Евентуална бременност и настинка???

  • 10 901
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 130
eimi26  това е успокоителна история.
И аз си казах, че по добре да се боря с Т.  за да съм добре, пък каквото има ще стане.

# 16
  • Мнения: 129
Ще ми кажете ли как се лекува хрема с преварена вода и сол,че и аз съм на същото дередже

# 17
  • Мнения: 566
Ще ми кажете ли как се лекува хрема с преварена вода и сол,че и аз съм на същото дередже
Преваряваш вода , малко да е около 2 пръста  в чашката.Вътре слагаш и чаена лъжичка сол.Аз съм го правила на око.Трябва само да изтине и с капкумер или ....аз използвах клечки за уши поставяш в нослето ..примерно по 2 капчици- както при обикновенните капки е. То започва леко да те штипка.
Успех дано се излекуваш бързо.

# 18
  • Мнения: 262
Момичета аз бях бременна в 6 г.с. когато ме тръшна грипа. Гинеколожката ми ми предписа да пия Фервекс - 3 пъти дневно и Неоангин за гърлото. Каза че нямало никакви проблеми. В края на бременността ми пак ме тръшна, то нали нямаш никаква имунна защита и пак пих същото. Е родих зраво и хубаво момченце без никакви поразии по него. Тъй че ако искате пробвайте че е по-добре по-бързо да оздравеете ако сте бременни, отколкото да си влачите болеста дълго време. Успех и дано сте бременни! Grinning

# 19
  • Мнения: 1 305
Bravo momi4eta temata e mnogo hubava
Az sym w syshtoto polozenie. Predi 2-3 dena bqh s temperatura i se 4udih dali da piq neshto ili ne i nakra pih paracetamol s vit. C i se zakrepih. Vizdam ne sym edinstvenata koqto se 4udi kakvo da pie. Na men trqbva da mi doide na 2.02 no se nadqvam da propusne  Praynig
Stiskam palci na vsi4ki da sme zdravi i skoro da vidim dvete 4erti4ki  Hug

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Момичета, а за Coldrex какво ще кажете? Аз с това прекъснах грипа. Дано не съм си навредила, ако се е получило нещо.

# 21
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Аз заня, че АСПИРИНЪТ е абсолютно противопоказен при бременност  Rolling Eyes и категорично трябва да се избягва. За АНАЛГИН - същото.
За сваляне на температура и без последствия за бебето - парацетамол и повечето парацетамоло-производни. С витамин С също трябва да се внимава и да не се пие в големи количества, защото не е безвреден за бебето.

Ето хубава статия по въпроса за бременността и лекарствата

Вариант за подсилване на имунната система, капки за нос и гаргара - препоръчвам ЦИТРОСЕПТ (разреден в съответните дози). Аз се наложи да го пробвам и имаше чудесен ефект.

Пожелавам ви да сте здрави и бременни!   bouquet

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 15:45 от Lioness

Общи условия

Активация на акаунт