Втора бледа черта на теста за бременност

  • 52 522
  • 1 189
  •   3
Отговори
# 1 005
  • София
  • Мнения: 1 440
Виждаш нещо? 😳 Няма черта, няма следа. Болките в корема - ПМС.

# 1 006
  • Мнения: 440
Пуснах днес, отрицателен е.
Значи са изпарителни 🫣

Тази марка няма много изпарителни и изпарителните черти се появяват след повече време и обикновено на тестовете със синя боя. Ако снимката е правена в рамките на указаното от производителя време, не са били изпарителни. По-вероятно е да е била биохимична бременност. Има винаги такава вероятност, ако се тества рано, иначе може и да не се разбере въобще.

Здравейте какво мислите за този тест ,НО е правен по обяд ,не зная колко дни имам до мц ,по календар са 2,но цикъла ми не е точен идва на интервал от 28-31 дни,та може би са повече от 2.. като за начало,болки в корема от седмица ,все едно ще ми дойде в кръста също и главоболие ,поради тази причина от чисто любопитство го направих, вече имам едно дете и с него също бях така преди положителния тест,аз на теста виждам нещо,но искам и вашето мнение.

На мен ми изглежда отрицателен. След два дни повторете, ако няма цикъл

# 1 007
  • Мнения: 97
Знам и аз с такова впечатление останах, но няма как от днес за днес да падне до 0,10 Sad

# 1 008
  • Мнения: 3 284
Има една теория, която не знам колко е вярна, че чхг се чисти с урината. И ако онзи с първата бледа черта е имало чхг в кръвта, което е било много ниско разбира се, и като е отпаднало и вече го няма в кръвта, но се изчиства от организма, чрез урината и теста днес да е показал това. Но това са само предположения, които съм чела тук във форума. Не претендирам, че е 100% истина, но и аз знам, че тези тестове не дават изпарителни. Все пак съжалявам за резултата

# 1 009
  • Мнения: 43
Здравейте днес трябваше да дойде м .
Малко съм без думи,защото в понеделник бях на кръвен и той беше отрицателен ,този днес на шега .Та въпроса ми е дали е изпарителна според вас?
Прогестерон в понеделник 65.20

# 1 010
  • Мнения: 1 448
Според мен е изпарителна.

# 1 011
  • София
  • Мнения: 1 440
Изпарителна е, да. Тя си е сива дори.

# 1 012
  • Мнения: 43
Изпарителна е, да. Тя си е сива дори.
Благодаря ви!Просто излезе още на 2-рата минута и ми даде надежда

# 1 013
  • Мнения: 1 448
Няма логика преди 2 дни кръвният тест да е отрицателен (той дава 100% отговор), а домашния да е положителен.

# 1 014
  • Мнения: 129
Според мен си пусни пак кръвен и повтори теста, на мен не ми изглежда като изпарителна особено на 2ра минута

# 1 015
  • Мнения: 53
Здравейте днес трябваше да дойде м .
Малко съм без думи,защото в понеделник бях на кръвен и той беше отрицателен ,този днес на шега .Та въпроса ми е дали е изпарителна според вас?
Прогестерон в понеделник 65.20
С този прогестерон по скоро повторете чхг 🍀

# 1 016
  • Мнения: 535
Сутринта беше още по-невидима, ама мъжО даде зор и правих преди малко. На снимката почти не се вижда

# 1 017
  • Мнения: 330
За мен е положителен, имайки предвид, че на тази марка чувствителността им е по-висока ....

# 1 018
  • Мнения: 440
Сутринта беше още по-невидима, ама мъжО даде зор и правих преди малко. На снимката почти не се вижда

Как ще не се вижда, вижда се много повече от на други тестове, които се постват тук! Положителен ми изглежда на мен този тест. Кой ден от цикъла и колко дни след овулация?

Последна редакция: ср, 15 май 2024, 21:43 от Zimk02

# 1 019
  • Мнения: 535
Сутринта беше още по-невидима, ама мъжО даде зор и правих преди малко. На снимката почти не се вижда

Как ще не се вижда, вижда се много повече от на други тестове, които се постват тук! Положителен ми изглежда на мен този тест. Мой ден от цикъла и колко дни след овулация?
2-ри ден закъснение ми е.

Общи условия

Активация на акаунт