Пиете ли алкохол по време на бременност?

  • 23 562
  • 361
  •   1
Отговори
# 315
не смея кафе да пия ,макар 4е съм с ниско кръвно камо ли алкохол .било то твърд или бира

# 316
  • Мнения: 296
Пия бира от време на време, но не прекалявам Peace

# 317
  • Мнения: 919
Не пиех алкохол, нито пък съм си позволявала цигари  Naughty

# 318
  • София
  • Мнения: 39 935
Преди 1вата ми бременност пиехме редовно с компанията - бира, водка... По време на бременността не съм пила, не ми се и пиеше. А след раждането сякаш с алкохола сме от две различни вселени. За първи път пихнах малко по-малко от 50гр уиски 7-8 месеца след раждането и ме подгони алкохолния глад Simple Smile А в момента и една бира е в състояние да ме повали. Само хабя спирта аз.

# 319
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Понякога пия по 20 гр. червено вино.
Червено вино може да се пие по чашка.

# 320
  • Мнения: 1 546
Пиех биричка... Wink

# 321
  • Мнения: 10 758
Сори за офф-а:
АнМари, честито Hug

# 322
  • Мнения: 1 898
не, достатъчно изследвания има по въпроса - дори и малкото количество е вредно за бебето, а същото важи и за кърмачето  Peace

# 323
  • Мнения: 8 999
Много рядко по половин чаша бяло вино /с много лед и газирана вода/.

# 324
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Посръбвах чат-пат по чаша бяло винце, рядко бира, на нова година 20 гр. Виски, че ми беше легнало на сърцето, ама хич не ми хареса.  Heart Eyes

# 325
  • София
  • Мнения: 3 787
Единствения алкохол,който съм пила,беше 2-3 глътки шампанско на Нова година Laughing

# 326
  • плевен
  • Мнения: 133
първите месеца нищо,защото ми беше лошо после рядко по- половин чашка бяло вино Heart Eyes

# 327
  • Мнения: 903
Категорично не съм пила никакъв алкохол даже и бира.

# 328
  • Мнения: 745
до 3 месец нищо.после по чаша червено вино от време на време.някое и друго мартини лятото или биричка.а докато кърмих нищо!!!

# 329
  • Мнения: 111
По 50 гр. вермут 2-3 пъти.Много обичам бира,но през бременноста ми ставаше гадно от нея. А когато кърмех си позволявах по 1 от време на време.

Общи условия

Активация на акаунт