Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 13

  • 42 149
  • 751
  •   2
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 257
Вдигнаха цените на Спидито и са си ги калкулирали вътре

# 76
  • Мнения: 4 284
Довечера нова колекция, а вчера тъкмо изпратих една рокля за замяна на размер, която стоеше от доста време.
Да видим какво ще пуснат.

# 77
  • Мнения: 665
И мен ме бомбандираха с мейл и смс. Купих си всичко вече. та ако е нещо мноооого мнооого хубаво и ново, чак тогава мисля да поръчвам (и ако е с няква по-таз-годишна-доставка)

# 78
  • Мнения: 4 284
За доставката не са обещали! Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 79
  • Мнения: 2 935
Супер , все ще има хубави неща . Дано не е към 11 ч

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 257
Аз днес точно си пуснах нещата за връщане. Направи ми впечатление, че в мейла пише "първа порция" 🙄🙄🙄

# 81
  • Мнения: 1 405
Както винаги новата колекция се очаква след 10ч. 😂

# 82
  • Мнения: 4 284
Пише ли някъде за часа?

# 83
  • Мнения: 392
Е, дами, какво мислите?

# 84
  • Мнения: 2 935
Aз харесах 3/4 неща , стига толкова .
Като цяло не е зле , но не е кой знае какво .
Мечета , мечета , принта шарения съм го виждала , имитация на LV някаква правят .
Липсват аксесоари и обувки.

# 85
  • Мнения: 665
Баси, имам дежа-вю… Все едно гледам едни и същи неща, само че в нов принт. Ако видите няколко коментара назад, може да се каже, че съм ясновидка. Записвания за гледане на карти - на лично 😂 Мога да хвърлям и боб, магическа топка нямам, ама май няма и да ми е нужна, от сега мога да кажа какво друго ще има в “новата” колекция 🤦🏼♀ А, извинявам се, chick catalys ризата-рокля е изцяло нов модел, явно сайта е сринат и не ми излизат всички нови 😂 И все пак, с всяка следваща колекция тотално ме губят.

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 22:45 от posh95

# 86
  • Мнения: 257
Да те всичките колекции са взети от световни такива ,които ги изкарват още
лятото и са направени леки изменения.Ами нямаме творци авторски в България

# 87
  • София
  • Мнения: 1 123
Добре, че си напазарувах няколко страхотни рокли от Авин. 😀

Иначе какво друго да кажа… Едни и същи модели, познати до втръсване. Новото в зимната колекция е принтът, поредна имитация на световен бранд и ново мече.

# 88
  • Мнения: 2 935
Е , но се изчерпват . Мечета вървят .
Повечето неща са ги снимали според мен миналата или по- миналата година . Фона е същия .

# 89
  • Мнения: 665
Добре, че си напазарувах няколко страхотни рокли от Авин. 😀

Иначе какво друго да кажа… Едни и същи модели, познати до втръсване. Новото в зимната колекция е принтът, поредна имитация на световен бранд и ново мече.

То и аз така направих. Тъкмо като писах за тази нова рокля-риза с полата, после виждам, че полата е отделен аксесоар. И се учудих, само 144лв, а то какво било 😁 И пуснали сега worth the wait полата, която се предполага, че е комплект с жилетката. Те вече жилетките са станали на бобчета, за кога тая пола…

Общи условия

Активация на акаунт