Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 39 118
По мое мнение, от 30 до 40 една добра хидратация стига, ако няма някой проблем.
След 40 вече колаген, матриксил, ретинол и тъй нататък.

# 361
  • София
  • Мнения: 4 364
Linofrina, пак може да ти дойде желанието. Покрай ковид много хора откриха пък точно тичането, че то вкъщи не се стоеше и против тотално изперкване и обездвижване.

За цветния грим, най-страшна съм с разни медни тонове. Не знам какво правят, но карат очите ми да стават жълтеещи като на вълчица. Един ден смело съм се нашарила с медно и червено и синът ми, тогава по-мъничък, много се зарадва, че съм с грим като на Волдемор.

# 362
  • Мнения: 23 418
😂😂😂 Децата са искрени, 😅.Моите са ме питали дали имам бебе в корема като бяха малки 🙄.

Последна редакция: пн, 09 окт 2023, 13:51 от ДХ3

# 363
  • Мнения: 3 576
Никак не съм смела с грима аз, цял живот по горе-долу по един и същ начин, само вечерното ми е по-засилено като цветове и при мен по-малкото е повече. Тежкия грим ме състарява и започвам да изглеждам лелински (няма да забравя ужаса за една сватба как ме нагласи гримьорка, само на снимки бях добре).
Та нещо различно от черна спирала - абсурд!
Обаче ме радват мацки, които екпериментират с цветове грим и по-смели визии, Лъвицата например е топ!

# 364
  • София
  • Мнения: 39 118
Аз по принцип съм много зле със сенките и гримирането на очите. Дъщерята се научи, аз слагам съвсем малко.

# 365
  • Мнения: 3 685
Тежкия грим ме състарява и започвам да изглеждам лелински (няма да забравя ужаса за една сватба как ме нагласи гримьорка, само на снимки бях добре).
Та нещо различно от черна спирала - абсурд!

Първото изречение все едно съм го писала аз. Втори път не ползвах професионален гримьор. С второто не съм съгласна защото  повече харесвам шоколадово кафяво на миглите си. Но това защото съм светла и руса. 😊
Разбрах за ретинола. Ще мина и без него - явно съм повече от закъсняла за подобни мерки. Нямам белези, бръчките си ги нося без проблем.

# 366
  • Мнения: 267
Благодаря ви за коментарите, сверих часовника горе- долу и ще продължавам да си ползвам цветните спирали. Показаната дама не ми допада, но заради цялостното й излъчване, много изкуствена ми идва- намазана, опъната, някак ми боде очите. Иначе като идея- светли очи, с розовеещи мигли ми харесва...
Забелязала съм, че като слагам сенки в цвят тъмно- лилаво, слива или подобно изглеждам уморена. Иначе за молив- черното доста зле ми стои вече, ползвам зелено, кафяво, сиво, лилаво, синьо. Дори очна линия не ми харесва как стои, ако е черна. Имам сив писец- с него е по- добре.
Harpalike, страхотна си, поздравления.
А за грижата- ясна е работата, моето си е констатация, но...явно в този живот няма да е мацотенето...Колкото повече се напъвам да съм стриктна, то толкова по- зле става положението. Отказала съм се вече, пък и все по- сериозни стават работите с тия мазила, та ми е трудно да се ориентирам. Серуми имам няколко, нощен крем скоро купих, околоочен, дневен серум...мазила за тяло, целулит, овлажняване на кожа, масажор си взех...ами всичко е от ден до пладне. Колкото и да си повтарям, че ще бъда сериозна, на н-тия ден си намирам оправдания или нешо друго ми е по- важно...Та, явно съм от тези, дето не са им последна грижа бръчките. Поне засега...после само ще рева, че съм изпуснала влака...

# 367
  • Мнения: 3 685
Забравих да се похваля 😂 Аз не тичам, но с бързото ходене съм много постоянна и горда от себе си ( Харпа, на теб огромно браво)
Сега събирам тези 😊

# 368
  • Мнения: 11 036
Харпа,

Скрит текст:
през онези времена можех само да бягам. Това беше едничкото ми удоволствие за свободното време.
Оттогава бягането ми носи кофти спомени. Миналата година се пробвах, не се получи. Sad имах мечта да се пусна на полумаратон... засега ще си остане несбъдната.

Мога да ходя със стегнато темпо с часове, без значение в града или сред природата.

# 369
  • Мнения: 23 418
Аз така изведнъж изоставих народните танци.Не знам какво стана, но от раз спря да ми се ходи.

# 370
  • Мнения: 10 031
Харпа, огромни, огромни поздравления! 🎖👏
Аз се мажа прилежно с необходимите неща, но не ми е страст. Като миенето на зъбите е.
И ми трябва нова доза ботокс, първата не ме хвана. Като се върна от почивките, ще ида.

# 371
  • до морето
  • Мнения: 2 350
Препоръчайте ми водоустойчив молив, който да ползвам като очна линия. Ползвам този, но го няма наличен в България. С паднал клепач съм и всичко друго изчева за 60 секунди Grinning .
https://www.google.com/search?q=givenchy+khol+couture+waterproof … rc=Qe7vL_YuVToM1M

# 372
  • Мнения: 8 229
На Avon моливи имам много цветове, предимно за сценичен грим на девийките... (от автоматичните моливи
https://www.avon.bg/prodykt/128470/avtomatichen-moliv-za-ochi). Успявам да ги махна само с бебешко олио, с продуктите за махане на грим даже трудно падат...

# 373
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Майка също си поръчва от Avon моливи и е доволна.Аз не ползвам...

# 374
  • Мнения: 9 262
Синята диорска ми е любима, само това синьо.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт