Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 15

  • 89 453
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 920
Диме😍, а спомена ли случайно колко е чаровен Серкан?😉 😜
Засега се очертава хубава любовна история.
Този сезон съм изненадана, че са наблегнали на любовите.
Доволна съм. 😂

# 76
  • Мнения: 887
Пепелче Heartpulse аз по женени мъже не се заглеждам
Готин е пича, че и на погледи го докарва добре.

# 77
  • Мнения: 27 989
Идвам с Оспепителна  Усмивка от НЧ Heart EyesHeart EyesSmileNature Fire който си върши работата с любов и желание .

💫📸 Баръш Калъч "Щастлив съм, когато мога да намеря малко време и да се прибера от снимки по-рано. Работя доста усилено. Заснемането на сериал е интензивна и трудоемка работа. Надявам се, че ще работим също толкова интензивно до лятото. Снимките ни продължават 6 дни в седмицата, като един ден е почивен, въпреки всичко това е приятна умора, не се оплаквам, защото си върша работата с любов.”



Новият постер на ''Три сестри'' по канал Д


 Ново от близките аркадаши Арас и Енго


Пепелчеее:heart_eyes:  , оздравя ли , как си ?
 Имам да наваксвам на ДЧ казват  Хандето е по - добре от към игра . Бурак Дениз я защити от нападките. Какво да прави човека ..

рейта на новия епизод

Последна редакция: вт, 03 окт 2023, 14:43 от femmi2

# 78
  • Мнения: 7 920
Феми, 😍 не съм оздравяла напълно, но има надежда. 😂
Изгледах купища сериали, вече ги карам на озвучка, че вдигнах диоптър от субтитри. 😂
Днес "слушах" Хандето, 4 еп. и просто й свикнах на играта.
Наслаждавам се на красотата й поне. 😂
Пък и сериалът е интересен, а и Бурак си заслужава. 😂

Днес чакам някаква озвучка на Сапфир или Омер.

А утре трябваше да тръгна за Истанбул... 😢

# 79
  • Мнения: 1 840
Търся думи с които да опиша Баран, но не ми стигат
 Сериалът ни показва смисъла на истинското мъжество, а не мъжествеността, която се предлага на пазара, нежността, милостта, всеотдайна любов, красотата, и личността 
Дано в живота ни да има такъв човек, който се грижи всеотдайно, обича и дава, без да чака любов в замяна.



Хубав Баръш!!/да не забравя да си го похваля

# 80
  • Мнения: 27 989
Ебру Дестан се присъедини към актьорския състав на сериала “Cranberry Sherbet”, където ще играе любовницата на Рюзгар (Yigit Kirazci) Хелин, която ще стане съперница на Алев


Fox TV представи третия официален постер за новия сезон на сериала “Казвам се Фара''


 
Дали е още в Париж Чачи или се е върнал там са с мениджъра му така и не се разбра на разходка или по работа. Париж през есента е чок красив  и сега още повече Heart Eyes

 Официално от Нетфликс - Премиера на финалния сезон на Терзи от 3 - ти ноември . Най накрая ни зарадваха Stuck Out Tongue Winking Eye
Сбор от сезоните  има и ново към края на трейлъра
https://www.instagram.com/reel/Cx82qzkPrEa/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D
Превод
Винаги,когато се чувствате изгубени,питайте сърцето си.
 Пеями казва:
Ние няма да бягаме,ще платим цената,каквато и да е.
С теб се познаваме твърде добре Димитри.
Ще бъде или война,или мир.









Как да отлепиш Очи от този талант и съвършенство ! Nature Fire
Никой от двамата няма да отстъпи. Агапи му .Broken Heart  Есвет направи най добрите аркадаши от детството жестоки врагове. Unamused  С лъжа се намърда в дома му и скри самоличносста си като се представи за Фирузе. Можеше да потърси спасение  другаде или просто да му каже истината.
Как ме ядосват тия СЦ и Пеями с пресиления ашк:head_band: Поне да ми е симпатик колежката и това не е.  В някои сцени се справя добре. Това е трамплин за нея като непознато лице сега е по разпознаваема и участва в главни роли след Терзито.  

Пеями устиска и преживя много неща. Сама взе решението да се омъжи. Никой не й е опрял пистолет.
Дано няма трагедии на финала на там вървят нещата..

Последна редакция: чт, 05 окт 2023, 06:13 от femmi2

# 81
  • Мнения: 1 865
Таянч Айайдън се присъедини към “Див”.

# 82
  • Мнения: 7 920
Феми, 😍 😍 😍

# 83
  • Мнения: 27 989
Пепелче 😍🌹🌹
Нова фотосесия с НЧ.😍 До него Еврим Алася ли е не я познах с фотошопа.

Съжалявам за Истанбул че ти се провалиха плановете. Важното е да оздравееш.
За да те зарадвам обещавам тия дни да споделя от Охрид от архива.
Много е готино там заслужава си дългия път. Кипи живот и туристи от цял свят и в Скопие също. Езерото е като море чисто и красиво с истински лебеди:heart_eyes: хотела ни беше срещу него.  Наслушах се на всякакви езици.
Кухнята им е мешана от бг, сръбско и турско. Дори има отделен турски квартал и като се извият джамиите.. Албания е близо и може ако си за по дълго да идеш и на море.

# 84
  • Мнения: 7 920
Феми, 😍 любопитна съм (била съм на Охридското езеро преди 33 години 🙄) да видя снимки от днешна Македония.

🥰 🥰 🥰

# 85
  • Мнения: 887
Привет, момичета
За сметка на неуспешните летни сериали, вторите,третите и прочие сезони започнаха инфарктно.
И този новия Дивият , се очертава като тежка драма.
Семейството - нахвърля общи щрихи за 2-3 епизода напред. Слабичък им е рейтинга, но това е засега.
 През всичките години, когато хулеха Къванч, че бил манекен и т.н., аз не престанах да го харесвам и като външен вид и като актьор.  С неговата Перла залюбих комшийските сериали.
Онзи мафиотския Не понасям този свят така съм си го кръстила аз ме развлича чудесно - гледам екшъна, усмихвам се на хумора в него и ... го забравям. Изобщо не ме натоварва.
Предателството - зацикли и май ще пропусна 1-2 епизода.
Рибарчето изобщо не ми се гледа вече. Ще чета само в темата им.
Нещо и Сапфира може да изпадне от класацията ми.
На всички нови / есенни/ сериали им отпускам кредит на доверие и харесване най-много до 5- епизода, после кръц-кръц с ножичката и толкоз.

# 86
  • Мнения: 7 920
В Сапфир този Яман ме изнерви с тази негова агресия.
Направо ми идеше да му забия един в мутрата, оплескаха нещата с малкия, сега другите са му виновни.
Исках да гледам Илхан повече и ако може да не му омажат образа по-нататък, щото ще ги отсвиря. 😂

# 87
  • Мнения: 7 920
Добрютру!

Снощи заспах с Дивия, много ми харесва и да ми е за урок да не бъда толкова крайна.
Казах , че няма да гледам тъжни сериали, а след 2 епизод вече го чакам с нетърпение.
И аз като Яман Али постоянно се вглеждам в лицата на заподозрените и се питам- кой от семейството поръча отвличането?
Нещо ми убягна в един момент, но сякаш майката има брат, който е в немилост....?!
Предположения?

# 88
  • Мнения: 5 783
Да, Пеплче, има брат- лекар, един готин актьор ще бъде в ролята- Таянч Айдън. Поне засега впечатленията са, че е низвергнат, защо- не знаем.



Предположенията са, че той има отношение към отвличането. Най-вече се базират върху думите на вуйчото на Рюя, когато говореше по телефона и каза фавмилията Сойсалан. Аз обаче повече подозирам бащата- заедно с майката на Рюя. И без това явно са имали, а може и още да имат връзка. направили са някаква завера за пари, но нещо в плана не е проработило.
А иначе на появата на Таянч Айдън ще се зарадвам. Blush

# 89
  • Мнения: 747
Момичета, аз също много се зарибих по Дивия За една нощ изгледах 3 епизода Smile сега имам половината от 4ти епизод още да догледам Simple Smile Много ще е тъпо, ако бащата наистина е участвал в отвличането, макар че в първите епизоди именно него показаха като жесток човек и няма да се учудя, ако гласят за това. Disappointed

Общи условия

Активация на акаунт