💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 121 306
  • 3 110
  •   1
Отговори
# 3 045
  • София
  • Мнения: 11 721
Все пак имат и водни битки, колкото и да е гадна косата след море, маха мазното. Според мен се поливат понякога и с водата, която им е дадена за пиене.

# 3 046
  • Sofia
  • Мнения: 3 855
Далеч съм от мисълта, че ги държат изцяло без храна, жадни знам, че не са. Но един банан или една консерва на два дни са крайно недостатъчни и нездравословни за неактивен човек, камо ли за участник в тежки битки под палещото слънце. Никой няма право да си играе с живота и здравето на което и да е човешко същество, било то и доброволен участник. Като си почнал да повдигаш завесата, интересно ми е, как се справят с окосмяването, след три седмици на реката или чистилището? Тези, които се боядисваме знаем, че само след седмица корените ти прорастват, което не виждам при русото Вики, например.

Последна редакция: нд, 24 сеп 2023, 23:29 от Crystal_Noir

# 3 047
  • Мнения: 5 479
Не е съвсем по темата, но втора седмица много добро шоу на Рачков. Браво!

# 3 048
  • Мнения: 4 684
Не е съвсем по темата, но втора седмица много добро шоу на Рачков. Браво!
И аз го гледам Grinning

Почти по темата е - Йордан Йовчев участва Joy

Христо Стоичков е железен Grinning

# 3 049
  • София
  • Мнения: 7 170
Дразнещото в случая с храната и условията е това, че се опитват всячески да ни убедят и втълпят как гладуват и не се къпят със седмици...Сори, ама сте неубедителни..

# 3 050
  • Мнения: 27
Далеч съм от мисълта, че ги държат изцяло без храна, жадни знам, че не са. Но един банан или една консерва на два дни са крайно недостатъчни и нездравословни за неактивен човек, камо ли за участник в тежки битки под палещото слънце. Никой няма право да си играе с живота и здравето на което и да е човешко същество, било то и доброволен участник. Като си почнал да повдигащ завесата, интересно ми е, как се справят с окосмяването, след три седмици на реката или чистилището? Тези, които се боядисваме знаем, че само след седмицата корените ти прорастват, което не виждам при русото Вики, например.
Е, хайде стига само сте ги жалила, те са пълнолетни хора взели сами решение да участват. Ако толкова ви възмущава шоуто просто не го гледайте. То ако е толкова зле няма и хора, които са били и знаят за какво става реч да искат пак да са вътре

# 3 051
  • Sofia
  • Мнения: 3 855
Никого не жаля, изказвам мнение, забранено ли е? На Вас, като не Ви харесва подминете поста, не е трудно!

# 3 052
  • Мнения: 4 532
Аз пак казвам. Всички уж отслабнали с по 10кг, а като идат на резиденция и си извадят дрехите от куфарите, всичко им става.
Сори, ама не сме толкова глупави. На мен за 3кг разлика ми стоят панталоните като торба и почти падат. Вики като сложи късите гащи си и бяха впити и секси.
Не казвам, че не са с ограничени хранителни ресурси, но не е чак толкова драматично.

# 3 053
  • Мнения: 1 710
Боже, колко сте наблюдателни.Значи аз съм любимия зрител-шаран.Зяпам си там, съжалявам ги, преживявам им проблемите...Много съм зле.

За двигателната култура на децата е точно така.Моята дъщеря тренира и мога да ви кажа, че на съвсем друго ниво е издръжливостта.Въобще не мога да я сравня с едно дете дето седи по цял ден на компютъра.

# 3 054
  • Мнения: 720
Няма как да не се къпят, то какво ще стане най-млако с тия д***та.

# 3 055
  • София
  • Мнения: 7 893
Не знам защо още се занимаваме с разни битовизми.
Ясно е, че са им подсигурени елементарните хигиенни нужди и храна колкото да не изгинат.

# 3 056
  • На Изток от Рая
  • Мнения: 695
Е, то е ясно, че поне за жените някаква елементарна хигиена има. Все на някоя ще ѝ дойде цикъла, няма как да не им осигуряват нещо. А повечето сигурно ходят на лазерна епилация.

# 3 057
  • Мнения: 2 083
Благодаря на всички гласували за епизодите!

Имайте предвид че пропуснат отговор означава нула точки, тоест най-ниският възможен отговор.
След изпращането, всеки може да види не само колко средно е дал, но и на всеки отговор
 - ако е прескочен въпрос се вижда, че са влезли нула точки.
За неутрален отговор давайте средното - (3 точки).


Предвид на всичките ми критики, аз няма как да съм човек на шоуто,
така, че не агитирам за повече точки, а за по-реалистична оценка.
Тези анкети са си за нас.

Обновената графика с висока резолюция ще излезе с новата тема.
Последният епизод е най-лошият за седмицата.
Ето едно малко превю.

 

Последна редакция: нд, 24 сеп 2023, 23:00 от Soney

# 3 058
  • Мнения: 2 214
Вики що лъже така? Сигурно продукцията ги подучва така. З седмици без никаква храна и не можеш въобще да се изправиш.
Те пък се изкараха супер човеци.
Защо се излага така? Тъпичко е Викито.

# 3 059
  • Варна
  • Мнения: 10 707
Слабо казано тъпичко.

Общи условия

Активация на акаунт