Втора бледа черта на теста за бременност

  • 52 974
  • 1 192
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 23
Коя марка е ?
Направи друг
Lady test,касета

# 1 096
  • Мнения: 5 093
Невалиден е.

# 1 097
  • Мнения: 127
Имате ли някакви наблюдения за тази марка?За 1-ви път използвам такъв тест.2 дни преди МЦ.
На мен с този тест ми се случи същото нещо, само че се виждаше само една мноооооого бледа черта.
Пробвайте друга марка утре.

# 1 098
  • Мнения: 932

Ръката ми трепереше и сложих повече урина, това как влияе? Последна менструация 1.05.
Моля ви, отговорете ми! Ако съм бременна трябва веднага да взема мерки, защото имам хормонални проблеми. Усещам че все едно ще ми идва!

# 1 099
  • Мнения: 1 458
Според мен е положителен. Щом имаш хормонални проблеми и трябва да вземеш мерки най-добре сутринта направи кръвен тест. Ще имаш 100% отговор до няколко часа. Успех!

# 1 100
  • Мнения: 932
Правих и втория тест в пакета, този път с 3 капки и пак има. Не знам защо ми е напрегнато ниско долу все едно ще ми идва, даже съм с превръзка. Утре сутрин ще бягам до Рамус.

# 1 101
  • Мнения: 450
Тестът е положителен, ако снимката е правена в указаното време. Честито. Не разбирам защо е нужен кръвен, този положителен е достатъчен, но който иска да дава пари и да се разкарва, да прави. Бих си запазила час при лекар, който вече да каже какво да правя, лекарят ако назначи кръвен, тогава

# 1 102
  • Мнения: 932
Няма как да чакам, правя кръвен и ако е положителен, тогава с него на лекар.

# 1 103
  • Мнения: 450
Вие вече имате положителен тест. Но както си решите.

# 1 104
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 960
Няма как да чакам, правя кръвен и ако е положителен, тогава с него на лекар.
няма да се види . Трябва 10 дни закъснение или чгх над 1000

# 1 105
  • Мнения: 1 458
Аз също не съм за кръвни тестове без причина, но при проблемна бременност и здравословни проблеми е желателно. Лекарят нищо няма да види толкова рано.

# 1 106
  • Мнения: 450
Да, на ехограф нищо няма да се види преди 5гс, но лекарят може да назначи някаква терапия за хормоналния проблем, щом има такъв

# 1 107
  • Мнения: 932
Кръвният може да отчете по-рано от уринния, а не обратното. Говорих с личната, каза да отида, не е рано.

# 1 108
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 960
Ми кръвния отчита но на ехограф няма да се види

# 1 109
  • Мнения: 932
Аз не съм писала за ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт