какво става с мен???

  • 2 236
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 282
моля те прати ми номера и на лични. мерси

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 443
Освен кръвен тест за бременност да си направя...
Кръвния тест в такъв ранен етап нищо няма да покаже,казвам ти го от опит.Близо 10 дена след като съм забременла (тогава още не знаех това,но имах някакви надежди),си направих такъв-излезе отрицателен.Няма да ти казвам колко бях разочарована.Въпреки че бях обяснила всичко на лаборантката-че го правя по-рано и т.н.,тя отсече-не сте бременна!И благодарение на нея  пих 2 дена антибиотик,който е абсолютно противопоказен при бременност  #Cussing out Само се моля да не е станало нещо с бебата. Какво беше учудването ми,когато после ми закъсня и тестът беше положителен (виж лентичката ми под поста)Когато споделих после с лекарките,която ми установи бременността,тя ми каза,че кръвния тест не отчита толкова рано,т.е. трябва да има закъснение на цикъла.Така,че моят съвет е да изчакаш,колкото и трудно да ти е това.Освен това не искам да те отчайвам,но приридата си знае работата-в толкова ранна бременност (ако наистина я е имало),при едно увреждане на плода от високата температура или приетия антибиотик,може да завърши със спонтанен аборт като месечно неразположение и ти дори да не разбереш.Все пак нищо не се знае.Искам да ти пожелая успех и да се похвалиш скоро,дръж ни в течение.

# 17
  • Мнения: 2 757
Възможно е да си бременна, така че моментално спирай всички лекарства. Само парацетамол ако имаш много висока температура. И моята бременност започна с нещо като грип. Преди да дойде момента да се неразположа и не знаех. Пих аспирин. Но си помислих, че ако съм бременна ще навредя на бебето и спрях. Точно 1 ден след като трябваше да ми дойде и не ми дойде бях на гинеколког. Не забеляза нищо, каза че е рано да се види. След още 3 дена си направих тест и излезе положителен. Не бързай за доктор, защото е рано да установи бременността. Зареди се с тест за бременност и примерно 3 дни след датата когато трябва да ти дойде и не ти е дошло се тествай.
Но има и друг вариант - да имаш раничка на шийката - от нея се получава кървене преди мензис.

# 18
  • Мнения: 11 607
И все пак намери как да отидеш на лекар, че с тези лекарства, които изброяваш...

# 19
  • Мнения: 2 757
И все пак намери как да отидеш на лекар, че с тези лекарства, които изброяваш...
Какво може да направи лекаря след като вече ги е изгълтала? Най-много да и предпише аборт. Btw на сестра ми го бяха препоръчали горещо след подобни изпълнения. Но тя не направи и накрая си роди здраво бебе

# 20
  • Мнения: 511
Ако си съвсем в началото на бременността както казваш, яйцето няма все още никакъв контакт с твоя организъм, все още няма плацента която да ви свързва и зародиша се храни от яйцеклетката.Така,че не се притеснявай за лекарствата, макар че що за лекар ще изпише подобни чудеса newsm78
Говоря като абсолютен профан, само от обща култура.И на мен ми се случи да пия непозволено лекарство съвсем в началото и при мен теста беше отрицателен/ по точно 4те теста, само дигиталния ми показа ясно "pregnant"/
Притеснителното е течението.Отивай на лекар.

# 21
  • Мнения: 155
Здравей мила,
в началото на моята бременност имах същото течение - оскъдно и кафеникаво, но беше придружено с "менструални" болки, тогава не знаех 4е съм бременна. Осъмниха се за извънматочна бременност, понеже на видезона не видяха нищо...останах в болницатам но се оказа нормална бременност, но с риск от спонтанен аборт...лежах за задържане, биеха ми но шпа и се оправих. Аз също бях качила температура и пих на своя глава фервекс  Sick
Веднага отиди на лекар, може да е нормална бременност, може и да е извънматочна (не дай си Боже), но непременно отиди.

# 22
  • Мнения: 6 461
В твоя случай най-добре е да си  направиш преглед при лекар... Peace

# 23
  • Мнения: 282
Здравейте,

тази сутрин течението се превърна в менструално, но аз все пак отидох на лекар. Гледаха ме на ехограф и ми казаха , че това ми е нормалната менструация. те нищо извънредно няма. Аз все си мисля,че е имало бебе, но нищо. Другия месец възобновяваме опитите!!!

# 24
  • Мнения: 2 381
Здравей!Прочетох темата, но се въздържах от мнение.
Сега виждам, че си била на лекар вече.Успех с бебеправенето  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 273
Айде дано  скоро се похвалиш тук с най-хубавото нещо Hug

Общи условия

Активация на акаунт