Ямбол(13) - дали ни е фатална или за късмет?

  • 13 312
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 983
Честит рожден ден на Боби!!!



Почивай в мир, мила Иви!!!


За срещата аз съм твърдо За, претенции за място нямам, само ще е хубаво да е по-тихо, да не е някоя чалгаджийска кръчка, че не ги понасям Wink

А относно сметките за тока, за декември платихме 80лв., за януари 120лв., за февруари още не знам, страх ме е да отида да го платя Close отопляваме се с климатици, бойлер, който работи нон-стоп, хладилник, фризер. Готвя на газов котлон и от време на време включвам фурната.

# 226
благодяря за идейките!Определено ми бяхте мноооого полезни...А за тоя пуст ток...ние нямаме климатик,отопляме се с маслен радиатор (уж с терморегулатор, уж икономи4ен), готвя на ток и също болера е нон-стоп..ама сега започнах да го пускам само на нощна..ама все пак вижда ли ви се подозрително 4е Я-и имах 115 а Ф-и -dobble???!!(230) дали надписват ..а и жарианта да си провериш електромера май не е от най-лесните....ох заболя ме главата...тъкмо щях да си взимам нов матрак Sad

# 227
  • Мнения: 61
ъъъ, абе за сметките за ток - януари и февруари си е нормално да има колизии, тъй като го засичат прекалено рано през януари месец и след това малко по - късно през февруари. За това януари да кажем сте платили 100 лв. а февруари 160 лв - примерно.

За срещата!
Така, предлагам 24 Март 2007 година да направим една среща на ямболското бе-ге-маммммамияяяхирагоуагейн Simple Smile Предлагам тази дата защото повечето ( или май всичките ) събота им е удобно да излязат. Ако не е, казвайте, ше мисля друго датъ. Преееееедлагамммм, да си запазим маса на Ностос този път, но идеята за други заведения винаги е добре дошла, има време Simple Smile
Ако не бъркам, да считам ли за сигурни следните 'орица които ще дойдат.
Аз ( ако може разбира се )
Деница ( ScreamingMamma )
Ивелина ( ин дис момент no`name )
Лиляна ( Lilqna )
Краси ( ин дис момент Eis )
Диана К ( нали не бъркам ?! )
Rouz ( не знам как се казва за което моля да не бъда бит ... много ... на срещата ... моля ... и само не по главата щот ше следвам паталогия че мъ влече касаплъка Simple Smile )
Деница ( Deni@ - обмисля все още, ама предполагам ше направят таен съюз със ScreamingMamma, за да ме напият и после да кажат че съм виждал 2 Деници вечерта и ще дойде )

  bouquet

ако има други, нека си кажат до петък, да се види колко хора ще сме и да запазя маса + столчета у заведението в което ще бъдем.
Ако не щете да пишете тук или в последния момент се разбере, мога да дам за координати - телефон, icq и email.

# 228
  • Мнения: 135
Здравейте,
хубаво ни е сметнал dope_hat,добре го е измислил.Аз ще преговарям с мъжо(дали ще гледа детето) и ще се разбере в края на седмицата дали ще идвам.Иначе съм ЗА,нали знаете  newsm53
Приятна вечер,ей този вожд бе много приказлив,гледай как ни светна темичката  bowuu

# 229
  • Мнения: 3 537
В събота етърва ми има рожден ден,но за сега не ни е поканила.Ако ни покани обаче,ще наминем с мъжо за малко да ви видим и после ще отидем на р.д. Wink

# 230
  • Мнения: 983
Аз съм Росица, вожде, аййй шъ тъ пожаля, няма да та бия много, щом шъ следваш Joy
Ностоса ми харесва като идея, и пиците са им много хубави, аз съм За Peace

# 231
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро!
И аз потвърждавам засега! Само да не би мъжото да има някакви други планове, но предполагам, че ще се съвместим, има и баби, все пак.

Aristideva, как мина прощъпулникът, любопитна съм какъв предмет си е избрала пЛинцеската? За срещата не се ослушвай, а се включвай в списъка на вожда. Няма страшно - той е добричък, особено след втората бира  Wink

Лека седмица!  bouquet

# 232
  • Мнения: 135
Добро утро!!
Е сладурани, накарахте ме да усмихна още рано сутрин(е не е много рано,ама..) И слънчице си пече...  Nature Sunny
Пожелавам ви една слънчева седмица....  bouquet
Aristideva казвай,казвай....  Hug

# 233
Хвана количка-мерцедес!! не се учудвам штото и мене ме влече а и баща и е мноо добър шофьор..(моя татко едно  време ме нау4и още на 6-7 год да карам жигулката с 3-4 възглавници под дупето)  Joy а за сре6тата ....идва ми се много ама зависи от мъжа дали ще гледа детето...ама ще направя възможното да дойда

# 234
  • Мнения: 9
Хвана количка-мерцедес!! не се учудвам штото и мене ме влече а и баща и е мноо добър шофьор..(моя татко едно  време ме нау4и още на 6-7 год да карам жигулката с 3-4 възглавници под дупето)  Joy а за сре6тата ....идва ми се много ама зависи от мъжа дали ще гледа детето...ама ще направя възможното да дойда

Много умни днешните деца, Дебора хвана GSM на нейната пристъпулка.   newsm44
Добро утро!!
Е сладурани, накарахте ме да усмихна още рано сутрин(е не е много рано,ама..) И слънчице си пече...  Nature Sunny
Пожелавам ви една слънчева седмица....  bouquet
Aristideva казвай,казвай....  Hug
Защо не ни се сбъдна слънчевата седмица??? Sad

# 235
  • Мнения: 983
Ето малко снимки от нас http://foto.bg/showgallery.php?cat=3374

 

# 236
Rouz, тя госпожицата е готова за фотомодел май,а?

# 237
  • Мнения: 983
Оооооооо, Благодаря Аристидева Hug

# 238
  • Мнения: 61
Е се до утре, най - късно петък сутрин, чакам от всяка една от вас бутилка бира ... шегувам се, очаквам конкретно дъл' ше дойде за да може да се разберем колко човека сме и да се запази маса в някое заведение. А също така очаквам и конкретно в койо кръчме да се наврем ?! Simple Smile
На мен вариантите ми се изчерпват до Ностос, Китайски ресторант, Болта ( р-т България ) и туй то ...

# 239
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте.
Записвам се за срещата. За мястото нямам претенции, Ностос е добре, абе където и да е, то не че имаме голям избор.
Официално съм предупредила мъж ми, че в събота, ще е детегледачка, само да не се отметнете, че ...

Лека вечер!

Уф, щях да забравя:
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!!!

Общи условия

Активация на акаунт