🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 3 (19.09 - 03.10) 🐄

  • 33 072
  • 793
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 171
Баща му е сириец, майка му - туркиня. Но го представят като българин, който обожава родината. Това казват във визитката му.
Не бях забелязяла откъде е. Изписали са "Дулово - Ню Йорк - Варна". Защото бил живял живял 7 години в Америка (в някакво мазе?). И хайдееееее - от Ню Йорк е.
Тия от продукцията са някакви гении, просто. Simple Smile
Ех и ти мазе, мазе ама мазе в Ню йорк! Satisfied
Нюйоркчанин, почти толкова колкото и варненец. Космополитна личност, виж колко широко скроен, какви напреднечави възгледи има. Satisfied

# 721
  • Мнения: 5 882
В негова защита наемите в Ню Йорк са безумни.

# 722
  • София
  • Мнения: 15 282
Да. Но малцина живеят в мазета. А пък ако са живели известно време в нюйоркско мазе, пък силите им не са стигнали и са се прибрали в България - не ми звучи сериозно да се правят на нюйоркчани. Освен ако не е било някакво манхатънско, по-лъскавко, ама нещо се съмнявам, че Кенановото е било точно там.

# 723
  • Вестерос
  • Мнения: 38 380
Фермери от различни сезони са се събрали
Виждам Павел от настоящия сезон
 
Скрит текст:
Това при Андрей от Фермата 6 ли е? Виждам Лора, Боби, Пламен, Мартина от от фермата 7.
И като че ли Живка?
Не е Живка, а Елена от миналата година. ДО Хепи Ванче е Маргарита от сезон 4.

# 724
  • USA
  • Мнения: 7 369
В негова защита наемите в Ню Йорк са безумни.

Глупости.
Има наеми за всеки джоб.
Сега,ако искаш гледка към Сентрал парк,естествено,че цените ще са безумни.
Това за мазетата след 7г живот въобще не ми се вярва.Хората без пари в джоба още на първата година си стъпват на краката,а какво остава за след 7.
Това във визитката му ли е казано? Ако да - не го вярвайте.Визитките са толкова измислени,само за сензации за зрителите.

# 725
  • София
  • Мнения: 27 368
Петър кърти, хаха 😀

# 726
  • Мнения: 3 164
Чичовски хумор, мен да питаш. 😅

# 727
  • Мнения: 5 882
Чичовски профил. Pepe_the_dog. 😂😂😂

# 728
  • България
  • Мнения: 1 313
Кенан какъв е прост! Издава си стратегията пред Елбетица вместо да ги остави да гадаят. Андрей и Сергей ще помлетат Канатица от раз.
Нанси доста сглупи с това скачане отвисоко и усукване на коляното. Дано вече се е възстановила, че такива травми могат да се влачат цял живот.

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 22:21 от ferencliszt

# 729
  • Мнения: 2 686
Аз влача такава травма година и половина... Кошмарно беше! Същото посукване при падане на хлъзгавите стълби в басейн.
Предполагам, че Нанси няма да се върне в играта.

# 730
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Как грозно обидиха Теди с интерпретацията, че кютюк означава едра жена балканджийка?!
Това самият Кенан го каза, те го повториха после, но интерпретацията не е тяхна.

ferencliszt, реално според една мъдра мисъл "не името прави човека, човекът прави името", та ми е ясно защо не ти харесва. Но пък как го определи като грозно, при положение, че даже не знаеш произхода му, какво ли остава за значението му? (впрочем, малко трудно открих, но арабското име Кенан означава "колчан със стрели").

На снимката, която Diavolo показа (в посока обратна на часовниковата стрелка), са: Боби (сезони 6 и Sunglasses, Павел (с.9), Ангел (с.6 и 8 ), Сашо (с.4), Елена (с.Sunglasses, Моника (с.9), Мирела (с.8 ), Лора (с.7), Пламен (с.7), Боби Гостев (с.7), Мартина (с.7), Маргарита (с.4) и Хепи Ванче (с.6 и Sunglasses.

И според мен Нанси няма да се върне, за жалост.

# 731
  • България
  • Мнения: 1 313
кенан и хорхето как грозно се смяха, докато Борис преминаваше по трасето - ужасно неприятни Ганьовци. иванка е пълна подигравка за участник, тази жена няма никакъв мозък, култура, самооценка. На тримата им е време да си ходят! Ако кенан и хорхе с тумбаците си трябваше да минат по същия терен, щеше да се мотат повече от Боби, определено.

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 22:57 от ferencliszt

# 732
  • Мнения: 2 171
кенан и хорхето как грозно се смяха, докато Борис преминаваше по трасето - ужасно неприятни Ганьовци. иванка е пълна подигравка с учасник, тази жена няма никакъв мозък, култура, самооценка. На тримата им е време да си ходят!
Тези тримата въобще не е трябвало да влизат.

# 733
  • България
  • Мнения: 1 313
И аз ще направя една класация като Дяволо спрямо това кой участник харесвам и кой не:
++
Жоро Дуан, Борис
+
Георги С. от Елбетица, Мартина (ще ми се да я дават повечко), Теди, Емилия, Иван, Андрей, Коко

неутрално: Валерия, Лилия, Линда, Павел, Нанси, Сергей
-
Ния (не ми е достатъчно интересна и нещо в лицето и изражението ѝ ми е силно антипатично, тук бих добавила и Моника, абсолютно идентични образи бяха), баба Дешка, Петър
--
кенан, иванка, Станислав, хорхе

# 734
  • Мнения: 3 119
Очаквам Нанси изобщо да не се върне за съжаление. И това означава че Иванка ще не ще бъде на арената, защото тя , Лили и Теодора остават, ако Нанси не се върне. Няма да се учудя продукцията да накаря една от Елбетица да отиде в отбора на червените.

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 23:03 от itshristina

Общи условия

Активация на акаунт