🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 3 (19.09 - 03.10) 🐄

  • 33 063
  • 793
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Защо са качени върху гредите? Колко тъпо, да се нарежат...
Тая игра е класика за Фермата. А как ще се нарежат изобщо не разбрах.

# 76
  • Мнения: 5 879
Кога ще вкарат още хора?

# 77
  • Мнения: 602
И на мен, даже супер се изненадах от този любовен сюжет, някак не ми дойде естествено 😅

# 78
  • Мнения: 3 118
Могат да се борят за Златна Малинка. 😄

# 79
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 202
Ако баба ти Дешка дойде сутринта да ме събуди по този начин, ще трябва да ме изгонят извънредно от предаването.
Както и предполагах - любовната история на Пешо и Минка е ден до пладне. Голяма простотия, започва да замирисва на Сълзата и Валерия... 🙄

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Тя Минка не знае сърби ли я,боли ли я.

Като гледам сюжета,май повече ще ви чета.Гледането остава отвреме навреме,за фон.

# 81
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 202
Точно така - тя и Валерия не знаеше и го държеше на кукичката цяло предаване, та отровиха сезона с тия протяжни, скучни и безсмислени разговори. А свалката на Пешо "9 години съм те чакал", е толкова евтина, че и баба Дешка няма да се върже на нея. 😂😂

# 82
  • София
  • Мнения: 27 358
Епизодите във вторник ми се очертават любимите този сезон. 🙂
Втори пореден вторнишки епизод, който ми хареса.
Няма битки и има много повече от ежедневието и взаимоотношенията им, което специално във Фермата ми е по-интересното в сравнение с битките. И така идваше дуелът в събота, който беше просто черешката на тортата, кулминацията. Сега уви това го няма за жалост.

Чаршията е ТОП като нововъведение и това разпределение на пендарите, 5+3+2 е много добро. Като това 2 накрая си е нещо класическо, типично за Фермата. Миналата седмица беше стригане на овца, сега разяне на гредите на противника (класика), а следващата седмица доене на крава (също класика). 😊
Втора поредна седмица Канатица печелят и пак с 6:4
Не мисля, че продукцията ей така им подарява победите. Ако искаха да ги бутат щяха да печелят с разлика, за да наваксват генералното изоставане, което не е малко (в момента е +12 пендара в полза на Елбетица). Просто са си по-сръчни и опитни според мен, което е нормално тъй като в Елбетица само Еми не стига. Там мъжете са се хванали за гушата за лидерството, но печелят игрите, защото физически са по-силни и комплексни като отбор.

Очаквана победа на Петър на гредите, но Иван ме изненада приятно. Мислех, че ще се представи по-зле. Само че е голям карък. Преди крампира, сега си поряза пръстите. Страх ме да не се осакати ако излезе на дуел. Не е спортен тип ама хич. Обаче много се подразних на Кенан как реагира, ''ама трябваше аз да изляза''. Ам че излез бре Кенане! Кой ти пречи? Или не посмя защото Петър е отсреща. И той и Жоро Петров ми клинчат. Сергей от Елбетица е същият. Поне засега това показва. А Петър може да е всякакъв, но излиза и поема отговорност, другите се крият.

Коко най-накрая взе нещата в свои ръце. Подкрепиха го. 2 седмици ще е лидер/капитан по отношение на стратегиите в игрите и върху това кой къде да играе. А Нанси ще е сивия кардинал. 😀😎 Желая им успех, но за тях ще е нещо като мисия невъзможна... Дано да успеят.

Мартина и Валерия напоследък хич не ги дават, жалко.

И сега за Петър и Моника. Ами на мен лично много ми хареса целия сегмент. Всичко беше направено като на сериал или филм. И двамата камерите ги обичат и дори да го играят за рейтинга за да стигнат по-далеч (а аз не го вярвам това) просто им се получава. Сега мога и да съм наивен и ще изкажа непопулярно мнение, но според мен има искра, има взаимно привличане. И двамата са си влюбени сякаш.
Моника просто има травми от миналото които на този етап явно не иска да сподели и за това е толкова нерешителна и за това в главата и е Ад. Но Петър много хубави думи и каза. Точно каквото тя искаше да чуе, от което имаше нужда. Сега знам, че може да се каже, че е манипулатор от класа и играе. Ами не, не го играе според мен, а си го мисли наистина.
Моника 100% е хлътнала много здраво. В това се убедих когато сподели с Ния и Еми, че Петър не е мъжът за нея и децата и. И т.н. Точно обратното си мислеше тогава, обратното на тези думи. Поне според мен.
Петър също я харесва.
Като цяло много силни дни за Петър и ако продължава така в петък в новата ми класация ще изплува мощно и от минуса може да се озове на плюса чак. Ще видим.

Станислав все повече ме дразни. Той не е спирал деде... Много негативна личност. Енергиен вампир. И само ходи и шушу мушу с този и онзи. Груба грешка на Петър, че му протегна ръка първия път.

Петър или Сергей?
Мисля да има и такъв въпрос по-нататък в анкетите. Ясно е, че в отбора на Елбетица има две силни фигури, всяка действаща по своя си начин. Но общото между двете е, че и двете търсят контрола над отбора и крайната победа. Засега Петър е пред Сергей като бройка хора в евентуални коалиции.
Зад Петър твърдо са Георги Г, Моника, Ния и Еми. Това са общо 5 човека. Зад Сергей са Станислав (ама той е там от злоба срещу Петър, аз на такъв човек не бих разчитал) и Георги С. Евентуално и Валерия, но не е сигурно. Това са 3+1 човека.
Мартина, Присияна и Андрей ги виждам като индивидуални играчи повече и не се бутат нито при едните, нито при другите. Не че другите се бутат, такъв е изразът просто.

В Елбетица обаче има още двама много силни мъже, които засега стоят по в сянка, а единия е в перманентна такава... Визирам Жоро мълчаливеца и Андрей (той изобщо във Фермата ли е?). И двамата обаче са силни и неконфликтни и ей така лекичко в сянка, могат далеч да стигнат, докато Серго и Пепи да изгорят.

Завършвам с Ния, което също от епизод на епизод все повече ми харесва и  си е скрита лимонка със сериозен потенциал. Там се смях много с нея и Жорката. 😀😎
Ния е доста настъпателна ама с такива мъже като Георги това е начинът. Иначе никакъв шанс. Той е много свенлив просто.
Ния:
''Когато те видях за първи път те помислих за атлет. Преди да те помисля за поп...''
хахаха 😀
Жорката не казва нищо обаче. Мълчи си и само гледа и се усмихва.

Пак Ния към Жоро, ''Защо само мълчиш и гледаш така дълбоко''
Жоро: ''Смятам, че когато говоря по-малко, вероятността да кажа някоя глупост е по-малка''
Ния със себе си: ''Ох, този Жоро ще ме убие. Толкова е смотан горкичкия''

😀😂🤣

# 83
  • Мнения: 31
Кастът (от шишкави мъже) не е подходящ за битките този сезон. Или обратоното. От скука по време на дуелите се заглеждам по водещата "красавица." Но няма да коментирам какво си има и какво си няма, защото съм още нов тук.

# 84
  • Мнения: 842
Ако баба ти Дешка дойде сутринта да ме събуди по този начин, ще трябва да ме изгонят извънредно от предаването.
Както и предполагах - любовната история на Пешо и Минка е ден до пладне. Голяма простотия, започва да замирисва на Сълзата и Валерия... 🙄
А коя е Минка? Нов фермер ли има ? Може би момичето,което все пак се казва Моника?

# 85
  • Мнения: 2 642
Струва ми се, че Жоро не харесва толкова Ния, че да пламне бързо като при Пешо и Моника, колкото всъщност се кефи на вниманието и за сега толкова. А тя пък е доста агресивна, което не ми се нрави да гледам как го прави жена.

# 86
  • Мнения: 5 879
Може и да станат нещата, но по принцип мъжете не обичат така да им се слагат жените. Не, че жените обичат, де. 😁

# 87
  • Мнения: 805
Снощи беше интересно. Коко и Нанси са ми любимите "фермери". Изгледах с интерес театъра на Петър и Моника. Струва ми се , че има намеса тук от страна на продукцията, за да е заинтригуващо. Тази жена на 29 се държи като ученичка. Много ми дойде поезията на Петър, страшно фалшив опит за изразяване на чувства , ако има такива де. Ния постави на място този със шапката , много я харесах.

# 88
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Дяволо, голям си романтик Stuck Out Tongue Winking Eye Изобщо не хващам вяра на сапунката между Петър и Моника. Прилича ми на стратегически флирт и за двете страни.
Коко и Нанси и на мен са ми фаворити и дано да дръпнат малко и счупят каръка на този жалък отбор Канатица с по-добра стратегия и организация. Вярно е, че са малцинство там, но дано да успеят да се наложат някакси.

# 89
  • София
  • Мнения: 15 281
Петър е записвал “Не си отивай” през юни. Било му е още прясно-прясно в първите дни от предаването. И Моника захапа кукичката, горката. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт