Пъзели 58 - World championship с нашите момичета!

  • 17 903
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 1 252
Най-накрая наредих пъзел не за време.

На пъзел манията ще участвам сигурно с детето.
А за маратона в Люксембург ще е голямо тичане. За 10ч колкото се може повече пъзели от 1000ч трябва да се наредят. Като мисля, че отбора може да е до 8-10 човека, но на масата може само 4-рима да редят едновременно.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2023, 18:36 от mimok_l

# 661
  • София, България
  • Мнения: 5 612
Миме, много готин пъзел!
Аз вече съм решила утре сутрин да отварям папката. В него има рамка на един от кръглите равенсбургери, но съм го започнала още юни месец като си идвах в София и вече не помня точно кой е. Joy

# 662
  • гр. София
  • Мнения: 1 606
Някой да е играл тази пъзел игра ?
https://www.ozone.bg/product/escape-room-the-game-puzzle-bg/

# 663
  • Мнения: 6 937
Голямо приключение ги очаква Евето и Мимок, това състезание сигурно ще е супер Heart
Моят мъж се засили и той да ме праща, но все някой трябваше да постъпи като отговорен възрастен Joy Не му е сега времето, уви.

Вече четири нощи спя като заклана, огромна умора ми се беше натрупала, аз там наистина почти не спах, а и преди това също. Дано скоро почна да се съвземам.

И нищичко не съм наредила откакто се върнах. Не ми остава време да седна почти. А като седна чопля онзи на Моне, той ще ми отнеме цяла вечност.

# 664
  • Мнения: 2 014
sali, след дъжд качулка Simple Smile, но сега ми остана време и потърсих информация по чуждите сайтове за адвент календарите. Със стандартни части са.
Скрит текст:

# 665
  • Мнения: 4 083
А те ще участват ли в самия маратон? Звучи забавно, каква му е идеята. Аз днес бях с приятелки за 7-ти Рилски езера. Много ми хареса, заредих се супер много.

# 666
  • София
  • Мнения: 8 603
Бухтич, как е малката бухтичка?

А ние защо не си спретнем един маратон? Дори и онлайн да е, дори да не е 10 часа, защо не си организираме нещо такова? Пъзели имаме...

# 667
  • Мнения: 528
Имам въпрос, има ли как да се оправи парче, което скоро ще се скъса?


# 668
  • София
  • Мнения: 1 939
Вчера като зависнах в 8:00 в залата и си тръгнахме в 20:30 като моя син игра последен. Забавянето беше над час и половина.
Пъзел маратона е редиш скоростно и за време, като те ти дават пъзелите и май не си избираш Simple Smile Групата от Люксембург подхвърли идеята, но ние с Мими се дърпахме, накрая тя написа аз мисля да ходя Simple Smile и аз се поомилквах на моя мъж и и казах да гледа билети за двама Simple Smile от озон имам поръчка за 150-160лв само пъзели Simple Smile даже този за 1.84 взех Simple Smile
И ето скромната поръчка

# 669
  • гр. София
  • Мнения: 1 606
Пъзел за 1,31 лв Joy

# 670
  • София, България
  • Мнения: 5 612
Еве, някога като го наредиш този Дамски брънч ако ще го продаваш, моля те имай ме предвид.
Аз изпуснах пъзела за 1.50.
Моята поръчка много прилича на тази на Хепи, ще я покажа като седна на компа, а сега отивам да отварям папката.
Много й се канех на Магнолията, която е поръчала Евето, но накрая не я поръчах, стиснах се.Joy

# 671
  • Мнения: 6 937
Тони, дребното е горе-долу добре, единия проблем още си го влачи, надявам се да оправи все пак без пак да я водя по сто лекаря.

Ще участват в маратона разбира се, как не Grinning А иначе аз като бях в София то си беше горе-долу същото Laughing

Когато ми остане време гледам по малко и от стриймовете, та там споменаха да го включели в олимпиадата Joy То едва ли ще стане, но дори да има някакъв шанс едва ли ще доживея.

Докато гледах страницата на световното забелязах, че са качили секция с резултати за Канада 2023. Имам си аз една канадка в инстаграм (така и не успяхме да се намерим на световното за съжаление) и тя ми каза, че щяло да е днес! Но за съжаление няма да го излъчват.



А тези двете американки ги забелязах на световното, но не знаех какви са.

Бяха доста бързи. После видях, че са майка и дъщеря. Почвам да тренирам малкото Joy

# 672
  • София
  • Мнения: 8 603
Хем да й мине каквото там я мъчи! Нали видя Габриел - от 6-годишен е почнал Wink Тъкмо като стане олимпийски спорт, ще сте готови двете бухти да покорите върховете 😘

# 673
  • Мнения: 2 437
Ravensburger, 1000 части🧩

# 674
  • Мнения: 2 014

Firebird, 1000 части
Paperblanks

Много красив пъзел. Имах притеснения дали няма да е с липси, защото бях чела в темата лоши отзиви за марката.
Скрит текст:


Слава богу моят пъзел е без липси. Другото се припокрива, като мнение. Хлабава сглобка, различни по текстура на покритието парченца, не се реди лесно, щом накрая се наложи да сортирам по форма. Определено го слагам в графата "пъзели за Менса" Wink Но като цяло е много ефектен и съм доволна от крайният резултат.

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 17:36 от vox

Общи условия

Активация на акаунт