Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 13

  • 43 229
  • 751
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 528
Нищо не поръчах. Отделни неща в колекцията ми харесват, но нищо не ми харесва докрай. Например, това палто Star Entrance е с хубава кройка, но за връхна дреха не мога да възприема да е чак толкова пъстра. Блузите са хубави цветове и принтове, но вече си казах, че скоро поло блузи и блузи с 3/4 ръкави няма да купувам, имам предостатъчно.

Цветът на този пуловер много ми хареса, но мечето им този път ми изглежда много странно, като обезобразено:


А и дрехи с мечета вече имам повече, отколкото мога да износя. Grinning

# 91
  • Мнения: 271
О,да мечето изглежда като обезобразено .А полите от тея плетива се развисват  яко ,като седнеш два пъти .И дори и сега да са изчерпани ,след няколко дни ще ги има налични и ще  си се влачат година и повече налични

# 92
  • Мнения: 2 996
Изчерпаните модели са отново налични .
Иначе има хубави якета .

# 93
  • Мнения: 4 343
Тази пола онзи ден и вчера беше 84лв, е вече е 101лв, защото са пуснали екрю. Не се прави така.
https://alessa.bg/dreaming-of-you-pola-ot-pletivo-fuchsia#current_category=
Късата жилетчица към нея пък беше 93лв, вече е 110лв. Joy
Наталия, тази пола ли имаш предвид, че се развисва?

# 94
  • Мнения: 271
Не точно тази Krystall ,но имам няколко от плетиво техни и всичките ми се развисиха ,също и екипа спортния religion и коленете се очертаха и виснаха ,стана като торба ,не смея нищо от плетиво да взема освен пуловер ,загуба на пари .

# 95
  • Мнения: 2 996
За пролетната колекция вече сигурно съвсем нищо няма да поръчвам .
Очаквах по- хубави неща .

# 96
  • Мнения: 4 632
Аз този път се зарадвах чак, че пак има надписи и мечета, защото доста неща си харесах и добре, че имаше такива, че да ме откажат и да се спра на пет шест неща. Определено има 20% увеличение.

# 97
  • Мнения: 2 996
110 лв за пуловер са много .

# 98
  • Мнения: 1 427
Вие добре сте ги наредили тук, отказвате ме да поръчвам 😂 Харесах 3-4 неща но цените вече наистина са в небето. Хубаво е Sensual Secret Полото, но 100 лв. за тази абсолютно обикновена блуза май не бих дала. Има няколко хубави  поли, едната гледах, че е от вълна, но 150 лв. за къса поличка не ми се дават. Черната парка е хубава, само тази огромна, златна емблема разваля нещата, а и все още не ми се купува зимно яке. Ще изчакам да видя отзиви, но с тези цени трябва да се умопомрача, за да купя нещо 😂

# 99
  • София
  • Мнения: 1 800
Тези мечета освен грозни, са и ужасно инфантилни. Нелепо изглеждат на големи жени каквито са двете госпожи.

# 100
  • Мнения: 844
Аз харесах полото Sensual Secret в черно и екрю. Пише, че материята е памук и вискоза, което не ми се струва зле. Не е полиестер или акрил. Роклята от същия тип в екрю/бяло също е хубава.

# 101
  • Мнения: 4 343
Пуснаха и една черна рокля от плетиво, със златни копчета и дълъг ръкав, но после изчезна безследно от сайта. Цената й с морано беше 139лв.

# 102
  • Мнения: 844
Да, да. Същата я има в бяло (или екрю, не знам как се води), но черна не виждам. Вероятно скоро ще пуснат черната.

# 103
  • Мнения: 4 343
Аз много се чудих дали да я поръчам черната, беше наредена до тази черната с ръкава до лакътя и цепките отстрани. Докато разглеждам обаче изчезна, може пък да има и още цветове, екрюто ми се струва, че ще прозира.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 3 281
Аз, учудващо, взех няколко неща. Тая риза-рокля, но без полата към нея. Полата не ми хареса. Ще си я нося с клин и/или коланче. Синия пуловер с мечка взех, не ми харесва мечката, ама материята ми се стори падаща, хубава. Взех и панталона и блузата с къс ръкав от то принт urban нещо си. За панталона после малко размислих сякаш, защото не знам с каква връхна дреха ще го нося, а не искам да съм от глава до пети в принт.

Общи условия

Активация на акаунт