СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района.

  • 10 752
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 644
Ами до нас в градинката  не съм видяла до сега наркомани-не и през деня???
"Св. Петър и Павел" -зна4и е то4но същата-там има и едно капан4е с маси4ки отвън.като е слън4ево-доста голяма градинка! Мак тя ще е удобна на вси4ки?

# 16
  • Мнения: 487
Привет и от нас с бебе Преслав!
Ние с Тоничка май сме съседки - аз съм във високите блокове на Зона Б19, точно срещу църквата на парка, познат още като Боримечката. Всъщност в първия висок блок до мостчето - така че в събота сме на линия!

Много се зарадвах като открих тази темичка, защото преди следях една друга за зоните точно, но май отдавна никой не е писал в нея.... Sad

Хайде ще се радваме да се запознаем! Ако правите нещо като среща, пишете и на лични, че не успявам да влизам всеки ден във форума!  Hug

# 17
  • Мнения: 342
boriva- Ama nie moge da sme se zasi4ali  ve4e..znae6 li. Az kato e toplo hodi v gradinkata na detskata kuhnqta poznata li ti e......? (kato mine6 mos4eto otsre6ta).

# 18
  • Мнения: 342
Моми4ета времето няма да отива на по ло6о а напротив....та да ви питам....Искате ли да се видим тая седмица?  Само предложете къде.....На мен ли4но тук о/о МОЛА ми е най добре,но 6те се съобразя и с вас разбира се. Айде мацки 4акам отговор...... newsm74

# 19
  • Мнения: 487
аз принципно съм на работа през седмицата, така че мен ме бройте само за събота и неделя... но иначе съм на линия... Тони, около МОЛа къде можем да се разходим? По-добре в нашите паркове на К. Величков - или Петъри Павел, или на Св. Троица....Поне са големи и има много пейки, алеи и т.н.

# 20
  • Мнения: 342
Да..около МОЛА няма много хубави градинки за разхогдане.Ако искате дайте място за първа среща  bigdance2...в събота примерно пък после ще се разберем.........

# 21
  • Мнения: 342
честит празник-С пожелания да сте мнго щастливи,харесвани от любимия мъж и влюбени жени.

# 22
  • Мнения: 342
Какво стана..? Къде изчезнахте всички...? Thinking Ок .....няма да се виждаме сега....айде...  newsm34  Много сте несериозни ей....... lovekiss

# 23
  • Мнения: 487
ние от събота сме болни Sad
с 39, кашлица и всички екстри... та не сме много за срещи... иначе сме сериозни - гаранция  Peace
само да оздравеем и сме налице

# 24
  • Мнения: 487
Ние продължаваме да сме болни.... Sad
А тук май никой не влиза...

# 25
  • Мнения: 99
Здравейте мамчета,
аз малко позачезнах, но ето ме отново:)
Имах малко проблеми с бремеността, прокървих и се наложи да полежа 15 дни в болницата. Но вече сме добре и аз и бебчо и продължавам да си бременея. Все още живея далеч от вас, но се надявам напролет вече да се преместя. Ще живея на гърба на Била, почти съседки с пепеляшка Simple Smile
До скоро мамчета и хубави дни ви желая и да ви слушкат много бебчетата Simple Smile

# 26
  • Мнения: 99
mama toni ами термина ми е на 28.09, но кога ще се роди.... ще видим Simple Smile

# 27
  • Мнения: 644
Привет,мами;)!
Ние ве4е сме си в къщи и е голяма лудница....и смрад! Crazy Бях забравила ,как миришат бебешките акита Joy...
Айде,като се оправи времето  и ние тръгваме на разходки и ще се вклю4а в срещите ви активно!
Катрин,хайде,местете се,то пролетта ве4е 4ука на вратата-малко остана! Ще се радвам да си "дружиме" - тамън при лошо време ще отска4аш до нас за по кафенце  Laughing!

# 28
  • Мнения: 342
Аз сум тук и ви чакам да се съберем!
katrin7-Радеам се ,че при теб всичко е наред вече.Ти май горе долу о/о нашия термин се движиш.
pepeliashka-Браво бе.......а ние на кафе beer  newsm78  Joy

# 29
  • Мнения: 644
Никакъв проблем - само решавате - и идвате,къв е проблема???

Общи условия

Активация на акаунт