Изневерих

  • 17 122
  • 263
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 11
ST87, сърби те и още как. Още повече позволяваш семеен приятел да се подиграва на мъжа ти пред теб, не можеш да го поставиш на място и даже това ти харесва - много!
Ако ще шаваш през пет квартала в шести, не под масата, докато мъжа ти е там.

Хайде сега си представи е разказал на останалите мъже каква си навитачка и само чака случай да те чукне. Тия неща с подобни хора не остават тайна.
Първо,не аз съм човека,който е поискал нещо.
А даденият човек,не се подиграва на жена си,така ли ?
Айде няма нужда,аз да съм виновната.
Ако съм била толкова навита,нещата досега да са се случили.

# 196
  • Мнения: 32 259
Твоето "не", предвид изказа тук, звучи закачливо и игриво – ела, Вълчо, изяж ме.
Играйкате си двамцата.

И аз съм на мнение, че я сърби и то много.
Даже и в първия и пост си личи.


Здравейте!
Попаднах в изключително странна ситуация.
Общ приятел,в даден момент и ситуация просто ми каза,че изпитва нещо към мен ,красива жена си,имаме страшно много общи неща,дай да го направим пък после ще го мислим - аз направо блокирах 😀
Нищо не се е случвало между нас,ако кажа,че не е красив и по някакъв начин не ме привлича ще излъжа.
И аз и той сме семейни,но от този разговор,който се състоя преди повече от месец,това не ми излиза от главата.
Имам чувството,че в един момент просто ще направим някоя глупост...

От ясно по-ясно е че искаш да си легнеш с него.
Ми лягай и приключвай.
Явно си от шавливите.
Сърби те, та пушек се вдига. Угаси огъня Joy

# 197
  • Мнения: 20 155
Виж, принципно не бива да ти пука кой какво ще каже и говори. Интриганти и клюкари бол. И винаги се намират покрай теб.
Изясни си за теб кое ти харесва – вижда се, че тези игрички те забавляват. Готова ли си да стигнеш по-далече, ако не и си знаеш границата – играйкай си, лошо няма. Все пак това са приятни емоции.

# 198
  • Мнения: 2 252
Ма стига сте завиждали значи...
От "не ми излиза от главата" до "не му излиза главата" има точно една ракия разстояние.

# 199
  • Мнения: 18 721
Поне три ракии. Една не стига.

# 200
  • Мнения: 32 259
Оф, като я  гледам една ракий и е достатъчна.

# 201
  • София
  • Мнения: 35 290
ST87, сърби те и още как. Още повече позволяваш семеен приятел да се подиграва на мъжа ти пред теб, не можеш да го поставиш на място и даже това ти харесва - много!
Ако ще шаваш през пет квартала в шести, не под масата, докато мъжа ти е там.

Хайде сега си представи е разказал на останалите мъже каква си навитачка и само чака случай да те чукне. Тия неща с подобни хора не остават тайна.
Първо,не аз съм човека,който е поискал нещо.
А даденият човек,не се подиграва на жена си,така ли ?
Айде няма нужда,аз да съм виновната.
Ако съм била толкова навита,нещата досега да са се случили.
Ти за твоето канче отговаряш, гледам даваш ма всеки да топѝ в него Laughing

# 202
  • Мнения: 1 110
На въпроса ти, дали се подиграва на съпругата си, да, подиграва се, но тебе това не те вълнува. Ти флиртуваш с него, щом продължава да пуска коментари във всеки един издебнат момент, значи вижда, че има шанс. И семейният ви приятел, от момента в който си е позволил да си повярва, че може да имате някаква афера и тръгнал с тази цел, вече не ви е бил семеен приятел. Не би си позволил подобно отношение към теб, ако е приятел на мъжа ти, вече е някакъв простак, който мисли с грешната глава и десет годишното ви приятелство за него няма значение. Готов е да ви закопае във всеки момент. Ако по принцип е и някакъв, който се мисли за големия сваляч и не пропуска бройка, жена му може и да знае и да го е приела, а мъжът ти? Ти не си просто следващата на този, поредната си

Последна редакция: чт, 07 мар 2024, 21:28 от vige

# 203
  • Мнения: 6 245
Мда, хем боли, хем сърби. Ама сърбежа е много мощен ми се струва. Както каза колегата тва не е много твърдо нйе, сигнал че ако продължава ще стане заварката.
Иначе решението е да го скастри, че ще направи мераците му публично достояние не само на мъжът и, а и на жена му и ще стане голямо мазало, ама не го прави щото ....сърби. Съветът да се изпраскат да и мине е най голямата грешка в случай, така хубаво ще се вкара във филма, че последствията ще и се видят чудо. Ама квото е, те хората не случайно да казали, че г***з глава затрива

# 204
  • Мнения: 20 155
Не е панацея скастрянето. Някои мъже това ги амбицира още повече.
От нея зависи докъде ще е играта. Той е на въдицата.

# 205
  • Sofia
  • Мнения: 15 593
Мацката не ми изглежда особено щастлива с мъжа си. Каква чест да му пази, какви 5 лева?! Явно си има причина.
Ако много ѝ се иска да пробва с другия, да стреля. Ама трябва да е готова и за сериозни последствия.

# 206
  • Мнения: 7 527
Не си го и помисляй със семеен приятел, освен ако нямаш капка акъл....
Скоро цялата компания ще се забавлява на твой гръб.

# 207
  • Мнения: 11
Така,публикацията ми беше единствено с цел да видя мнението на напълно непознати хора.
Благодаря за всяко едно,дори и не тези,които решиха,че едва ли не давам на всеки да го топне,когато си прецени. 🙂
Изневяра от моя страна досега никога те е имало и не мисля и да има.
Поне не на този етап и с този човек.
От тук нататък ще го оставя,да продължава да си говори неговите неща,защото наистина ми е интересно.
Някои беше написал в по горен коментар,че той е на въдицата,а тя е в мен.
Пожелавам всичко хубаво на всички Ви.
Лека вечер 🙂

# 208
  • София
  • Мнения: 35 290
Не я бутайте при семеен приятел, акъл трябва за тая работа.

# 209
  • Мнения: X
Здравейте!
Попаднах в изключително странна ситуация.
Общ приятел,в даден момент и ситуация просто ми каза,че изпитва нещо към мен ,красива жена си,имаме страшно много общи неща,дай да го направим пък после ще го мислим - аз направо блокирах 😀
Нищо не се е случвало между нас,ако кажа,че не е красив и по някакъв начин не ме привлича ще излъжа.
И аз и той сме семейни,но от този разговор,който се състоя преди повече от месец,това не ми излиза от главата.
Имам чувството,че в един момент просто ще направим някоя глупост...
Аз не направих глупостта и съжалявам за това, наистина в огромната част от случаите съжалението е за нещата, които не сме направили...

Общи условия

Активация на акаунт