Отговори
# 390
  • Мнения: 3 696
Копче, добре завърнала се на родна земя!
Аз слагам спирала на долните мигли, но съвсем внимателно без натрупвания. От показните от Агента следвам едната дама и страшно я харесвам. Абсолютен фен съм ѝ.
Скрит текст:
Дори да съм се отказала почти напълно от грима, няма как да твърдя, че е по-добре без него. Аз изглеждам страшно различно дори само с малко ФДТ, хайлайтър и спирала. Просто ме мързи (вече). Blush

# 391
  • София
  • Мнения: 3 732
Гримът ми е крем, спирала и червило в ежедневието. На долните мигли не слагам спирала.
Утре съм на фризьор. Чудя се каква прическа искам.

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 10:15 от asa

# 392
  • София
  • Мнения: 4 364
Аз обичам да се гримирам и близките ми ме харесват така. Силен не ми отива никак - изглеждам или вулгарно, или измъчено.
Иначе тичам без грим и е много забавно, когато хора, с които се засичам из парковете, ме видят градска с грим - следва лек когнитивен дисонанс. Не е нужно да се докараш като кабаретна певица, за да носиш такъв.
Но пък Памела Андерсън без грим от последната седмица адски ме изкефи!   

# 393
  • София
  • Мнения: 3 732
Признавам си, че Памела Андерсън не я познах. И не я харесах без грим. Тя е много бледа и малко цвят и контраст я откроява.

# 394
  • Мнения: 5 508
Признавам си, че Памела Андерсън не я познах. И не я харесах без грим. Тя е много бледа и малко цвят и контраст я откроява.
ей затова се гримирам, бледа и светла съм и изглеждам като болна.
Уикендите съм натурална, не се притеснявам да излизам без грим, имам си и петна, и бръчки, въпреки ретинол, витамин С и хилядите неща дето мацотя по себе си:)
Спирала слагам и на долния клепач, никога не съм ползвала цветна, обаче.

# 395
  • София
  • Мнения: 4 364
И преди съм го казвала, че на долния клепач спиралата стои хубаво на бадемовидни очи. Ако формата е кръгла или надолу изтеглено окото - не бих рискувала. Аз слагам, но долните мигли поради някаква причина са ми дълги и понякога ме дразни да ги удължавам още повече, та само леко минавам с четката.

# 396
  • Мнения: 7 497
Гримирам се всеки ден, доставя ми удоволствие, иначе се харесвам всякак. Цветна спирала е според мен за млади момичета. На долни мигли не слагам.

# 397
  • Мнения: 2 391
Моя колежка е натурална блондинка. Миглите й са толкова светли и като мъхчета, че почти не се виждат и е малко страшна. Зеленоока е и ползва цветна спирала - нещо между бургундово или марсала, и стои уникално. Към 50-те е някъде.

# 398
  • София
  • Мнения: 4 364
Е, защо да е само за млади цветната?

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 11:13 от Harpalike

# 399
  • Мнения: 3 696
Натурална блондинка, не винаги е светла коса, вежди, мигли, очи, кожа. Аз съм с толкова тъмни вежди, че в далечните 80 на миналия век директор на училище ме е привиквал на разговор защо се изрусявам.
...
И точно заради тъмните мигли цветните спирали не стояха крещящо. Точно като на Харпа, която е с бяла кожа, но тъмни очи и коса.

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 08:06 от MagniМ

# 400
  • София
  • Мнения: 4 364
Магни, много меланхолия, нежност и деликатност струи от снимката. Много хубаво момиче, много!

За цветовете на кожа, коси, мигли, е ДНК рулетка. Брат ми е тъмно рус, с тъмни вежди и рижава брада.

# 401
  • Мнения: 3 696
Харпа, за втори път ми казваш, че съм хубава. Благодаря ти, винаги съм знаела че съм просто обикновена. Не ми е пречило. А снимката е единствената ми само с татко, чието копие съм.

# 402
  • Мнения: 9 974
Магни, всичко си, но не и обикновена.

# 403
  • Мнения: 29 277
Магни, винаги си ми била много нежна и аз те харесвам.
Веднага поправих занемаряването Кло, в неделя си купих крем на Герлен, Роял серията с матиращ ефект и червило на Диор, от Нотино поръчах моята любима спилала Doll eyes, и балсама Kiss kiss, по препоръка на Лайт.Joy
Още не съм извадила есенните рокли, и токчета...!
Спирала на долните мигли не слагам. Фон дьо тен не нося, само за официални вечери, цветни сенки никога не съм обичала. На работа ходя със спирала и червило, ярко задължително. Нюд сериите ме правят като мъртвец!
Големи надежди залагам на балсама, нещо устните ми в последно време сухи ги чувствам!

# 404
  • Мнения: 23 464
Magni, животът ми показа, че хората ни възприемат повече с енергията и духа ни, красотата е субективна.😍 Ще потърся някоя антична снимка за доказателство, че съм родена и аз обикновена, но хората ме намират за интересна заради характер, усмивка   отношение, чувство за хумор, енегия.Трябваше ми време, за да го осъзная, обаче Simple Smile Бях много притеснително и тихо дете, без самочувствие.


Бузите ме следват цял живот !😃

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 14:29 от ДХ3

Общи условия

Активация на акаунт