщеря ми, тя гледа от ученичка японски и съвременни корейски.
Ако ми беше пуснала някоя вуксия, отдавна щях да премина на този фронт поне частично.
Все пак до преди 10 на години западните сериали си бяха съвсем прилични, исторически достоверни и неполиткоректни.

# 699
  • Мнения: 36 953
И аз го харесах I'm Not a Robot, само дето беше по-романтичен, отколкото предпочитам по принцип. Simple Smile

 

# 700
# 701
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 827
Започнах Only For Love, на 7ми епизод съм. Голяма скука. Само за някви компании, инвестиране, придобиване, ... Не ми допада дотук. Ще стане ли по-интересно? Някакво действие, драма ще има ли?
Аз го зарязах на 13ти епизод, и това при положение, че много харесвам актрисата в главната роля, Бай Лу.

Някой гледа ли I'm Not a Robot? В първи епизод ,когато роботката се представи на ГГ :"Аз съм Aji 3 и съм робот".
Стана ми смешно,защото си помислих : Аз съм bb6 и не съм робот Joy Сама съм си виновна.
Ех,не минаха без тоалетните истории, голям хумор. Малко взе да ми доскучава.

Роца,ето един миникроасан
**********************
Същото май не мога да твърдя за Kim Young-Dae. В момента го гледам в два сериала:
************************
 Направи ми впечатление това носле:
Кроасанчо сладък! Heart Eyes
Ким Йон Де ми се видя разхубавен в Moon In the Day (2023) и в Sh**ting Stars (2022) в сравнение с първия сериал, в който го гледах, Extraordinary You (2019). Ама там беше в компанията на кроасанчо Роуон и друг от младежките ми симпатии, И Дже Ук, та изобщо не го отразих. Май си е пипнал леко носа Wink.
"Аз не съм робот" го гледах преди време. Не е сред любимите ми сериали.
Yoo Seung Ho много повече ми хареса в Memorist, за който стана въпрос по-горе.

И после твърдя, че съм фен на китайските сериали Joy.
Моарейн, аз още миналата година ти казвах:

ама ти се дърпаш Joy

Данифин, не съм доволна от календара Stuck Out Tongue Winking Eye - моят месец е за Ан Бо Хьон, когото не харесвам особено. Защо не съм родена януари, март, април, август или декември? Joy

# 702
  • България
  • Мнения: 6 300
Няма начин.
При тия гледки в Lost You Forever (2023), направо не знам.


# 703
  • Мнения: 1 857
За добро утро, моето рокерско сърце се радва на такива изпълнения
Thunderstruck - AC/DC  
The Eagles - Hotel California
Sweet Child O’Mine
хайде и малко поп музика в азиатски стил
Beat It  
Smooth Criminal

Последна редакция: сб, 16 дек 2023, 09:40 от Danifin1

# 704
  • София
  • Мнения: 669
Ох, направо не трябваше да влизам в темата - толкова сериали съм си добавила в списъка от последните постове (особено на МоарейнД), че се чудя вече кога да намеря време за всички, а лошото е, че като почна нещо и не мога да го оставя. Изгледах And the winner is love за два дена, днес започвам Beauty of Resilience (2023).

Общи условия

Активация на акаунт