Втора бледа черта на теста за бременност

  • 52 486
  • 1 187
  •   4
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 082
Аз я виждам. Тестовете обаче не се разглобяват.

# 736
  • Мнения: 35
Трябваше да я покажа някак на ММ, че не я виждаше и поспорихме за тази черта 😆

# 737
  • Мнения: 1 448
Изпарителни са според мен. По кое време са правени ? Колко дни преди или след цикъл?

# 738
  • Мнения: 35
Сутрин е правен с първата урина. 48 ден е, не знам дали закъснява, 3ти цикъл ще ми е след раждане.

# 739
  • Мнения: 18
Здравейте ❤  две седмици след овулация съм и правим опити за бебе. Имах преглед при гинеколог и ми каза че имам киста ( имам и пкя) тъй като правим опити и сме все по доктори искат да направя скоро цветна снимка на тръбите.. Все пак ми казаха направи тест за бременност преди това и имах два теста ( по нагоре ги качих онзи ден) с бледа черта. Реших да отида и на кръвен който показа 2.81. Чудя се дали кистата има общо ? Винаги ми е бил под 1..  Дали някоя от вас е имала такава случка?

# 740
  • София
  • Мнения: 1 439
Стойност под 5 е отрицателна. Колко дни закъснение?

# 741
  • Мнения: 18
4 дни, знам че е отрицателно.  Но защо на уринарни два теста имам чертички.. Дали има общо кистата? Имам чувството че има нещо.. Или е от много голямо желание 😞

# 742
  • София
  • Мнения: 1 439
За 4ри дни закъснение трябва по-висок резултат. Консултирайте се с лекар според мен най-добре. Тук може само да се гадае. А казвате, че имате и киста...

# 743
  • Мнения: 18
За 4ри дни закъснение трябва по-висок резултат. Консултирайте се с лекар според мен най-добре. Тук може само да се гадае. А казвате, че имате и киста...

Благодаря за отговорите!

# 744
  • Мнения: 81
Черта има и се вижда, макар и бледа. Разглобяването не пречи, това не е херметично затворен съд и нищо не се променя. Успех на DelUnic01!

# 745
  • Мнения: 1
Здравейте дами ,имам следния въпрос .Дали според вас се вижда втората чертичка(нямам представа защо изглежда размазан цвета) или е рано още имам зацапване от 3 дни вече ,включително и днес. След 5 дни трябва да ми дойде и пак ще повторя с теста, но все пак какво мислите?

# 746
  • Мнения: 3 284
Невалиден е
Размазан е защото си го пренапоила
С това зацапване толкова рано преди цикъл по-добре търси причината
Също ако цикъла е редовен 5 дни преди да ти дойде няма как да отчете бременност, за да правиш тестове

# 747
  • Мнения: 61
Здравейте, нова съм в форума
Искам да попита според вас вижда ли се втора черта или си въобразявам, поради силното желание. Теста е два дни преди предполагаемата дата за МЦ. Въпреки че на снимката изглежда една идея по бледа

# 748
  • Мнения: 633
Здравейте, нова съм в форума
Искам да попита според вас вижда ли се втора черта или си въобразявам, поради силното желание. Теста е два дни преди предполагаемата дата за МЦ. Въпреки че на снимката изглежда една идея по бледа


Положителен е

# 749
  • Мнения: 1 448
И според мен е положителен.

Общи условия

Активация на акаунт